Ahojte, vedeli by ste mi prosím poradiť? Hľadám letenky za dobrú cenu na Havaj na jar 2017. Odlet Viedeň, Budapešť, Praha. Najlepšie niekedy v apríli/duben alebo v máji/kveten. Najlepší by bol termín cez veľkú noc, ale ak nebude vtedy nič za dobrú cenu tak nevadí. Našiel som zatiaľ len za 900 €-1000 €. Ideál by bol do 600 €-650 €. Prípadne je ešte skoro na takýto nákup a treba počkať? Ďakujem pekne. .

Havaj jar 2017

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

2 reakce

Ahojte, vedeli by ste mi prosím poradiť? Hľadám letenky za dobrú cenu na Havaj na jar 2017. Odlet Viedeň, Budapešť, Praha. Najlepšie niekedy v apríli/duben alebo v máji/kveten. Najlepší by bol termín cez veľkú noc, ale ak nebude vtedy nič za dobrú cenu tak nevadí. Našiel som zatiaľ len za 900 €-1000 €. Ideál by bol do 600 €-650 €. Prípadne je ešte skoro na takýto nákup a treba počkať? Ďakujem pekne.

0

Všeobecne sa považuje za najlepší čas na kúpu leteniek 5 - 3 mesiace pred odletom.

Cena 900€ je taká normálna, ak Ti sedí termínovo. Ceny do 700€ sú akciové, pod 600€ sú spravidla error fare.

Výskyt akcie je nevyspytateľný. Možno sa Ti podarí chytiť akciu za 300 - 400 € do Los Angeles alebo San Francisca a odtiaľ za 200 - 400 € na Havaj. Ďaľšia možnosť je cez Čínu alebo Japonsko. Akcie v tomto roku na obdobie zima2016/jar2017 boli asi za 650€ a error fare sa objavil asi za 400€, ak si dobre pamätám.

0 Citovat

Super, ďakujem za info. Čiže na nákup je ešte chvíľu čas, tak asi počkám do konca januára/polky februára, či sa niečo nenájde. Len teraz sú samé výhodné letenky stále do celej USA, len na Havaj stále nič.

Na tie výhodné letenky z LA, SF alebo NY nejaký regionálny USA vyhľadávač ako je cestujlevne.com mi viete pls poradiť? Teoreticky stopover v NY alebo v SF by mi nevadil.

0
2 reakce