Možná pro někoho se hodí, hledejte na německé Expedii, chce to zkontrolovat, aby všechny segmenty byly ve správné třídě. Případně i Seoul. Je to error, tak rychle  .

Business FLR-NRT-DUS za 595,- EUR (Alitalia, ANA)

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Možná pro někoho se hodí, hledejte na německé Expedii, chce to zkontrolovat, aby všechny segmenty byly ve správné třídě. Případně i Seoul. Je to error, tak rychle smiley

Link: http://bit.ly/2h5MPOr

0

Tak si tu nad tím lámeme hlavu, nakonec se shodneme že to nemá smysl, max do diskuze a ejhle, ono už to tu je smiley díky!

PS: vybírejte ideálně lety s ANA v B787

0 Citovat

Bacha na to, medzi 2. a 3. segmentom je nutne transferovat z LIN na MXP

0 Citovat

Variant je mnoho, je to v rámci Sky Teamu takže nemusíš letět vůbec z Itálie mimo Evropu.

0 Citovat

Nektery routingy nejsou spatny.. Na FT nekdo psal o 500 GBP za Australii, nicmene na to sem se nedostal.. smiley

0 Citovat

Australiu som nasiel cez stranku Alitalia akurat Perth za 1190€ a Sydney za 1200€ ( tych 500 libier sa mu asi snivalo )

0 Citovat

Jj Melbourne mi to nacenilo na 1100 EUR a cesta zpatky byla na LH metalu.. smiley

Nicmene si pockam nakonec na neco lepsiho, ty priskoky se mi moc nelibej smiley

0 Citovat

Ta Austrálie vznikla údajně kvůli chybě v popisu na jednom německém webu a z toho se to převzalo dál. Co je divné, jak jde ta chybka napříč společnostmi.

0 Citovat

Tak zatim nejvetsi pecka - OJ na Fidji a na Zeland za 649 smiley

0 Citovat

Zajímalo by mě, jak se aerolinka k chybě postaví a zda lety nezruší. Dejte pak vědět.

0 Citovat

Už se to koukám začíná rozjíždět do nesmyslu smiley Oceánií se asi nechám zlákat...

0 Citovat

Tak nakonec letim v lednu od SF a v rijnu do SF s rodinou smiley smiley smiley

0 Citovat

Když si tak pročítám FT, tak pochybuji, že to tentokrát projde... Raději odletím zítra! smiley

0 Citovat

Ale davam tomu tak 5%.. smiley

0 Citovat

Koupil jsem v noci přes Kayak, alias Vayama 2 business letenky Florencie- Saipan a Guam -Düsseldorf za 675,- USD za kus.
Mám už i e-ticket confirmation. Jediný problém, že mi strhli těch 1350,- USD dvakrát. Tak jsem jim napsal, aby tu jednu platbu vrátili.
Uvidíme, jestli vrátí, jestli zruší vše.
Routing je celý v businessu, kromě letů z Florencie do Říma a z Vídně do DUS. Ty jsou economy.
Termín 18.3-2.4., lety z Evropy a do Evropy jsou flat bad.
Howg

0 Citovat

Strhli, nebo jen požádali o autorizaci? Občas dojde blbě k blokaci a následně nové platbě, takže ti visí 1 blokace, která za pár dní zmizí, a druhá co se zaplatí.

0 Citovat

No jo, zvrhlo sa to na veľké rabovanie leteniek a tiež tomu nedávam veľké šance...tak ale keď už, bookol som si aj FLR-SYD a CNS-DUS za 706€ smiley

0 Citovat

vím, vím, je to občas těžké rozeznat, tváří se to jak v mobilu ( strženo u obchodníka Vayama 1350,- v 2:44 a, zůstatek k čerpání tolik a ve 4:40 to samý, zůstatek ale o dalších 1350 menší), tak v elektronickém bankovnictví, kde jsou uvedeny dvě platby.
Máš ale pravdu, že to občas obchodníci dělají, ale my z výpisů nepoznáme rozdíl mezi blokací a faktickým stržením. Tak ať mi to vysvětlí, možná to při té příležitosti celé zruší smiley

0 Citovat

Tak trochu světla do té kartové tmy.
Po rozhovoru s mojí bankou mně sdělili, že obě platby jsou blokace.
Tedy uvidíme.

0 Citovat

Tak jsem se nechal inspirovat a mám 2 letenky FLR - SPN, GUM - DUS, tak snad nám to nezruší

0 Citovat

Ja dostal etixy obratem.. Jeste jsem chtel prikoupit jedno tokyo ale kamosovi nefunguje karta, tak jsem aspon usetril 600e smiley smiley smiley po tom co jsem uz vyhodil 1600 GBP smiley

0 Citovat

já už mám etix taky na mailu, paráda

0 Citovat

Vypada to ze to prave umrelo smiley Fingers crossed smiley

0 Citovat

Nestraš! Nemůžu vybrat ideální routing smiley ...

0 Citovat

Jako upřímně, budu rád, pokud to odpískají, už mě nebaví kupovat letenky jen proto, že jsou levné smiley Sousedi už tak blbě čumí smiley

0