Možná pro někoho se hodí, hledejte na německé Expedii, chce to zkontrolovat, aby všechny segmenty byly ve správné třídě. Případně i Seoul. Je to error, tak rychle  .

Business FLR-NRT-DUS za 595,- EUR (Alitalia, ANA)

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

sice tu uz nie je taka hitparada, ale stale sa tam da co to zaujimave najst smiley

0 Citovat

Zajímalo mě to už dlouho a teď je asi čas to empiricky ověřit, ale ... lze rozdělit 1 rezervaci mezi více FFP účtů?
V tomhle případě to asi nebude problém, protože si necháš zapsat na checkinu v obou směrech, co ale kdyby byl potřeba rozdělit už ten jeden směr?

0 Citovat

Ja mam jedno velky dilema - kam pripsat mile Etihadu - pac sem nedavno (ac nerad - kvuli pravidelnym sluzebkam do WAW) zalozil Flying Blue a nechal si udelat status match s OW - takze nechci zakladat Alitalii, zaroven u one worldu mam BAEC (stribrnej) a nechce se mi porizovat AB nebo AA.. smiley To je zase dilema.. smiley

Na ceste ze SF do AUH me ceka jedna novinka - cesta Boeing 777-200LR/F - letel uz tim nekdy nekdo (ja zatim vsechny 777 letel s verzi 300ER) ? smiley

0 Citovat

A este jsem zjistil ze na ceste do SF (z CDG), ktera je marketovana jako AZ ale operovana AF mi to pridelilo sedadla 60A a 60B - pricemz zadnej 777-300ER od AF nema radu 60 ani v economy, natoz v businessu smiley smiley smiley

0 Citovat

Jinak posledni post - je docela zajimave koukat se na ty ceny po repricingu - treba BKK ted ukazuje za stejny itinerar 5.482,95ecek smiley

AZ bude muset v pondeli uvolnit za par milionu dluhopisy, jestli to honorujou smiley

0 Citovat

pekne smiley

tak uz len dufat ze to nezacnu stornovat. ak by to vydrzalo tak 2017 vyzera byt pre mna docela zaujimavy...AKL ( Qatar + Cathay ), HND ( Qatar ), SYD + CNS ( Etihad + Cathay ), RAR + PPT ( Korean + Air New Zeeland + Air Tahiti )...a to vsetko v C za zlomok klasickych cien smiley

0 Citovat

Hlavně bych nechtěl být tím učněm, co to zadával do systému smiley Ten dostane za uši...

0 Citovat

Safra.. trochu jsem doufal, že to vydrží než dostanu první palubenku smiley No nic, jdu na bus!

0 Citovat

Jeste se jim nepodarilo uzavrit vsechny US bound routy.. Napriklad Panama City je jeste funkcni za 13k smiley, Mia a Portorico okolo 20k.. smiley

0 Citovat

www.skyscanner.net/transport/d/flr/2017 ... ew#results

0 Citovat

Jeste frci Seychelly krom US a PTY.. Pry jeste Jihoafricka republika..

0 Citovat

Jediné čo spravili je, že dali 5000€ YQ do Japonska zbytok funguje smiley

0 Citovat

Treba SFO uz nefacha.. Nebo aspon kdyz jsem psal ze nejde tak opravdu bylo precenene - mozna ze nejakym dobre mirenym zasahem neco misto opravy zase otevreli..

Zkousel jsem jeste AKL a ICN a bylo mrtve oboje..

0 Citovat

Mas pravdu, SFO je opet zpatky !!!! smiley Akorat po ceste zpatky misto EY je ted BA smiley

Zkuste ten link ze skyscanneru co sem daval a prohodte si destinaci..

0 Citovat

toto mi nerobte, v SFO som este nebol smiley

0 Citovat

17,5 k v unoru smiley..Jeste jsem nasel jizni Ameriku, ktera ted naskocila.. Ceny okolo 20k - Rio, Buenos Aires..

0 Citovat

Re: Business FLR-NRT-DUS za 595,- EUR (Alitalia, ANA)

Příspěvek od Dave » dnes, 14:00

Zajímalo mě to už dlouho a teď je asi čas to empiricky ověřit, ale ... lze rozdělit 1 rezervaci mezi více FFP účtů?
V tomhle případě to asi nebude problém, protože si necháš zapsat na checkinu v obou směrech, co ale kdyby byl potřeba rozdělit už ten jeden směr?

Tak na to jsem taky zvědav, i když výrazný rozdíl v zisku nevidím. Sice některý letecký společnosti dávají jiný počty mil za proletěný lety u jiný společnosti ( stejný aliance), ale nenapadlo mě to nikdy dělit.
A to jsem FF kde to jde.

0 Citovat

Seattle 540 gbp smiley zpet 3x BA.

0 Citovat

Panama s dítětem 361 GBP, KLM, super jarní prázdniny smiley

Send from my Nexus 6P

0 Citovat

Ja mam FCO-CDG-HKG-AKL-RAR-AKL-HKG-DUS 8.4.2017-23.4.2017. Nekupil niekto tento datum? Je to s Alitalia, Korean, Air New Zeeland a Cathay Pacific s A 350-900. Do ktoreho FF je najlepsie pripisat mile?

0 Citovat

Teď jsem ještě koupil

0 Citovat

Nenachází ještě někdo funkční Francouzskou Polynésii? Na jednom webu měli tenhle routing, ale už tam je vysoká cena a nic se mi nedaří najít.

0 Citovat

Zkus to druhym smerem a obratit to... Dusseldorf-Gapalagy-Lima-Florenie... mi ukazuje v b class cca 800EUR. Osobne neverim, ze tyhle errory projdou, ale drzim vam palce.-)

0 Citovat

Dík, zkusím smiley Taky tomu moc nevěřím, ale příští rok budeme tak jako tak plánovat svatební cestu, tak nějaké PPT by se hodilo smiley

0 Citovat

Checkin kiosek mě moc nepotěšil.. Rezervaci nezpřístupnil smiley dokázal někdo vybrat místa u AZ/KE?

0