Zdravím přátelé, můžete mi někdo poradit, jak se nejlevněji dopravit na ostrov Kos? Cesta tam behem následujících 14 dnů a zpět na konci srpna? Našel jsem bohužel ceny kolem 8 tis. Díky za rady .

ostrov Kos

Založil ve fóru Hledám letenku

12 reakcí

Zdravím přátelé,
můžete mi někdo poradit, jak se nejlevněji dopravit na ostrov Kos? Cesta tam behem následujících 14 dnů a zpět na konci srpna? Našel jsem bohužel ceny kolem 8 tis. Díky za rady

0

To vychází bágl takhle divně?

0 Citovat

Lucx: díky za tip, omrknu to..jinak je nám jedno jestli víden, blava, budapest nebo praha:)
taky sem cetl nekde ze je i moznost koupit si letenku někam poblíž a pak jet na Kos nějakou ferry..ale to si myslím že pak vyjde asi na stejno, jelikož ty ferry taky nejsou uplne nejlevnejsi...

0 Citovat

Chtěl bych se zepta, zda se dá předpokládat zda by mohly být nějaké akce do řecka na cerven a červenec? Že bych využil akce např do Athén nebo do Soluně, a z tama se pak nějak dostal na Kos, jelikož neocekavam že by byly akční letenky přímo tam. Nesleduju akční letenky tak dlouho a tak nevím jestli se něco takového dá očekávat i v průběhu vrcholící sezony? Díky za odpovědi

0 Citovat

Letenky do Soluni na červen máš zde - http://cestujlevne.com/solun-z-budapesti-od-890-kc/

Co se týče toho Kosu, tak tam moc s akčními cenami nepočítej. Je léto, lidi chtějí létat, tak není důvod tlačit ceny směrem dolů.

0 Citovat

diky, na tohle sem se zrovna díval a byla by to pekna cena do soluni, ale jde z tama něčím navázat na ten kos? co jsem se díval tak odtud wizz, EJ ani ryanair na kos nemají spojení smiley

0 Citovat

Tak nakonec jsem ji koupil na pred 12 dny za 550 PLN. Ted se dívám, a letenka vyjde na ten muj termin a pár dalších za 270 PLN, čili o pulku levneji..vždycky když člověk počká, tak je pak vyhlédnutá letenka dražší, a když koupí, tak to slevní smiley smiley

0 Citovat

Jo, někdo se chytne a koupí tu dražší, další poletí za míň, protože si je zasponzoroval smiley

0 Citovat

no mně to moc vtipné nepřijde. a pokud vím tak neexistuje způsob jak to vychytat. když jsem to kupoval, tak na ten můj termín to byly jedny z nejnižších cen vzhledem k ostatním termínům, takže jsem předpokládal, že to pujde už pak nahoru..
navíc Lucx (jak odhaduji) je zkušák, a taky se sekl smiley

0 Citovat

Ryanair a jeho cenová politika je nevyzpytatelná. Zajímalo by mě, na jaká data jsi letenku kupoval. Bohužel, někdy to je tak, že člověk čeká na nějakou dobrou cenu, ale cena dolů nejde.

0 Citovat

Není problém smiley je to na 5 tam, zpět 12. června.

0 Citovat

Život ještě nekončí, příští sezonu budeš čekat na letenky na poslední chvíli, protože si vzpomeneš na tuhle situaci ... a víš jak to dopadne? smiley

0 Citovat

Jasně že vím smiley dopadne to tak jak jsem psal předtím smiley když čekáš tak to jde nahoru, a když koupíš tak dolů smiley aspon teda zatím u mě..už asi po třetí no smiley

0
12 reakcí