Moc jsem toho o nich (nejenom) na cze&svk webech nenasel, tak zakladam nove tema Mate s nimi nekdo zkusenost? .

Sichuan airlines

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

13 reakcí

Moc jsem toho o nich (nejenom) na cze&svk webech nenasel, tak zakladam nove tema smiley
Od cca 08/2016 letaji primou linku Praha-Chengdu a daji se obcas najit zajimave ceny, ja ted koupil OW Praha-Osaka v breznu za cca 8700 Kc. Jejich web je ale dost tragicky a ocividne online check-in nebo alespon "my booking" nevedou smiley

Mate s nimi nekdo zkusenost?

0

Byl tu nekde trip report myslim (celkem pochvalny).. Nebo to byla China Eastern ?

0 Citovat

mozno pomoze, aj ked teda trasovanie na opacny koniec sveta smiley
http://www.airliners.net/forum/viewtopic.php?t=979959

0 Citovat

Tak sice mám eticket a PNR, ale nedaří se mi to ověřit na jejich webu (nemají online checkin/my booking), ani na checkmytrip/vietrip. Prodejce (tripsta) mi s tímto nedokázal pomoci, jen navrhl zajet na letiště. Což jsem udělal, ale dle očekávání na odbavování letu Sichuanců nikdo nic nevěděl, respektive nemohli ověřit, zda je letenka platná... takže mi nezbývá, než jen doufat, že mi v den odletu na letišti neřeknou, že to tam vůbec nevidí smiley

0 Citovat

Nedávno jsem s nimi letěla. Jak je to s on-line check-inem nevím, nedělala jsem ho. Ale jsou v pohodě, jídla dost, i když občas to jako jídlo moc nevypadalo smiley Akorát teda žádná letuška neuměla anglicky smiley Nejvtipnější zážitek s nimi, když se nás rukama nohama ptali, jak se jmenuje země, ve který leží Praha (letěli jsme do Prahy). Nechápali jsme, že posádka netuší, kam letí smiley Na check my trip normálně vše bylo potvrzené.

0 Citovat

Díky za odpověď smiley ačkoliv teda to, že vám checkmytrip fungovalo, mě ještě víc znejistilo smiley ale stejně s tím nic dělat nemohu a v den odletu se uvidí... smiley

0 Citovat

Nyni maji v akci zpatecni letenky PRG-Melbourne kolem 18 tis CZK :]

0 Citovat

Ahoj, funguje vam nekomu alespon booking management? Ja svoji letenku nedokazu nikde najit :D ani Saudia to nebere a to je corict :D

0 Citovat

fridgy napsal(a):

 ani Saudia to nebere a to je corict :D

Proč by to mělo fungovat na webu Saudie, když Sichuan nejsou ve SkyTeamu???

0 Citovat

Všechny čínské aerolinky, které nevidíte na CMT, Viewtrip ani Tripcase jedou na svým čínským systému. U většíny manage my booking funguje jen pokud kupujete přímo na webu dopravce. Ale lze ověřit letenku právě alespon na tom jejich systému. Já se k tomu dostávám (většinou CA) přes odkaz letiště CAN http://www.gbiac.net/en/lkfw/ticketveirfy

  (musí to být ve formátu JMENO/PRIJMENI nebo obraceně, ted už nevim)..Pokud to hned nepůjde, tak zkontrolovat jestli je dobře vypsané číslo letenky + zkusit oboje varianty jmeno/prijmeni... Nebo je to JMENO/mezeraPRIJMENI či obraceně..Prostě zkusit všechny 4 varianty. Pokud ani tehdy to nepůjde tak přepnout nahoře na čínský jazyk a pak už to půjde (posledních pár letenek jsem musel fakt ověřovat v čínštině). Nic moc se z toho pak nevyčte, ale alespon je vidět, že Vás mají v systemu.

Druhý odkaz je: http://www.travelsky.net/publish....html#none

 (tam je to rovnou v rozsypaném čaji, takže překladač to jistí).
0 Citovat

Mně to také nejde, ale mam to kupovane přes SA, takze mi stačí, když to mám na Viewtripu confirmed😃

0 Citovat

Michael napsal(a):

Mně to také nejde, ale mam to kupovane přes SA, takze mi stačí, když to mám na Viewtripu confirmed😃


loni jsem koupil za 42 EUR letenku CAN - CKG - LGW a 4 hodiny před odletem nebyl 1 segment ani na tabuli, neměl jsem moc dobrý pocit, ale nakonec vše v poho


na viewtrip bylo confirmed



0 Citovat

Petr76 napsal(a):

Proč by to mělo fungovat na webu Saudie, když Sichuan nejsou ve SkyTeamu???


web Saudia je znamy tim, ze ukazuje 90% aerolinek, at jsou ve skyteamu nebo nejsou. Vse to hleda pres e-ticket a dokaze najit opravdu vetsinu.

0 Citovat

Michael napsal(a):

Mně to také nejde, ale mam to kupovane přes SA, takze mi stačí, když to mám na Viewtripu confirmed😃

mně to nebere ani viewtrip... :(

0
13 reakcí