Děcka v Ryanair

Napsal LiborS 2013-04-11 13:39:29 ve fóru Letecké společnosti
7 odpovědí

Ahoj,
mohl by mi někdo poradit zda funguje při odbavení u Ryanair pořadí jako jsem zvyklí např.u wizzairu? Tedy nejprve lidi se zaplaceným přednostním nástupem a rodiče s dětmi, následně ostatní. Nebo mám priority boarding koupit pro jistotu už při odbavení on-line. Nerad bych se totiž s dvouletým prckem šťouchal někde ve frontě smiley
Díky L

Ano funguje smiley

Tak super, díky. Když jsme tedy dva dospělý a dvě děti tak by nás měli pustit jako hned po prority? Omlouvám se za utvrzování ale s dětmi letím poprvé a poprvé s ryanem.

Ano, je to přesně tak jak říkáš. Ačkoliv není Ryanair co by kvalitou jednička, přednostní nástup s dětmi je standardem veškerého odbavení smiley

Tak čerstvě z Toskánska;-). O přednostním nástupu jsme si mohli nechat jen zdát. Letadlo ale bylo obsazené tak z 50% takže se to podalo smiley

smiley tak to čučím teda... Když jsme letěli z BGY tak právě šly rodiny s dětmi, kteří odjížděly společně s prioritkou. Pokud bude plno, zkuste předběhnout, mě osobně by fakt nevadilo, kdyby mě předběhly rodiny s dětmi. Myslel jsem, že je tohle standardem. Takže děkuji za pomoc k vystřízlivění smiley

Loni Norimberk - Sardinie, 2 děti (3,5 a 1,5 roku), přednost žádná.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!