Děcka v Ryanair

Napsal LiborS 2013-04-11T13:39:29+02:00 ve fóru Letecké společnosti
9 odpovědí

Ahoj,
mohl by mi někdo poradit zda funguje při odbavení u Ryanair pořadí jako jsem zvyklí např.u wizzairu? Tedy nejprve lidi se zaplaceným přednostním nástupem a rodiče s dětmi, následně ostatní. Nebo mám priority boarding koupit pro jistotu už při odbavení on-line. Nerad bych se totiž s dvouletým prckem šťouchal někde ve frontě smiley
Díky L

Ano funguje smiley

Tak super, díky. Když jsme tedy dva dospělý a dvě děti tak by nás měli pustit jako hned po prority? Omlouvám se za utvrzování ale s dětmi letím poprvé a poprvé s ryanem.

Ano, je to přesně tak jak říkáš. Ačkoliv není Ryanair co by kvalitou jednička, přednostní nástup s dětmi je standardem veškerého odbavení smiley

Tak čerstvě z Toskánska;-). O přednostním nástupu jsme si mohli nechat jen zdát. Letadlo ale bylo obsazené tak z 50% takže se to podalo smiley

smiley tak to čučím teda... Když jsme letěli z BGY tak právě šly rodiny s dětmi, kteří odjížděly společně s prioritkou. Pokud bude plno, zkuste předběhnout, mě osobně by fakt nevadilo, kdyby mě předběhly rodiny s dětmi. Myslel jsem, že je tohle standardem. Takže děkuji za pomoc k vystřízlivění smiley

Loni Norimberk - Sardinie, 2 děti (3,5 a 1,5 roku), přednost žádná.

Dobrý den, povedlo se mi omylem koupit letenku u Ryanair pro dospělého dítěti 14 let a u check-inu mi nejde zadat jeho věk. Na rezervaci jsou současně i další dva dospělí, takže s doprovodem problém není. Při pokusu kontaktovat online podporu jsem s nikým nebyla spojena. Odlet je již zítra, takže to trochu hoří. Nemáte někdo nějaký jiný návrh na možné řešení? 

Rekl bych, ze otazka pousteni deti  za priority, je spis o tom, zda rodina ma kocarek nebo buginu  a pak jak to maji zorganizovano  u nastupu , v posledni  dobe se na nekterych letisich nastupuje i u Ryanairu rukavem  a uz se mi stalo, ze se priority neresilo vubec ,ale to zrejme byla vyjimka ,jinak ale neni pravidlo ze by se rodiny s detmi mely poustet hned za priority , kdo chce mit priority musi si ho proste koupit , nebo se  zkusit predbehnout pak vytahem

Otazka  zakoupeni letenky dospeleho pro dite  je postavena na tom. ze dite  2-12 let ma sedadlo zdarma a doprovazejici  alespon jedna dospela osoba si musi  koupit sedadlo povinne .omylem zakoupena letenka pro dite 14 let jako pro dospeleho bych asi vyresil tak , ze bych vepsal rocnik narozeni tak , aby melo 18,

Při online check-in se mi nabídnou roky narození do 2002 a dítě je 2003. Pokud zadám jiný rok, nebude sedět s datem narození na pasu, nebude s tím pak problém?

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!