Zdravim, nevite jestli bude zase nejaka akce na letenky na Kretu jak byla minuly rok (cerven). Myslim ze se dali sehnat za cca 4tis. Diky. .

Kreta - letenky červen

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

13 reakcí

Zdravim,
nevite jestli bude zase nejaka akce na letenky na Kretu jak byla minuly rok (cerven). Myslim ze se dali sehnat za cca 4tis.
Diky.

0

mozno smiley ale z krakow, alebo katowic sa da Chania otocit s Ryanair za 100-110 euro v juni/cervnu

0 Citovat

Asi tak. Odkud chceš letět a s kým? Já letěl loni v srpnu s RyanAir z Katowic do Chanie za 2500 Kč. 4k bych za to nedal smiley

0 Citovat

za 4000 aj s ubytkom v cene smiley skoda ze uz neleita PRG-HER Aegean, to bol pekny let za 35 euro smiley

0 Citovat

chtel jsem letet z Prahy ale ty Katowice jsou asi taky v pohode. ted jsou tam letenky za 3500.

0 Citovat

červen je daleko, ještě bych počkal a sledoval to. Můžeš mrknout na azair.cz na historii dané linky a podívat se, jak se cena pohybuje v čase.

0 Citovat

Kreta by se mela dat sehnat s Ryanairem kolem tech 100-120 Euro v pohode takze vic jak 3000 Kc bych nedaval ( samozrejme jen s prirucnim zavazadlem)

0 Citovat

Koupil jsem na 3-17 červenec za 60,-. A to se mně ještě zdálo drahé smiley

0 Citovat

Ryanair, ale trochu jsem je zrumboval:-)

0 Citovat

Sledujte také Ellinair z Katovic http://cestujlevne.com/letenky-do-solun ... cele-leto/
Za tuhle cenu jsem letěl v červenci, kdy i Ryanair měl celkem přestřelené ceny. Výhoda oproti Ryanairu je 20 kg bagáže v ceně smiley

0 Citovat

Ja myslim ze nasup od A3 na cerven uz probehl - pred nejakou dobou zpatky sem koukal na cerven a zari a byla tam klasika (okolo 3k) - ale myslim ze to bylo s prestupem.. Ted uz je v matrixu nevidim.. Ale nebal bych se ze jeste A3 neprijdou s nejakou peckou..

A ten primy HER - PRG je zruseny jo ?

0 Citovat

Tak to asi bude nejlepsi jeste tak mesic, dva pockat a snad to bude levnejsi...
Ten primy z Prahy je za 8500 smiley

0 Citovat

ten HER-PRG nevidim nikde, to bol pekny let.

0 Citovat

Kajakari maju zase celkom prijemne ceny z greckych ostrovov do Budapesti. Urcite sa daco bude dat doladit s Voloteou za 5 € :)

A tip na last minute 8.9 BUD - HER za 24 € a 17.9 s Kajakom za 50 naspet


image-5.jpg

0
13 reakcí