Vueling odbavení/výběr sedadel

Založil LukasHUluke před 6 měs ve fóru Letecké společnosti
13 odpovědí

Ahoj jak jsem se již ptal mám zaplacené letenky od Vueling letím 24.3.2017 a nyní řeším trable s check in jde mi o to zda zvolit sedadla za příplatek což se mi moc nechce nebo zda si počkat na 7mi dení lhůtu a pak provést online check-in zdarma s tím že ale nevím jaká je šance mít 2 sedadla vedle sebe a nejlépe u okna jelikož ty sedadla u sebe jsou pro mne dost důležitá máte s tím někdo zkušenosti ? a po tom co se online odbavím kam pak musím jít s těmi doklady na letišti ? pardon letím poprvé mimo Cestovku

ak mas tie dve miesta na jednej rezervacii, tak ti skoro naisto daju vedla seba

...a pokud ne, tak asi neni to problem na check-ine zeptat o mista podle prani. Pokud letadlo neni uplne plne, tak ne mel bejt to problem.

A pokud ani to neklapne, tak se většinou dá domluvit s lidmi v letadle a přehodit si místa. smiley

A pokud ne, tak si myslím, že ty max 2 hoďky po Evropě přežijete i tak smiley

I Ryanair vyhrožuje při on-line check-inu, že když si nezaplatíme výběr sedadel, nemusíme být vedle sebe. Nátlaku jsme nepodlehli a na obou cestách nám random přidělování sedadel dalo místa vedle sebe. Problém by to asi byl v případě, že by letadlo bylo nadoraz našláplé a online check-in se dělal až na poslední chvíli, kdy už je většina sedadel přidělených.

No naslaple neni ale jeste se na to radeji mrknu mno mě ten checkin placený ani nejde zaplatit takže na to kašlu smiley nebudu volat do barcelony za 20kč/min

Neboj, místa vedle sebe dostaneš, nic neřeš a neplať smiley

Ahoj tak sedadla mám vybraná a to co mi prislo na email oznacene jako Boarding pass ted se chci zeptat kam s tím mám jít ? smiley a jak dlouho před odletem bych zhruba měl být na pražském letišti ? popř poté na letišti CGD v paříži ? tam to neznám a tak vůbec nevím kam mám v CGD na odlet potom jít neznám to tam a nikdy jsem tam nebyl :/

děkuji takže již mohu přeskočit check in na letišti a jít rovnou na kontrolu a k terminálu ? smiley

ano, na to to je smiley

Mám koupené dvě letenky. 16.6. z Prahy do Říma a 20.6. z Říma do Prahy. Když zadám kód webového odbavení zobrazí se mi pouze let tam a nikde není zpáteční let. Ten se mi zobrazí až po prvním letu? Děkuji za pomoc.

Přihlášení a registrace