Docela zajimave.. Doufam ze to konecne povede k rapidnimu zlevneni premiovych letenek na unosnou cenovou hladinu..  .

Level

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

som rad, ze som sa uz dostal do tej fazy, ze mi nie je luto :D 

0 Citovat

ono myslím, že akonáhle ľudia navštívia tie "top" mestá západu tak pôjdu tiež smerom na východ/juh :)

0 Citovat

maj to up & running again :-), nebydlet v Ove, tak bych nakupoval.

0 Citovat

Bydlím v Ově a nakupuju, teda jednu letenku jsem koupil, teď jsou servery zase dole :-D

Mají špatného IT vendora :-D :-D

0 Citovat

Přes tu jejich appku to teď normálně jede, web stále mrtvý ;-)

0 Citovat

Prozíravě jsem koupil LGW-VIE-LGW, neboť klasická zpátečka z VIE za 0,02 € se nedala sestavit. Potřebuji však proletět jen VIE-LGW. Myslíte, že bude anulace po neproletětní LGW-VIE nebo se v případě Vuelingu, reps. Anisecu jedná o dvě jednosměrky jako u většiny lowcostů?

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Prozíravě jsem koupil LGW-VIE-LGW, neboť klasická zpátečka z VIE za 0,02 € se nedala sestavit. Potřebuji však proletět jen VIE-LGW. Myslíte, že bude anulace po neproletětní LGW-VIE nebo se v případě Vuelingu, reps. Anisecu jedná o dvě jednosměrky jako u většiny lowcostů?

Vueling je istotne ten istý prípad ako Ryanair a iné lowcosty, netreba preletieť outbound a inbound zostane platný. Tak snáď sa tak bude správať aj Level.

0 Citovat

no tiez som zvedavy, lebo zase vueling je v IAG a castokrat su ich lety codeshare .. no ktovie

0 Citovat

Tezko se mi tem cenam veri :)) Ale mam tri letenky do Parize, vzhledem k tomu, ze je to oficialni akce, to asi nezrusi, ze? 

0 Citovat

@Sarah určite nie, mali to oficiálne na webe že 50 000 leteniek

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Přes tu jejich appku to teď normálně jede, web stále mrtvý ;-)


Stáhl jsem tu apku, ale ta je jen pro objednávání servisu na palubě. Jinou jsem nenašel. Jak se prosím přesně jmenuje?

0 Citovat

Na iOS "Vueling", booking na té appce normálně jde ;-)

https://www.vueling.com/en/we-ar...ing-mobile

0 Citovat

Děkuji :)

0 Citovat

Aha kto sa skrýva za stĺpom v Bratislave



img-20180705-175135.jpg

0 Citovat

Ale je celkom sranda sledovať ako bezhlavo ľudia pokúpili 2-týždňové pobyty v Barcelone, Londýne, Paríži, Mallorke... a teraz zisťujú čo s tým a chceli by si to "vymeniť" za "niečo kratšie teraz v lete" :)))


Vyzerá to tak, že síce LEVEL vypredal tak 80% svojich kapacít ale reálny load faktor bude asi 20%. Hlavne tá možnosť pri jednocentovej letenke zadať meno cestujúceho do 72 hodín za 2 eurá return je masaker. To asi marketingové oddelenie trošku nedomyslelo, teraz je celý facebook taká malá burza jednocentových leteniek.

0 Citovat

Ja jsem si nakonec taky jednu zpatecku koupil :D, ale docela nechapu, ze nekdo kupoval desitky letenek, tohle je na hlavu. Na webu maj, ze dneska vyprodali 50 000 letenek v cene a 1 cent.

0 Citovat

MoonEclipse napsal(a):

Hlavne tá možnosť pri jednocentovej letenke zadať meno cestujúceho do 72 hodín za 2 eurá return je masaker. 

Počkaj, to akože bez doplatku rozdielu novej ceny letenky?

0 Citovat

Pri nakupu 2+, jmeno jednoho musis zadat.

"Still don't have all your companions' details? Greater flexibility when booking: fill in the details of the other passengers once you have them. Don't wait till the prices go up!You have 72 hours from when you make the purchase to fill out the details of all travellers.

After that time, neither the booking nor the services taken out will be upheld for those travellers who have not been identified, and the price of the booking will not be refunded.You must enter at least the details of one adult."

0 Citovat

U letenky pro jednoho mi šlo změnit jméno zdarma, ani tam nebyl doplatek do aktuální ceny. Změna do 24 hodin, což by ale stejně nemělo jít ani u letů operovaných Vuelingem. Asi se jim to moc nepovedlo :)

0 Citovat

L_K napsal(a):

Pri nakupu 2+, jmeno jednoho musis zadat.


Ale pri cene letenky á 0.02€ / return je to úplne jedno. 


Nakúpiš jednu pre Jožka Mrkvičku za 0,02€ a 9x letenku bez mena po 2,02€ / spiatočka. Potom máš 72 hodín na to, aby si ich popredával po 30-40 euro za return - ak si vybral dobré termíny a destináciu, ešte sa o to na facebooku pobijú. Fajn biznis plán, aj to tak stovky ľudí spravilo - preto sa po nich len zaprášilo.

0 Citovat

Strašná společnost, člověk jim dá vydělat, pustí jim 12 Kč za 24 letenek a oni mu hned zablokují přístup...

0 Citovat

MoonEclipse napsal(a):

Potom máš 72 hodín na to, aby si ich popredával po 30-40 euro za return - ak si vybral dobré termíny a destináciu, ešte sa o to na facebooku pobijú. 

Ja ak som dobre pochopil tak máš možnosť zmeniť meno zadarmo do 24 hodín takže biznis slušný

0 Citovat

Chci je pro sebe a rodinu, živím se jinak:-) Ale dostal jsem se asi na black list.

0 Citovat

guessWho napsal(a):

Ako zablokovali prístup? Tie servery dosť padali :o)

Nepochopil jsi, že si Cali dělá prdel :)

0 Citovat

Mam trochu dementni dorazy, pokud PRVNI clen co je na rezervaci nepoleti, (ten na ktereho je kupovano) melo by to byt v poradku a ostatnim to nepropadne ze ? A pokud jeden clovek z rezervace nenastoupi let tam, muze nastoupit i let zpet? Alespon tak je to v podminkach Vuelingu. Nicmene vic se mi najit nedari a otazka je jestli Level nebude mit ty pravidla lehce jina. Co myslite?


received-10209809180426679.png

0