Docela zajimave.. Doufam ze to konecne povede k rapidnimu zlevneni premiovych letenek na unosnou cenovou hladinu..  .

Level

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

niemandos napsal(a):

Nepochopil jsi, že si Cali dělá prdel :)

Prdel si nedělám, nejde mě vybrat ani ta nejdražší letenka. Možná kombinace španělské ip adresy a realizovaných nákupů:-) 

0 Citovat

Mně to ze španělské IP taky opakovaně nešlo, naštěstí jsem ještě neukončil předchozí session, takže jsem další nákup provedl v rámci stejné stránky. Jen jsem musel postupovat od začátku přes homepage.

0 Citovat

cali napsal(a):

Prdel si nedělám, nejde mě vybrat ani ta nejdražší letenka. Možná kombinace španělské ip adresy a realizovaných nákupů:-) 

Tak oproti Katce, která nakupovala pro celé příbuzenstvo jsi ještě břídil, takže to bylo způsobeno spíš  tou španělskou IP adresou :)

0 Citovat

Mně to včera v anglické mutaci vůbec nešlo, přepnul jsem na Русский язык , a v tu ránu to jelo jako po másle ;-)

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Tak oproti Katce, která nakupovala pro celé příbuzenstvo jsi ještě břídil, takže to bylo způsobeno spíš  tou španělskou IP adresou :)


Tak tak, ja mám 12 kusov na Sardíniu a 10 do Paríža a úplne bez problémov :) 

No celé príbuzenstvo to ešte nie je, niektorí nemôžu letieť a niektorí si idú dokúpiť letenky už sa normálne ceny. Každopádne je to prvý raz, čo sa mi podarilo dostať akciové letenky aspoň pre väčšinu ;)  

A teda už som dostala nejakú ponuku tu do správy či ich nechcem predať, ale fakt nechcem. 

0 Citovat

Centové letenky jsem platil nejdřív kartou od Air Bank a pak od TransferWise a teď jsem si v přehledu plateb na účtech všiml, že byly platby zamítnuty, u Air Bank už ji ani nemůžu najít. Přitom mi vždy přišla notifikace o úspěšné platbě a v emailech od Vuelingu je vždy rezervace uvedena jako potvrzená. Na webu mám letenky v rezervacích taky potvrzené. Někdo stejný problém?

0 Citovat

Ja mam bez problemu v historii transakci jako zauctovane polozky.

Pokud byla transakce v blokacich a z nejakeho duvodu se nezauctovala overi v bance minimalne na karetnim oddeleni - vidi tam leckdy zazraky. Tedy i duvod, proc platba nebyla provedena.

0 Citovat

Ověřil jsem u ČS a v historii transakcí nic není. Ani v nezaúčtovaných transakcích. Jen jsou u Levelu v Manage My Booking jako confirmed. Podle nočního hovoru na infolince ČS platba korektně proběhla, ale zůstala viset v nezaúčtovaných transakcích a obchodník (Vueling) si ji k sobě už nestáhl a propadla tak blokace... V každém případě si od nich nechávám poslat písemné vyjádření. To bude ještě zajímavá letenka :-D

Ve zkratce: Platby nebyly zamítnuty, ale Vueling si je nestrhlo z karty.

0 Citovat

Mám stejné info od Air Bank i TransferWise, platby prošly v pořádku, ale následně byly odmítnuty prodejcem. Jen jedna mi tam zůstala jako úspěšná. BTW, vidíš ty rezervace přímo na webu Levelu? Já jen na Vuelingu, Level mi je nenajde.

0 Citovat

Ta webová stránka Levelu víc nefunguje, než funguje. Pro lety z Vídně bere z technických důvodů na stránku Vuelingu. Pro lety z Barcelony na stránku Iberie, tak bych tomu, že rezervace není nalezená na webu Levelu zatím nevěnoval pozornost. Až v momentě, kdy jedna rezervace z Vídně (ta stržená) bude na jeho webu a ta, kterou si Level nestrhl ne.

On tu akci na letenky za 1 cent asi vymyslel nějaký génius. a) Začal ji po půlnoci v noci a myslel si, že v osm ráno, když rozešlou newsletter ještě budou nějaké letenky. b) Cena 0,02 € za zpáteční letenky je příliš nízká pro Paypal i dost nízká pro karty. Poplatky karetní společnosti jsou na 99% vyšší než cena letenky. Proto např. některé obchody nechtějí brát platby kartou pod 100 Kč. Takže si to možná proto nestáhli.

0 Citovat

U mňa to bolo korektne stiahnuté z karty.

0 Citovat

guessWho napsal(a):

U mňa to bolo korektne stiahnuté z karty.

Banka?

0 Citovat

za mě taky platba proběhla v pořádku, ale platil jsem 0,08EUR :D

0 Citovat

Ja som spravila postupne viac rezervácií. Tie čo boli spiatočné pre 2 a viac ľudí strhlo, tie čo iba pre 1 človeka nestrhlo. Asi sa rozhodli platby do nejakých 3 centov ani nestŕhať, lebo na tom ešte prerobia. Každopádne by som sa tým nejako nestresovala. :) 

0 Citovat

Mohl by někdo odsud ještě prověřit svou rezervaci z Vídně, která se mu strhla, jestli ji najde na https://www.flylevel.com ?

Vím, jak prskal Uber, když jsem se v Kyjevě ukliknul a řidiči omylem dal dýško 0,05 UAH místo 5 UAH. Karta to nevzala.

0 Citovat

Jediná, co mi prošla, byla za 0,06 a je z Vídně, Level ji nenajde.

0 Citovat

Mne tiež Level nenájde žiadnu.

0 Citovat

Michal napsal(a):

Vím, jak prskal Uber, když jsem se v Kyjevě ukliknul a chtěl dát řidiči dýško 0,05 UAH místo 5 UAH. Karta to nevzala.

Burzuj :D


Inak som zvedavy ako toto dopadne... kolko tych leteniek bolo za cent,  50 000? vsak to je skoro 300 letov co preletia zadarmo.

0 Citovat

Další fakt je ten, že každej koupil víc letenek než proletí. Obsazenost bude mít do plnýho letadla hodně daleko imho. 

0 Citovat

no to pre nich horsie ... no retardacia

0 Citovat

Michal napsal(a):

Banka?

Slovenská sporiteľňa, letenky boli kupované po 2 miesta, všetky prešli ok. Web flylevel ale rezervácie taktiež nenájde, iba vueling.

0 Citovat

Michal napsal(a):

Mohl by někdo odsud ještě prověřit svou rezervaci z Vídně, která se mu strhla, jestli ji najde na https://www.flylevel.com ?

Vím, jak prskal Uber, když jsem se v Kyjevě ukliknul a řidiči omylem dal dýško 0,05 UAH místo 5 UAH. Karta to nevzala.


dýško 5 UAH :D
0 Citovat

norbic napsal(a):


dýško 5 UAH :D
To víš, halíře dělají talíře..... :)

0 Citovat

norbic napsal(a):


dýško 5 UAH :D
U jízdy za 50 UAH?

0 Citovat

ja my slim ze najprv prskal Michal par krat ked zistil, ze 0,05 UAH fakt nejde zaplatit :D

0