Ahoj, pokud máte někdo tip na levné letenky (do 1500,-) v období Velikonoc - sem s ním. :) Odlet ČR a okolí (tedy i Wroclaw, možná Bratislava,..), destinaci neřeším, pokud to bude levné, podívám se kamkoli. Díky.Ondra .

Letenky Velikonoce 2017

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

14 reakcí

 Ahoj, pokud máte někdo tip na levné letenky (do 1500,-) v období Velikonoc - sem s ním. :) Odlet ČR a okolí (tedy i Wroclaw, možná Bratislava,..), destinaci neřeším, pokud to bude levné, podívám se kamkoli. Díky.

Ondra

0

azair.com :)

0 Citovat

presne tak , azair. , skoda ze tu neni vic rad -) chtel jsem si overit jak to funguje , jestli mam klikat od nejstarsich nebo od nejnovejsich a podle oblibenosti ? to by tu musela byt moznost prepnuti do stare verze -) ale dobre , necham tomu cas ,,...

1 Citovat

Prodám parkování na letišti ve Vídni parkplatz :parkhaus 3,od 31.3.2017 -15.00hod do 14.4.2017 -13.00 za 1000kc.
TEL.731586894

0 Citovat
s.mickal napsal(a):

Prodám parkování na letišti ve Vídni parkplatz :parkhaus 3,od 31.3.2017 -15.00hod do 14.4.2017 -13.00 za 1000kc.
TEL.731586894

co ma toto spolocne s letenkami na velku noc :D

0 Citovat

Wizzair mi zrušil Bilbao na Velikonoce 2024 i přesto, že jsem x tou změnu odletu na call centru potvrdil...

Takže, vím že s křížkem po funusu, nemá někdo nějaký tip?

Odlet KTW, KRK, VIE +-2 dny od velikonoc.

Koukal jsem na azair a nic co by stálo za řeč.

Ideálně někam na jih, k moři nebo do neokoukaného města.

Budget tak 50€ za kus 🤣

1 Citovat

Mám od wizz Catanii na Velikonoce, už to asi pětkrát změnili, tak čekám...Potvrdila jsem změnu na sobota-úterý, docela mě  nas... , známe je, nemáme žádné iluze, ale myslela jsem, že Velikonoce klapnou, pač budou plný letouny, ale asi ani to ne .... 

Teď tam maj ceny nesmysly.  

0 Citovat

Neapol s Wizzem je na tom velice podobně... navíc pitomé časy - tam se letí večer, zpátky ráno. Takže to vypadá na zrušení.

0 Citovat

Taky jsme s nimi měli Kutaisi na Velikonoce, nejprve z Katovic, potom změna z Krakova. Krakov zrušili úplně a ze čtvrtku je sobota. Jsou to ludry.

0 Citovat

Taky jsme s nimi měli Kutaisi na Velikonoce, nejprve z Katovic, potom změna z Krakova. Krakov zrušili úplně a ze čtvrtku je sobota. Jsou to ludry.

2 Citovat

Třeba se někomu hodí tohle porovnání (vyhledání) ubytek přes Velikonoce v různých městech po Evropě. Ale asi to není nic, co by se nedalo vyhledat "ručně" :) 

https://www.urlaubspiraten.de/ho...-in-europa

 

0 Citovat

Mandarinka napsal(a):

Taky jsme s nimi měli Kutaisi na Velikonoce, nejprve z Katovic, potom změna z Krakova. Krakov zrušili úplně a ze čtvrtku je sobota. Jsou to ludry.

Tak koukám, že za změny Skopje v řádu desítek minut si nemám na co stěžovat a můžu bejt ráda, že mi to nezrušili úplně.

0 Citovat

A mimochodem, dá se přes podporu změnit za odletové letiště, které apka nenabízí? Místo Katovic by to byla Praha-Kutaisi? Případně z Katovic stejný termín ale někam jinam? Nebo nezbývá než buď potvrdit o dva dny kratší dovolenou nebo si nechat vrátit peníze? 

0 Citovat

Dobrý den, řešíme už x tou změnu letu Vídeň - Neapol na Velikonoce, a tak se chci zeptat, zda máte někdo zkušenost s tím, že by mi přes chat udělali změnu letu tak, abychom letěli z Prahy (kvůli lepšímu času) a vraceli se do Vídně, i když máme v rámci jedné rezervace Vídeň-Neapol a Neapol-Vídeň? Děkuji. 

0 Citovat

Změna odletu z Vídně na Prahu se mi nepodařila ani jednou, zkoušeno 3x přes telefonní infolinku, rád si poslechnu zkušenost ostatních...

0
14 reakcí