Na 1, 4, 6 a 8. dubna jsou dostupné jednosměrné letenky z Ostravy do Londýna za 134 Kč.https://www.ryanair.com/ie/en/booking/home/OSR/STN/2017-04-01 Podobně z Brna za 215 Kč s tím, že existuje možnost návratu koncem měsíce za stejnou cenu... Takže tak max vhodné pro pracanty v UK. .

[FR] Ostrava – Londýn za 134 Kč (jednosměrka)

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

15 reakcí

Na 1, 4, 6 a 8. dubna jsou dostupné jednosměrné letenky z Ostravy do Londýna za 134 Kč.

https://www.ryanair.com/ie/en/booking/home/OSR/STN/2017-04-01 


Podobně z Brna za 215 Kč s tím, že existuje možnost návratu koncem měsíce za stejnou cenu... Takže tak max vhodné pro pracanty v UK.

0

Opacne se to da mozna vyuzit treba z Irska )pokud to jeste je , treba Shannon - Berlin do CR pak busem no a zpet z Ostravy - Londyn , jenze nevim jestli kvuli Brexitu ale na zactatek dubna neni rozumna cena mezi Londynem a Irskem , ale i z Londyna tam je do Ostravy let za nejakych 27 liber, na ty data a zpet pak vyzit toto
Jinak uz asi neni to avizovane Bergamo z Ostravy za tech 135 Kc na tu druhou pulku srpna

0 Citovat
DimikUK napsal(a):

Co ma s tim Brexit co delat?

Pokud zijes v UK tak vis, jake jsou vazby i vzahy mezi Irama a Anglicanama ...ale toto je mozna proto, ze je to par dnu pred odletem , pak uz jsou zase 10 eurove letenky , jenze kdyz stoji Dublin - Londyn 100 euro jednosmerka tak neco neni vporadku i kdyz to je den pred odletem , nebo je to kvuli nejake akci a ted nevim o nicem jinem nez o tom Brexitu

Stejne je to uz jedno protoze z Ostravy uz nic za 135 Kc neni pouzitelneho

0 Citovat

Souhlasim ze nabidka poptavka, ale o absolutne vporadku nemuze byt ani rec a srovnavat BA s FR je irelevantni , neco tam proste je za akce, letenkyz Dublinu do Londyna jsou bezne za 20 euro , kdyz uz je to na tesno, tak max 50-60 i kdyby 80, ale takove ceny jak tam jsou treba 17., 18. 4, s porovnanim dalsich dvou dnu svedci o nejakem zajmu , jakem nevim a je mi to fuk , ja se jen domnivam , ze v tom muze hrat roli Brexit a s nim souvisejici nejaka sluzebni jednani zadny normalni turista by za 238 Euro za let z Dublinu do Londyna nedal navic 16 dnu predem dokonce mam pocit ze se jim nejak rozjely ty ceny vsude mozne a ze maji opet, jako casto chyby na svych strankach, mozna i ta Ostrava - Londyn nebyla akcni cena ale chyba ,coz by vysvetlovalo i to ze zmizely nejen ceny za 135, ale u Bergama treba ty za 459 , a najednou je 779 i kdyz to predtim tech 459 bylo dost dlouho a zadna hlaska o poslednich mistech za tu cenu tam nebyla
Nerikam ze mam kristalovou kouli a umim vestit ceny letenek Ryanair je kolikrat nevyzpytatelny jen konstatuju ze takova cena neni bezna ani kdyz jde o let na druhy den

0 Citovat

Výše uvedený "rozbor" je opravdu kvalitní! ty nekonečné úvahy a komentáře! Jen drobnost: Mikir zapomněl, že budou velikonoce.................

0 Citovat
Majka napsal(a):

Výše uvedený "rozbor" je opravdu kvalitní! ty nekonečné úvahy a komentáře! Jen drobnost: Mikir zapomněl, že budou velikonoce.................

Tak si sypu popel na hlavu :) na velikonoce jsem skutecne zapomel . mozna tim ze v Irsku jsou to hlavne nabozenske svatky , maji jediny patek v roce, kdy jsou zavrene vsechny bary, hospody a v obchodech se neprodava alkohol ,no a pak chodi do kostela a cestuji mene ...ale vetsinou se tedy cestuje to pravda ..ja odlitam uz tyden pred velikonocema za par euro na 14 dnu ,takze me ty ceny mijeji ...jinak jsem se spis soustredil na tu uvahu o vztazich Velke Britanie a Irska v souvislosti s Brexitem, nez na to, ze jsou v tom obdobi co zminuju velikonoce .. do prace nechodim ,tak mi je jedno jestli je volno nebo ne ...

0 Citovat

No a čím se tedy v tom Irsku živíš, mohu-li se zeptat?

0 Citovat
Mandarinka napsal(a):

No a čím se tedy v tom Irsku živíš, mohu-li se zeptat?

Klidne prozradim jsem na podpore , za urcitych okolnosti se to vyplati vic, nez chodit do prace , ale jasne za tech 14 let co tu ziju jsem pochopitelne do prace chodil ,ale za mene jak 500-600 euro tydne se do prace chodit nevyplati , rozhode ne za minimalni mzdu ktera je tady 8.65 euro na hodinu tedy asi 350 euro tydne
Ale abych to vratil k te diskuzi o letenkach na druhy den , nedalo mi to a trosku jsem se prohrabal v azairu a ejhle ..treba zitra Cork - Tenerife 20 euro v utery Tenerife - Newcastle 10 euro a vecer pak Newcastle - Dublin 12 euro
Zkusil jsem i par ruznych okruhu z Ceska republika a sirsi okoli ,. ceny z Wroclawi jsou v radu 100 korun .. ne sice na Kanarske ,ale treba kombinace Wroclaw- Warsawa - Gdansk - Stockholm nebo treba Oslo, ale i jine za 76 Kc ci za 83 , nebo 159 Kc v pristim tydnu .ednotlive lety, takze tvrdit ze ze dne na den se nedaji sehnat zadne rozumne ceny moc nesedi , samozrejme ty velikonoce , vanoce , svatky , prazdniny to je o necem jinem ale obcas se i tam postesti ,
Morava muze vybirat neco z Katowic , Krakowa , ta Wroclaw je i pro Cechy a z Prahy pak jsou moznosti Norimberg , Berlin , Mnichov ( Memmingen ), Frankfurt Hann , atd ,samozrejme i dostupne prestupy z CR jako Bergamo , Brusel , Treviso apod a od podzimu se to podstatne vylepsi , takze ono to chce jen se tomu trosku vic casove venovat , v podvedomi je to ,ze u low costu se musi kupovat letenky 3 mesice az mesic dopredu ... je to sice pravda ,ale za urcitych okolnosti jak se zda, jsou i vyjimky .ovsem to zase muze planovat jen ten, kdo neni casove moc omezeny,,,,

0 Citovat
mikir napsal(a):

Klidne prozradim jsem na podpore , za urcitych okolnosti se to vyplati vic, nez chodit do prace , ale jasne za tech 14 let co tu ziju jsem pochopitelne do prace chodil ,ale za mene jak 500-600 euro tydne se do prace chodit nevyplati , rozhode ne za minimalni mzdu ktera je tady 8.65 euro na hodinu tedy asi 350 euro tydne
Ale abych to vratil k te diskuzi o letenkach na druhy den , nedalo mi to a trosku jsem se prohrabal v azairu a ejhle ..treba zitra Cork - Tenerife 20 euro v utery Tenerife - Newcastle 10 euro a vecer pak Newcastle - Dublin 12 euro
Zkusil jsem i par ruznych okruhu z Ceska republika a sirsi okoli ,. ceny z Wroclawi jsou v radu 100 korun .. ne sice na Kanarske ,ale treba kombinace Wroclaw- Warsawa - Gdansk - Stockholm nebo treba Oslo, ale i jine za 76 Kc ci za 83 , nebo 159 Kc v pristim tydnu .ednotlive lety, takze tvrdit ze ze dne na den se nedaji sehnat zadne rozumne ceny moc nesedi , samozrejme ty velikonoce , vanoce , svatky , prazdniny to je o necem jinem ale obcas se i tam postesti ,
Morava muze vybirat neco z Katowic , Krakowa , ta Wroclaw je i pro Cechy a z Prahy pak jsou moznosti Norimberg , Berlin , Mnichov ( Memmingen ), Frankfurt Hann , atd ,samozrejme i dostupne prestupy z CR jako Bergamo , Brusel , Treviso apod a od podzimu se to podstatne vylepsi , takze ono to chce jen se tomu trosku vic casove venovat , v podvedomi je to ,ze u low costu se musi kupovat letenky 3 mesice az mesic dopredu ... je to sice pravda ,ale za urcitych okolnosti jak se zda, jsou i vyjimky .ovsem to zase muze planovat jen ten, kdo neni casove moc omezeny,,,,

Tak to je mazec...

0 Citovat
Petr76 napsal(a):

Tak to je mazec...

Připomínám pravidla: Mezera se dává za interpunkční známenka, ne před něj. První písmeno nové věty se píše velké. Odstavec uděláš dvěma entery. Tři čárky nejsou výpustka. Děkuji

0 Citovat
Leoš Literák napsal(a):

Připomínám pravidla: Mezera se dává za interpunkční známenka, ne před něj. První písmeno nové věty se píše velké. Odstavec uděláš dvěma entery. Tři čárky nejsou výpustka. Děkuji

Nemyslím, že by se "mazec" týkal gramatiky...;-)

0 Citovat
Leoš Literák napsal(a):

Připomínám pravidla: Mezera se dává za interpunkční známenka, ne před něj. První písmeno nové věty se píše velké. Odstavec uděláš dvěma entery. Tři čárky nejsou výpustka. Děkuji

Hele, na starem foru byly pripominky k memu stylu pasani casto, nejak jsem to vylepsil ,snazil se delat odstavce , carky , ted tady je oprava textu pridana chvili a tak jak vsichni si na nove forum zvykam , kazdou prkotinu opravovat nebudu,pokud cteni dela problem , tak sorry , podstatny je obsah

0 Citovat
Mandarinka napsal(a):

Nemyslím, že by se "mazec" týkal gramatiky...;-)

Klidne napis , jestli se to tyka tech cen letenek, nebo ze zdimam irsky socialni system a za 1400 euro mesicne odmitam pracovat ( neodmitam ,ale peclive zvazuju nabidky ) :)
Za dvojnasobek nemam problem do prace jit i kdyz se tim muj casovy prostor zmensi na 4 tydny dovolene za rok a par irskych svatku a 2 dny volna za tyden a tudiz je velka pravdepodobnost, ze me letenky za 135 Kc stastne minou :)

0 Citovat

Co na to říct? Nepřísluší mi, abych někoho soudila, neznám tě, prakticky nic o tobě nevím. Všichni máme možnost volby a já se tak maximálně můžu zamyslet nad sebou a nad tím, že mě zítra a potom až do čtvrka, čeká denně 12 h práce, abych v pátek mohla odletět na dovolenou. Dobře mi tak, ale stejně bych asi neměnila...;-)

0 Citovat
mikir napsal(a):

Hele, na starem foru byly pripominky k memu stylu pasani casto, nejak jsem to vylepsil ,snazil se delat odstavce , carky , ted tady je oprava textu pridana chvili a tak jak vsichni si na nove forum zvykam , kazdou prkotinu opravovat nebudu,pokud cteni dela problem , tak sorry , podstatny je obsah

Já měl pocit, že zase sklouzáváš špatně ke starému stylu, který nešel číst. Proto jsem pro osvěžení paměti sepsal základní pravidla, která se učí prváci.

0 Citovat
Mandarinka napsal(a):

Co na to říct? Nepřísluší mi, abych někoho soudila, neznám tě, prakticky nic o tobě nevím. Všichni máme možnost volby a já se tak maximálně můžu zamyslet nad sebou a nad tím, že mě zítra a potom až do čtvrka, čeká denně 12 h práce, abych v pátek mohla odletět na dovolenou. Dobře mi tak, ale stejně bych asi neměnila...;-)

Samozrejme , ani me nic neprislusi hodnotit, zeptala jsi se cim se zivim v Irsku, po pravde jsem odepsal , a ver ze o 12 ti hodinovych smenach neco vim, jezdil jsem 7 let s kamionem v noci , v USA jsem zase makal 56 hodin tydne na stavbe na Floride v 40 stupnovem vedru , tech mych 52 navstivenych statu respektive staty mimo Evropu byly s batohem a prazdnou kapsou a kdyz dosly penize, tak jsem makal . ze ted je to trosku jinak ,to je druha vec, neziju v CR 18 let a uprimne bych se tam zatim ani nevratil , jen prijedu na par dnu a zase mizim a pracovat bych v CR uz urcite nesel ...

0
15 reakcí