Singapurská letecké společnost Scoot nabízí 33% slevu na letenky do Austrálie. flyscoot.com .

Scoot

Založil ve fóru Letecké společnosti

ahoj, letěl tady někdo se Scootem trasu Singapore-Berlin bez všech těch zpoplatněných možností? Bez jídla to asi dám, příp. zkusím něco propašovat, ale zajímalo by mě jestli ten základní tarif je fakt i bez přikrývky a minipolštáře.. Moc věcí na oblečení zase nemám :D

Díky

0 Citovat

Michaela napsal(a):

ahoj, letěl tady někdo se Scootem trasu Singapore-Berlin bez všech těch zpoplatněných možností? Bez jídla to asi dám, příp. zkusím něco propašovat, ale zajímalo by mě jestli ten základní tarif je fakt i bez přikrývky a minipolštáře.. Moc věcí na oblečení zase nemám :D

Díky

Ahoj,


letěli jsme minulý týden. Jídlo jsme normálně měli v batohu, klasika - neprošla voda (tu jsme natočili až za checkinem), jinak toast, croissant atd prošlo. Neplatili jsme ani společná sedadla, checkin jsme dělali s předstihem přímo na letišti a vždy jsme seděli spolu. Polštářek a ani deku zadarmo nedají, ale měli jsme svoje - klapku na oči, špunty a polštářek.

Jinak na Tegelu doporučuji být s dostatečným předstihem, když jsme letěli my, tak tam byla fronta tak na 3h a vůbec to nestíhali odbavovat.
0 Citovat

Před třemi dny jsem letěl Singapur Berlín.

Pár postřehů k předchozím dotazům.


Na tranzitu v SIN na T2 je přímo přepážka Scoot. Řekli mi, že by mi udělali Check in tam pokud mám oba lety do SIN i z SIN z Scoot. (To jsem neměl a tak jsem musel ven. Check in a imigratiton z SIN bylo extrémně rychlé, ale imigratiton do SIN mělo docela frontu.)


Jinak lze udělat check in v kiosku - jen se dá pás. Nechce to ani rezervační číslo.  Boarding card jsem měl za 1 minutu. 

Cestují jen s příručním zavazadlem a tak jsem šel rovnou na deparature. Check in je možný do 40 min před odletem.

V letadle měla naprostá většina lidí batohy větší než povolené a nikdo to nekontroloval u gate.


Ač strašně vyhrožují, že se nesmí si vzít nic k jídlu a pití sebou, tak jídlo a prazdne lahve  mělo sebou tak 80% všech.


Rentgen je až na gate a v gate jsou dva  kohoutky na vodu. Stalo tam tak 150 lidí na nabrání.


Většina lidí měla sve sendviče a susenky a jablka a nikdo neotravoval že se to nesmí.


Upřímně letušky moc nechodily po letadle. 


Mimo té nabídky jídla o je na webu při koupi letenky, tak přímo na palubě mají další nabídku. Teplá jídla za 22SIN ...tj cca 300 CZK a to není tak strašné.


Pokud si člověk nezaplatí,tak nemá ani jídlo, ani vodu,ani deku,ani polštář, zadna obrazovka / takže je všude klid, teoreticky jde zaplatit WiFi, ale je děsně drahé, i jen zástrčka k dobití mobilu je 5USD.


Neplatil jsem nic navic a doletěl jsem v pohodě.

Tedy - vlastně ne úplně - sedačky jsou o trochu nižší. A mimo sedaček za příplatek NEmaji vytahovaci opěrky na hlavu. Já jsem vyšší a sedacka mi končila v úrovni ramen. Takže si URCITE vemte ten polštářek okolo krku. Já ho zapomněl a málem jsem si ulomil za těch 13 hodin cesty krk. I po třech dnech ještě neotocim krk a bolí to jak čert.


Pro cestovatele jen s příručním zavazadlem doporučuji ten polštářek nafukovací. 

Jinak v SIN je mají v samosce v B1 pod T2 za půlku ceny než za immigration.

0 Citovat

Vcera jsem si udelal taky dve registrace  na dva ruzne emaily   pro sebe i pro zenu  a  prislo mi jen 15 %   je  tam , ale uvedeno  2x  jednou na voucher podruhe jako darek  k narozeninam  , nebo to je  jen 15 % ,nebo tp znamena tedy slevu 30 %  ? psalo se ze ma  prijit  40 %,  nevim jestli jsem neco neudelal blbe , ale Nemecko jsem uvedl , vyplnil  jsem pak ale i adresu  tedu irskou i ceskou 

A jeste jsem si dneska vsimnul ta sleva se musi uplatnit do mesice ? . tedy nakoupit letenky  do jednoho mesice , jinak pak uz zadna  sleva  neni ?

0 Citovat

@@ A mimo sedaček za příplatek NEmaji vytahovaci opěrky na hlavu. Já jsem vyšší a sedacka mi končila v úrovni ramen


Kolik merite, 2.5m na vysku? Ze vam sedacka koncila na úrovni ramen... Nechapu.. 

0 Citovat

@mikir skús sa registrovať ešte raz a vyplň aj referral code

0 Citovat

Ahoj. Letím se Scootem na Bali z Berlína přes Singapur, vše na jedné letence ( rezervaci). Letím jen s příručíkem.  předpokládám, že v Berlíně dostanu oba palubní lístky již v Berlíně a nezpátek oba již na Phuketu a nebudu muset v SIN nic řešit?

0 Citovat

Říkal jsem si, že bych zkusil něco najít s těmi 40% / 15% promo kódy, co nedávno rozdával Scoot. Podle informací, které s nimi přišly v e-mailu by měly být validní ještě necelý měsíc.

Scoot Insider Voucher Terms & Conditions: Vouchers can only be used once and are applicable to base fare only. Usage is also subject to selected fare types. Blackout periods may apply during school holidays and event periods for Scoot Insider vouchers. Voucher will expire in 30 days from the date of this email.

Zkoušel jsem na trase Berlín - Ho Chi Minh. Zkusil jsem leden, únor, listopad, nakonec i září a pokaždé mi jejich websajta hlásí:

Promotion Not Applied : Promotional fares are unavailable for your selected dates. Please amend your travel dates or continue your booking with the next best fares displayed.

Napadá někoho, čím by to mohlo být nebo období, kdy platí? Zatím se mi zdá, že v mailu lhali a promokódy už validní nejsou.

0 Citovat

já přes voucher 40 pct včera koupil Phuket na začátek dubna 2018 ale byly to asi jedny z posledních termínů, kdy se dal voucher použít. celková cena mě přišla na 269,-EUR na Phuket. Od půlky dubna a později mě to hlásilo, že to nejde uplatnit


0 Citovat

Kod se zadava az pri placeni, tam kde jsou informace o karte

0 Citovat

Dík za nasměrování. Na webu se dají použít dva druhy kódů - jeden z toho e-mailu a druhý běžný promo kód (asi z newsletteru). Ten newsletterácký se dá zadat už při rozšířeným hledání, ten z e-mailu na 40% dolů jen před placením, když jsi přihlášený k účtu. Takže teď mi funguje. Teď jen popřemýšlet, jestli se mi vyplatí jet v lednu, únoru do Berlína a jestli příští rok vůbec chci někam do JV Asie :D

0 Citovat

Michal napsal(a):

Říkal jsem si, že bych zkusil něco najít s těmi 40% / 15% promo kódy, co nedávno rozdával Scoot. Podle informací, které s nimi přišly v e-mailu by měly být validní ještě necelý měsíc.

Scoot Insider Voucher Terms & Conditions: Vouchers can only be used once and are applicable to base fare only. Usage is also subject to selected fare types. Blackout periods may apply during school holidays and event periods for Scoot Insider vouchers. Voucher will expire in 30 days from the date of this email.

Zkoušel jsem na trase Berlín - Ho Chi Minh. Zkusil jsem leden, únor, listopad, nakonec i září a pokaždé mi jejich websajta hlásí:

Promotion Not Applied : Promotional fares are unavailable for your selected dates. Please amend your travel dates or continue your booking with the next best fares displayed.

Napadá někoho, čím by to mohlo být nebo období, kdy platí? Zatím se mi zdá, že v mailu lhali a promokódy už validní nejsou.


Já jsem včera našel Berlín - Bali na 18 dní za 16.800,- pro 2 osoby, takže ještě se uplatnit dají. ;)


Možná to nakonec nevyužiji, tak ten kód odprodám :D
0 Citovat

David napsal(a):

Možná to nakonec nevyužiji, tak ten kód odprodám :D

Kupón určite funguje iba na tvoj účet :o)

0 Citovat

guessWho napsal(a):

Kupón určite funguje iba na tvoj účet :o)


Ale letenky mohu koupit na cizí jména :)
0 Citovat

Termínů na Bali i bez 40% slevy za 359,- od března do května  je 3 prd.ele,  pokud někdo touží a koupí přes správnou OTA.

0 Citovat

Ale ten Scoot je ultra hladolet. To snad raději nějaký error.

0 Citovat

Ahoj. Mám pár dotazů ohledně rezervace Berlin- Singapur-Bali vše na jedné letence.

1. Až nyní jsem si všiml, že v manage booking mám uvedeno  :" I am not residing in the EU or Switzerland". Nevím, jestli jsem se uklikl a nebo to tam tak mají oni, nicméně jméno a datum narození je správně . Nebude to ničemu vadit?

2. Online chceck in můžu udělat doma 72 hodin předem a když jedu jen s příručákem vytisknu si doma boarding pass na oba dva lety tedy Berlín- Singapur a Singapur- Denpasar? Nepotřebuji už jít v Berlíně na přepážku? a nebo budu muset v Singapuru znova si nechat vystavit boarding pass na další let do DPS?

Děkuji za odpověď

0 Citovat

Asterix napsal(a):

Ahoj. Mám pár dotazů ohledně rezervace Berlin- Singapur-Bali vše na jedné letence.

1. Až nyní jsem si všiml, že v manage booking mám uvedeno  :" I am not residing in the EU or Switzerland". Nevím, jestli jsem se uklikl a nebo to tam tak mají oni, nicméně jméno a datum narození je správně . Nebude to ničemu vadit?

2. Online chceck in můžu udělat doma 72 hodin předem a když jedu jen s příručákem vytisknu si doma boarding pass na oba dva lety tedy Berlín- Singapur a Singapur- Denpasar? Nepotřebuji už jít v Berlíně na přepážku? a nebo budu muset v Singapuru znova si nechat vystavit boarding pass na další let do DPS?

Děkuji za odpověď


Ahoj, měsíc zpátky jsem letěl stejnou trasu se stejnými přestupy a se stejnou společností jako ty. K bodu č. 1 by jsi neměl mít problém, taky jsem si toho všiml ve správě účtu / letenky a neměl jsem žádný problém s odbavením. K bodu č. 2, já osobně jsem letenky odbavoval až na letišti, protože jsem měl i zavazadlo, jestli se lhůta 72h. vztahuje i na let ze singapuru do denpasaru ti tedy neporadím, pokud ale zvolíš odbavení na letišti, tak u mně to proběhlo bez problémů, žádné šílené fronty a vstřícný personál.






0 Citovat

Ahoj, 

letíme se Scootem v neděli 4.11. Berlín-Singapur-Bali, snažil jsem se udělat on-line check-in jak píšou, že by mělo jít 72 hod dopředu - vyplním Bookig Reference, Surname, Departing, vidím bod 1. DETAILS,  kliknu na Continue, pustí mně to do bodu 2. ITINERARY, kde zase kliknu na Continue, ale do bodu 3. PASSENGERS se bohužel už nedostanu :( Píše mně to hlášku Internal Server Error -Sorry, but something went wrong! We’ve been notified about this issue and we’ll take a look at it shortly. 


Zkoušel jsem včera, i dneska a pořád ta samá hláška. Dělalo vám to taky někomu?
Je možné udělat i check-in na letišti (nebudu za to platit)? Nebo jak byste nyní postupovali?


Díky moc za jakoukoliv radu.


2018-11-02-2353.png

0 Citovat

Vieš, že scoot má aj webstránku? :)

https://www.flyscoot.com/en/fly-...hecking-in

Eligible flights

Only flights departing from Singapore and Berlin are currently eligible for Web Check-in. In addition, you must not have connecting flights in your itinerary (i.e. you have a point-to-point journey).

0 Citovat

Tak "Internal Server Error" není moc poučná hláška o tom, že lze provést check-in akorát z Berlína a Singapuru...

0 Citovat

To pravda, ale zase nie je to problém nájsť na ich stránke tak za 20 sekúnd

0 Citovat

Nejaky tip na platny kupon/voucher/zlavu na nakup leteniek? 

0 Citovat

Myslím že na narodeniny dávajú 15% voucher, takže možno by šlo vytvoriť účet na random meno, narodeniny zajtra a pri kúpe dať už mena pasažierov, či? 

0 Citovat

Hej ten na 15% mam len som hladal ci sa nenajde nieco lepsie, a nahodou neviete ci sa da ten kupon vyuzit viac krat alebo len jeden krat? 

0