Scoot

Napsal David Eiselt 2013-04-26T13:04:23+02:00 ve fóru Letecké společnosti

Takze nestihacka a v pripade zpozdeni propadla letenka. A to se vyplati. Proc jsi to nekoupil na jedne letence?

If your connecting flights are booked on separate tickets and do not belong to a single booking itinerary, you would need to clear arrival immigration in Singapore, collect your checked bags and check in again for your onward flight. Do ensure you have a valid visa to enter Singapore if you require one.

DimikUK napsal(a):

Takze nestihacka a v pripade zpozdeni propadla letenka. A to se vyplati. Proc jsi to nekoupil na jedne letence?

Protože brln sgn jsem kupoval v akci za pár korun a pak dokoupil tuto letenku po cca 2mes. Ale neuvědomil si krátký čas na přestup :( Zkusím tam ještě zavolat, ale v nejhorším hold koupím zpátečku v jiný čas no...  

ahoj, letěl tady někdo se Scootem trasu Singapore-Berlin bez všech těch zpoplatněných možností? Bez jídla to asi dám, příp. zkusím něco propašovat, ale zajímalo by mě jestli ten základní tarif je fakt i bez přikrývky a minipolštáře.. Moc věcí na oblečení zase nemám :D

Díky

Michaela napsal(a):

ahoj, letěl tady někdo se Scootem trasu Singapore-Berlin bez všech těch zpoplatněných možností? Bez jídla to asi dám, příp. zkusím něco propašovat, ale zajímalo by mě jestli ten základní tarif je fakt i bez přikrývky a minipolštáře.. Moc věcí na oblečení zase nemám :D

Díky

Ahoj,

letěli jsme minulý týden. Jídlo jsme normálně měli v batohu, klasika - neprošla voda (tu jsme natočili až za checkinem), jinak toast, croissant atd prošlo. Neplatili jsme ani společná sedadla, checkin jsme dělali s předstihem přímo na letišti a vždy jsme seděli spolu. Polštářek a ani deku zadarmo nedají, ale měli jsme svoje - klapku na oči, špunty a polštářek.

Jinak na Tegelu doporučuji být s dostatečným předstihem, když jsme letěli my, tak tam byla fronta tak na 3h a vůbec to nestíhali odbavovat.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!