Scoot

Napsal David Eiselt 2013-04-26T13:04:23+02:00 ve fóru Letecké společnosti

Hej ten na 15% mam len som hladal ci sa nenajde nieco lepsie, a nahodou neviete ci sa da ten kupon vyuzit viac krat alebo len jeden krat? 

Jen jednou, je to uvítací promo kód při registraci do toho jejich věrnostního programu. Na narozeniny je tuším sleva nižší.

Ahoj,

ve středu ráno v 9:40h. máme odlítat ze Scoot do Singapore a dále ze Singapore 18:25 (druhý den) do Jakarty. Na tak velkou cestu se vydáváme poprvé. Myslel jsem si, že s eodbavím on-line, ale odbavit on-line se mi nedaří. píše mi to " Booking is not available for online checkin.

Please proceed to check in at the airport counter." ve vysvětlení je toto "Journeys with multiple connecting flights". Ok, když se nemůžu odbavit on-line stačí přijít na letiště s pasem a potvrzenou rezervací a dobavit se na místě? Píšou, že stačí jít na nějaký kiosek...Budeme na letišti 4h. před odletem, dá se vše v pohodě zvládnout? Díky za reakci.

Proč si to tady nenajdeš?

zadny kiosek, pujdes na klasickou prepazku, ktera prislusi tvemu letu a na ni udelas  klasicky check-in vcetne odbaveni zavazadel. 4h je moc, budete tam zbytecne trcet.

Padrino11, našel jsem jen náznaky odpovědi které hledám, proto se ptám. Eda Novák, díky moc, teď už jsem nervózní o něco méně, díky!

Nic ve zlem, ale zajímalo by mě, jak jsi ty náznaky odpovědi hledal. Když zadas do vyhledávače slovo Scoot, vyskočí ti popis letecké spolecnosti včetně informaci o odbavení zdarma na letišti 3 hodiny před odletem. Otázka 15 sekund. Kazdopadne drtivá většina aerolinek otevírá přepážky nejdřív 3 hod před odletem, tudíž 4 hodiny je zbytečný luxus. 

zurek.ml napsal(a):

Ahoj,

ve středu ráno v 9:40h. máme odlítat ze Scoot do Singapore a dále ze Singapore 18:25 (druhý den) do Jakarty. Na tak velkou cestu se vydáváme poprvé. Myslel jsem si, že s eodbavím on-line, ale odbavit on-line se mi nedaří. píše mi to " Booking is not available for online checkin.

Please proceed to check in at the airport counter." ve vysvětlení je toto "Journeys with multiple connecting flights". Ok, když se nemůžu odbavit on-line stačí přijít na letiště s pasem a potvrzenou rezervací a dobavit se na místě? Píšou, že stačí jít na nějaký kiosek...Budeme na letišti 4h. před odletem, dá se vše v pohodě zvládnout? Díky za reakci.

Ahoj, pokud máš navazující let, což máš (Jakarta), tak online check in nefunguje a je potřeba se odbavit u přepážky na letišti, i když máš jen zavazadlo na palubu. Letěli jsme se Scoot letos v lednu na Bali přes Singapore. Takže buď v klidu :-)

Potřeboval jsem asi mít od někoho kdo se Scootem letěl, v cestine, napsáno buď v klidu to co píšou je opravdu pravda😁Díky všem.

taky jsem letěl v říjnu 2018 z Berlína na Bali přes Singapur se Scootem. Taky jsem s tím maturoval a stresoval, že mi nešel check in přes net. Ono když máš více segmentůna letence, tak to fakt nejde a vyřídíš vše v pohodě na přepážce . Na cestu jsem hodil do bundy dvě bagety a přes kontrolu přenesl prázdnou petku a před bránou pak před odletem napustil vodou. Chce to jít zavčas napustit si vodu, protože pak je tam fronta a všichni čepují. Let se Scootem byl starndard se zpstřením, že byl zrovna Heloween a tak byly letušky převlečený za strašidla.  Přestupk v Singaputu taky v pohodě, navíc jsem využil salonku na občerstvení zdarma přes prioritypass. Horší to bylo nazpět, kdy v Singapuru mělo letadlo technickou závadu a natřikrát jsme seděli a rolovali a nakonec letadlo neodletělo a čekali jsme tam 10 hodin na náfradní, tak to byl opruz, ale lepší než někde fláknout.

img-20181028-210201.jpg
img-20181028-210247.jpg

On online check-in z Berlína do Singapuru nejde asi nikdy.  A kiosky jsou myslím jenom v Singapuru, takže se musí vždy k přepážce. 4 hodiny před odletem jsou dostatečný. Možná až moc, když si vezmu jak je Berlín Tegel otřesný letiště. Let do Singapuru byl dost prázdnej a s kamarádem jsme si každej zabrali trojsedačku uprostřed. Cestou zpět naopak narváno, ale dostali jsem místa u  exitu.

img-20181123-211017.jpg
img-20181123-101652.jpg
img-20181207-010151.jpg

Dobrý den,

pokud má někdo zájem, můžeme nabídnout k prodeji vouchery v hodnotě 2 x 150 SGD (singapurský dolar), celkem je to asi 5000,- Kč. Voucher se dá uplatnit na jakékoliv lety operované FlyScoot.  Např. Berlin (TXL) - Bali (Denpasar) se dají najít lety za ceny cca od 400,- EUR. Za oba vouchery chci 2.500,- Kč (polovinu jejich hodnoty). V případě zájmu pište na email: cech.ludek@seznam.cz

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!