Singapurská letecké společnost Scoot nabízí 33% slevu na letenky do Austrálie. flyscoot.com .

Scoot

Založil ve fóru Letecké společnosti

Jen jednou, je to uvítací promo kód při registraci do toho jejich věrnostního programu. Na narozeniny je tuším sleva nižší.

0 Citovat

Ahoj,


ve středu ráno v 9:40h. máme odlítat ze Scoot do Singapore a dále ze Singapore 18:25 (druhý den) do Jakarty. Na tak velkou cestu se vydáváme poprvé. Myslel jsem si, že s eodbavím on-line, ale odbavit on-line se mi nedaří. píše mi to " Booking is not available for online checkin.

Please proceed to check in at the airport counter." ve vysvětlení je toto "Journeys with multiple connecting flights". Ok, když se nemůžu odbavit on-line stačí přijít na letiště s pasem a potvrzenou rezervací a dobavit se na místě? Píšou, že stačí jít na nějaký kiosek...Budeme na letišti 4h. před odletem, dá se vše v pohodě zvládnout? Díky za reakci.

0 Citovat

Proč si to tady nenajdeš?

0 Citovat

zadny kiosek, pujdes na klasickou prepazku, ktera prislusi tvemu letu a na ni udelas  klasicky check-in vcetne odbaveni zavazadel. 4h je moc, budete tam zbytecne trcet.

0 Citovat

Padrino11, našel jsem jen náznaky odpovědi které hledám, proto se ptám. Eda Novák, díky moc, teď už jsem nervózní o něco méně, díky!

0 Citovat

Nic ve zlem, ale zajímalo by mě, jak jsi ty náznaky odpovědi hledal. Když zadas do vyhledávače slovo Scoot, vyskočí ti popis letecké spolecnosti včetně informaci o odbavení zdarma na letišti 3 hodiny před odletem. Otázka 15 sekund. Kazdopadne drtivá většina aerolinek otevírá přepážky nejdřív 3 hod před odletem, tudíž 4 hodiny je zbytečný luxus. 

0 Citovat

zurek.ml napsal(a):

Ahoj,


ve středu ráno v 9:40h. máme odlítat ze Scoot do Singapore a dále ze Singapore 18:25 (druhý den) do Jakarty. Na tak velkou cestu se vydáváme poprvé. Myslel jsem si, že s eodbavím on-line, ale odbavit on-line se mi nedaří. píše mi to " Booking is not available for online checkin.

Please proceed to check in at the airport counter." ve vysvětlení je toto "Journeys with multiple connecting flights". Ok, když se nemůžu odbavit on-line stačí přijít na letiště s pasem a potvrzenou rezervací a dobavit se na místě? Píšou, že stačí jít na nějaký kiosek...Budeme na letišti 4h. před odletem, dá se vše v pohodě zvládnout? Díky za reakci.


Ahoj, pokud máš navazující let, což máš (Jakarta), tak online check in nefunguje a je potřeba se odbavit u přepážky na letišti, i když máš jen zavazadlo na palubu. Letěli jsme se Scoot letos v lednu na Bali přes Singapore. Takže buď v klidu :-)

0 Citovat

Potřeboval jsem asi mít od někoho kdo se Scootem letěl, v cestine, napsáno buď v klidu to co píšou je opravdu pravda😁Díky všem.

0 Citovat

taky jsem letěl v říjnu 2018 z Berlína na Bali přes Singapur se Scootem. Taky jsem s tím maturoval a stresoval, že mi nešel check in přes net. Ono když máš více segmentůna letence, tak to fakt nejde a vyřídíš vše v pohodě na přepážce . Na cestu jsem hodil do bundy dvě bagety a přes kontrolu přenesl prázdnou petku a před bránou pak před odletem napustil vodou. Chce to jít zavčas napustit si vodu, protože pak je tam fronta a všichni čepují. Let se Scootem byl starndard se zpstřením, že byl zrovna Heloween a tak byly letušky převlečený za strašidla.  Přestupk v Singaputu taky v pohodě, navíc jsem využil salonku na občerstvení zdarma přes prioritypass. Horší to bylo nazpět, kdy v Singapuru mělo letadlo technickou závadu a natřikrát jsme seděli a rolovali a nakonec letadlo neodletělo a čekali jsme tam 10 hodin na náfradní, tak to byl opruz, ale lepší než někde fláknout.


img-20181028-210201.jpg
img-20181028-210247.jpg

0 Citovat

On online check-in z Berlína do Singapuru nejde asi nikdy.  A kiosky jsou myslím jenom v Singapuru, takže se musí vždy k přepážce. 4 hodiny před odletem jsou dostatečný. Možná až moc, když si vezmu jak je Berlín Tegel otřesný letiště. Let do Singapuru byl dost prázdnej a s kamarádem jsme si každej zabrali trojsedačku uprostřed. Cestou zpět naopak narváno, ale dostali jsem místa u  exitu.


img-20181123-211017.jpg
img-20181123-101652.jpg
img-20181207-010151.jpg

0 Citovat

Dobrý den,

pokud má někdo zájem, můžeme nabídnout k prodeji vouchery v hodnotě 2 x 150 SGD (singapurský dolar), celkem je to asi 5000,- Kč. Voucher se dá uplatnit na jakékoliv lety operované FlyScoot.  Např. Berlin (TXL) - Bali (Denpasar) se dají najít lety za ceny cca od 400,- EUR. Za oba vouchery chci 2.500,- Kč (polovinu jejich hodnoty). V případě zájmu pište na email: cech.ludek@seznam.cz

0 Citovat

Rád bych se zeptal, četl jsem na tuto společnost spousta negativních recenzí. Od toho, že Vám nedají zdarma vodu až po to, že vystavení letenky nebo potvrzení rezervace trvalo třeba tři týdny od zakoupení přímo na stránkách společnosti.

To, že nedostanu vodu a zavazadlo, s tím prostě počítám když kupuji letenku za směšnou cenu. Ale nerad bych aby došlo na to, že bude problém s tím aby jsme odletěli :D. Četl jsem, že když je letadlo poloprázdné a vy si lehnete na trojsedačku vedle, hned přiletí letuška a chce po vás peníze aby jste mohl využít další sedačky?!? To mně přijde jako šílenost a vlastně nevím jak moc se to zakládá na pravdě. Má někdo tedy s touto leteckou společností zkušenost? Je to prostě takový dálkový ryanair? :)

Vystavení letenky?
Odbavení?
Chování personálu?
Potažmo celkový pocit z přepravy? 

Díky


0 Citovat

Letenka, respektive potvrzení rezervace přišlo okamžitě (do hodiny) po zaplacení, na let z Berlína jsem se odbavil online, nakonec jsem stejně musel k přepážce, i když na palubní vstupence bylo, že můžu přímo na gate. V Singapuru jsem se odbavil v kiosku asi 5 hodin před odletem a šel do salónku za imigrační. S tím přesedáním byl problém, opravdu vraceli lidi na původní místa, hlavně je zajímaly místa s větším prostorem na nohy, prostě ty za víc peněz. Vodu jsem si natočil do prázdný petky, jídlo koupil na palubě, asi za 250 Kč. A celkový pocit? Vzhledem k tomu, že jsem čekal nejhorší, byl jsem příjemně překvapen, i těch 14 hodin zpátky jsem v pohodě přežil. Koupil jsem si místo do uličky a byl v pohodě. 

0 Citovat

Zaplacení letenky v pohodě a dorazila během chvíle.

Odbavení v Berlíně i Singapuru na přepážce a vše v pohodě.

V letadle na cestě do Singapuru jsme si s kamarádem našli každý svou trojsedačku a nic nám neřekli. Na cestě zpátky letadlo  plný, ale na přepážce nám dali  exit row, což jsem nevěděl a bylo to příjemný překvapení.

Cesta samozřejmě dlouhá, ale překvapivě rychle utekla.

0 Citovat

blahavl napsal(a):

Letenka, respektive potvrzení rezervace přišlo okamžitě (do hodiny) po zaplacení, na let z Berlína jsem se odbavil online, nakonec jsem stejně musel k přepážce, i když na palubní vstupence bylo, že můžu přímo na gate. V Singapuru jsem se odbavil v kiosku asi 5 hodin před odletem a šel do salónku za imigrační. S tím přesedáním byl problém, opravdu vraceli lidi na původní místa, hlavně je zajímaly místa s větším prostorem na nohy, prostě ty za víc peněz. Vodu jsem si natočil do prázdný petky, jídlo koupil na palubě, asi za 250 Kč. A celkový pocit? Vzhledem k tomu, že jsem čekal nejhorší, byl jsem příjemně překvapen, i těch 14 hodin zpátky jsem v pohodě přežil. Koupil jsem si místo do uličky a byl v pohodě. 

Tak zpátky je to přes noc, takže půlku člověk beztak prospí. Dostal jsem místo uprostřed, z jedný strany pohledná Asiatka, z druhý obtloustlá Ruska. Příjemně vytopeno a naprosto bez potíží se dala prospat noc i na prostřední sedačce. I těch 14 hodin musí zdravej člověk vydržet naprosto bez problémů. A to nejsem nijak malýho vzrůstu. 

0 Citovat

moje zkušenost z posldní cesty se Scootem na Phuket z Berlína. Po zaplacení ihned přišel itinerář  a vše OK. nic jsem nedokupoval. Parkování v Berlíně u letiště zdarma,  při cestě tam poloprázdné letadlo, takže jsem se natáhl na prostřední sedačky a udělali to všichni a žádný problém. Pití jsem si napustil u gate do prázdné petky, což udělali asi všichni,  sebou sjem měl jednu bagetu. Krásně jsem se vyspal a v ničem nebyl problém. Na cestě zpět už letadlo nacpané ale řekl jsem si o dvě sedadla u uličky a vyhověno bez příplatku. Žádné zpoždění, akorát na cestě tam byl novější Dreamliner i s obrazovkou an nabíječkou na mobil, zpátky ne.  Neletěl sjem s nimi poprvé  a za ěm naprostá spokojenost. Z bodu A do bodu B mě dopravili a za rozumnoucenu 7000,-kč, kufry nikdo nekontroloval a nevážil. Za mě teda samá pozitiva oproti třeba Turkisch, se kterýma mám jen špatné zkušenosti

0 Citovat

Super, díky moc za odpovědi. Možná to bude lepší než jsem čekal :)

0 Citovat

Kdyby měl někdo zájem o voucher na 15% napište na mail traminek@centrum.cz

0 Citovat

Letěla jsem se Scootem z Bali do Berlína za nějakých 5000,- a byl to paradoxně nejlepší dálkový let co jsem zažila. 

Koupila jsem si uplně nejlevnější tarif, bez jíjdla, vody, deky, obrazovky atd.. s tím, že to přece musím přežít :)

Najedla jsem se při mezipřistání v Singapore. Vodu jsem si sebou vzala do tašky, a možná i nějaký oplatek, ale ani jsem to nesnědla. Vedle sebe jsem měla volnou sedačku, tak jsem se mohla trochu vyosit, na sebe šusťákovku, šátek a prospala jsem se dobře až do Berlína a ani jsem nenapuchla :D

0 Citovat

Odpoved jsem zde nenasel. 


Vi nekdo, zda jde kombinovat financni voucher (za refundovane letenky) spolu s uvitaci slevou (15%)? 


Diky!

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Odpoved jsem zde nenasel. 


Vi nekdo, zda jde kombinovat financni voucher (za refundovane letenky) spolu s uvitaci slevou (15%)? 


Diky!


A neodporuje si to už z principu?

0 Citovat

Proc by?


Mas slevu, kterou uplatnis jako kampan/akci. Finalni zaplaceni jen neni cely kreditni kartou ale cast se zaplati scoot kreditem/voucherem. Nevidim v tom rozpor. Jedno je akce, druhe je platebni prostredek. Ale chtel bych to mit overene.

0 Citovat

-Odpovim si tedy sam, vouchery kombinovat jdou..


-U scootu se nejspis nikam nedaji/nevyplati sbirat mile, ze?


-Pokud udelam 1 rezervaci pro 2 osoby na zpatecni let berlin-singapur, pujde c-in udelat 72h pred odletem, chapu to dobre? Co sedacky, prideli to u sebe, nemate nekdo zkusenosti?


-Nevite, zda nejak vice hybou s casy odletu? Mam v planu koupit letenky na rijen. 


-Pokud by jeste nekdo prodaval voucher na financni hotovost za mensi nez jeho nominalni cenu, mel bych pripadne zajem.


Diky!

0 Citovat

Online check-in z Berlína do Singapuru nejde. Musíte na přepážku a místa vedle sebe dostanete. Zpátky by měl jít online check-in, ale já byl taky na přepážce.

Mě původní let z Berlína posunuli z 8:40 na 9:40. Ale od tý doby takhle lítají.

Míle nedávají.

0 Citovat

Ja jsem v únoru při cestě do Singapuru z Tegelu dělal on-line checkin. Vytištěná letenka sice nešla na letišti načíst ale pustili mě i tak :D. Na přepážku jsem nemusel. 

0