Singapurská letecké společnost Scoot nabízí 33% slevu na letenky do Austrálie. flyscoot.com .

Scoot

Založil ve fóru Letecké společnosti

Dobrý den. Mám dotaz. Manžel i syn mají totožné jméno i příjmení.Na Scootu to nechtěj nějak pobrat.Přitom zaplaceno máme.Nemáte někdo odpovědˇ? Děkuji

0 Citovat

K jednomu přidej Jr.

0 Citovat

cali napsal(a):

K jednomu přidej Jr.

Nejlépe k tomu mladšímu :-)

0 Citovat

Ty jejich webovky jsou naprd. Pořád to píše že jména jsou duplicitní.  Rezident zadán Švýcarsko.Fakt už nevím.

0 Citovat

Nejde zadat manžela a syna. Duplicitní.Přidáno Jr. nic.  Vždyť musejí rozeznat dle datumů narození že jde o další osobu.(I když je syn 18+) Nevíte někdo jak se spojit se Scoot ?

0 Citovat

Vojtěch Hájek napsal(a):

Ja jsem v únoru při cestě do Singapuru z Tegelu dělal on-line checkin. Vytištěná letenka sice nešla na letišti načíst ale pustili mě i tak :D. Na přepážku jsem nemusel. 


Tak tim líp :-D

0 Citovat

Otazka je, zda neni lepsi jit fyzicky k prepazce? Nerozsazuje jejich online c-in?

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Otazka je, zda neni lepsi jit fyzicky k prepazce? Nerozsazuje jejich online c-in?

Pokud jsi koupil letenky pro dva lidi při jedný rezervaci, tak Tě nerozsadí. To neni Ryanair.


0 Citovat

Pri rezervaci nicmene psali, at dokoupim sedacky, jinak nebudeme sedet spolu. Je to tedy jen marketingovy trik v tuto chvili. Diky

0 Citovat

Nema nekdo tuseni, proc scoot insider 15% welcome voucher nefunguje na zadny let ktery je s prestupem? Resp. to slevi smesnou castku, treba 4 EUR misto 50EUR oproti primymu letu Singapur-Berlin.

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Nema nekdo tuseni, proc scoot insider 15% welcome voucher nefunguje na zadny let ktery je s prestupem? Resp. to slevi smesnou castku, treba 4 EUR misto 50EUR oproti primymu letu Singapur-Berlin.


pokud vím, tak to funguje jen na určité linky. Taky jsem byla natěšená jak mám slevu, ještě jsem měla i tu narozeninovou, a našla jsem možnost využití jen na minimální počet letů. Samozřejmě ten co jsem potřebovala ne :)

0 Citovat

nicmene jak uz tu padlo, nez koupit Berlin-Sin zpatecku, ktera sice na slevu funguje, tak se stejne vic vyplati doletet treba do KL a zpet koupit letenku z Bali. Stoji to defacto stejne jak do Singapuru a clovek v tom ma uz "prelety". Vyjde to porad lip nez dokupovat prelety ze Singapuru, ktere jsou drahe na mistni pomery.


Dalsi figl je, ze letenka jednosmerna Bali-Berlin vyjde levneji, nez to kupovat jako multicity se zacatkem v Berline. To to pak pocita obe ceny v EUR a Bali-Berlin najednou vychazi na 220 EUR misto na 198EUR po prepoctu z IDR...

0 Citovat

Ivo napsal(a):

nicmene jak uz tu padlo, nez koupit Berlin-Sin zpatecku, ktera sice na slevu funguje, tak se stejne vic vyplati doletet treba do KL a zpet koupit letenku z Bali. Stoji to defacto stejne jak do Singapuru a clovek v tom ma uz "prelety". Vyjde to porad lip nez dokupovat prelety ze Singapuru, ktere jsou drahe na mistni pomery.


Dalsi figl je, ze letenka jednosmerna Bali-Berlin vyjde levneji, nez to kupovat jako multicity se zacatkem v Berline. To to pak pocita obe ceny v EUR a Bali-Berlin najednou vychazi na 220 EUR misto na 198EUR po prepoctu z IDR...


To je dobrej fígl. Vidím na říjen z Bali do Berlína let za 4,3k před aplikováním slevy. Dík! 

0 Citovat

Jen pozor na jednu vec - pokud letite z Evropy do Indonesie s OW letenkou, byl jsem varovan, ze Scoot vas nemusi pustit do letadla, jelikoz se nemuzete prokazat RT letenkou, coz ve striktnich pripadech mohou v Indonesii vyzadovat a pak by to slo za Scootem..nema o tom nekdo vic info? 


Z tohoto duvodu vidim bezpecnejsi doletet do Malajsie, kde snad problem nebude a mistni aerolinku OW letenky do Indo udajne neresi a pusti vas bez problemu..

0 Citovat

Obvykle v takových případech platí mít další letenku nebo lístek lodí z dané země.

0 Citovat

to bych samozrejme mel, mel bych OW do Indonesie se Scootem a OW z Indonesie. Scoot udajne k tomuhle je vic skepticky nez lowcost aerolinky v Asii, podle toho co jsem vygooglil. Tzn. muze, a opravnene, odmitnout nastup na palubu v Berline z duvodu nepredlozeni ZPATECNI letenky. One Way nikoho nemusi zajimat v tomto pripade.. ale jen rikam, co jsem se docet. Jak je to v praxi, nevim.

0 Citovat

Vojtěch Hájek napsal(a):


To je dobrej fígl. Vidím na říjen z Bali do Berlína let za 4,3k před aplikováním slevy. Dík! 


Kde jsi nasel 4,3k? Ja teda vidim nejlevnejsi 3 183 000 IDR coz je pred slevou 5086czk

0 Citovat

Ow bez problemov so scootom na filipiny.

Co sa tyka indonezie, tak ked mas letenku odtial ziaden problem nenastane.


Co ma prekvapilo tak letenku z indonezie pozadovali na imigracke na letiskach (padang, makasar)

0 Citovat

Ivo napsal(a):


Kde jsi nasel 4,3k? Ja teda vidim nejlevnejsi 3 183 000 IDR coz je pred slevou 5086czk


Tam je zase fígl zvolit z Bali ranní odlet a tedy delší čekání v Singapuru. Při odpoledním odletu je cena o cca 1000 Kč vyšší. Konkrétně jde o termin 3.10.2019

0 Citovat

Vojtěch Hájek napsal(a):


Tam je zase fígl zvolit z Bali ranní odlet a tedy delší čekání v Singapuru. 

Otázkou pak je, jestli stojí 1 tis Kč za to, abych místo poklidně straveneho posledního dne dovolené místo toho cumakoval 13,5 hod v Singapuru, což taky bude něco stát a. byt na cestě o půl dne víc. Jinak díváme se na to na mobilu, ale 1 tis Kč rozhodne nevidím.

0 Citovat

Tenhle ranni let ja zamerne chci, chci si udelat vylet po Singapuru pred odletem. Takze tuto cenu sleduju u techto letu a nevidim u zadnych techto letu nizsi cenu jak 3 183 000idr coz je 5000czk. Odpoledni lety jsou o 20 euro drazsi. 


Muzes pls potvrdit jakou cenu ty presne vidis? Treba mas nejaky figl v nastaveni..

0 Citovat

baca12 napsal(a):

Co ma prekvapilo tak letenku z indonezie pozadovali na imigracke na letiskach (padang, makasar)

Jojo.To dělají běžne.Taky mam 2 zkušenosti.

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Tenhle ranni let ja zamerne chci, chci si udelat vylet po Singapuru pred odletem. Takze tuto cenu sleduju u techto letu a nevidim u zadnych techto letu nizsi cenu jak 3 183 000idr coz je 5000czk. Odpoledni lety jsou o 20 euro drazsi. 


Muzes pls potvrdit jakou cenu ty presne vidis? Treba mas nejaky figl v nastaveni..


Tak moje chyba. Za 4,3k to lze koupit pouze přes eDreams. Přímo přes Scoot je to za 5,2k. Vyhledával jsem SkyScanner. Otázkou je, jestli se těch devět kil vyplatí no.

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Jojo.To dělají běžne.Taky mam 2 zkušenosti.


Minuly rok som sa s tym nestretol (2xdenpasar, makasar)

0 Citovat

baca12 napsal(a):


Minuly rok som sa s tym nestretol (2xdenpasar, makasar)

Ja předminulý rok Medan a chtěli. videt

0