Singapurská letecké společnost Scoot nabízí 33% slevu na letenky do Austrálie. flyscoot.com .

Scoot

Založil ve fóru Letecké společnosti

a ted je otazka, zda nebude problem s OW do Indonesie se Scootem. V Timaticu se pise, ze pax musi mit platnou RT letenku. Takze na checkinu vas klidne muzou s OW poslat do ...

0 Citovat

Jsem otravnej, nicmene..


Momentalne ma scoot nejakou akci na Sin-Txl za cca 130eur OW. Nevite, zda to je akce neakce, ci jde opravdu o akci? :) diky


Jo a taky by me zajimalo, jaka je v prumeru nejnizsi cena Txl-Sin.. usoudil jsem z kratkodobeho sledovani ze 220-230eur. Muzete potvrdit nebo je sance, ze cena do cervna pujde dolu v ramci lowcosteho kolisani cen? Akci uz do konce cervna neocekavam po dubnove velke promo akci. . (Ps mam voucher s platnosti do konce cervna, kupuji na prelom rijna a prosince). 

0 Citovat

Je to skvělá cena i na lowcost a co se stane s cenami ti nikdo neřekne. Takže pokud ti cena a podmínky vyhovují tak nečekej a kup. Aby jsi nepřebral. 

0 Citovat

Veď to už máš skoro zadarmo, ťažko to pôjde nižšie.

0 Citovat

Tak zas kdyz Sin-Txl muze byt za 130 Eur, tak proc by to opacne nemohlo jit pod 220.. ale chapu, vesteckou kouli nemate vy ani ja, ale treba to nekdo driv sledoval a ma o cenach vetsi povedomi nez ja. 

0 Citovat

Ještě se dá zvážit Singapur - Atény. Mají tam lepší ceny než do Berlína. Asi to s letem zpět do ČR vyjde nakonec stejně, ale Atény jsou fajn :)

0 Citovat

To sice jo, ale Ateny uz mame projete a prelet s A3 neni vetsinou lowcost zalezitos. Bus z Berlina po priletu v 8 rano je jistota.. o odletu z aten bych popremyslel, abys se usetrila jedna cesta busem, ale zas nebudou navazovat lety urcite a vyjde to nakonec stejne jako se kodrcat do Berlina..

0 Citovat

Můžeš letět z Berlína do ATH by FR. A vyjde to o mnoho levněji než s A3 ( asi záleží kdy to kupujes ), ale oproti času ? 

0 Citovat

Roiman4 napsal(a):

Můžeš letět z Berlína do ATH by FR. A vyjde to o mnoho levněji než s A3 ( asi záleží kdy to kupujes ), ale oproti času ? 


nejak mi unika smysl jet do Berlina abych letel do Athen a odtamtud do Sin, kdyz muzu letet za podobnou cenu uz z Berlin do Sin primo :D 

0 Citovat

nema nekdo nejaky travel hack jak u scootu koupit berlin-singapur a tvarit se pritom jako obcan Singapuru? resp. potreboval bych aby mi to nacenilo v SGD, stejny datum pak stoji 154eur misto 230eur... kdyz dam RT ze sin, tak mi to je k nicemu, to sice pocita v SGD, ale samozrejme ja letim jako prvni cestu z Evropy.. maj diskriminacni ceny, pro Asiaty jsou letenky mnohem levnejsi. Ale to asi neni Heureka, ze.. jen pro me :D 

0 Citovat

Možná VPN a singapurská IP adresa? 

0 Citovat

pochybuju, jelikoz kdyz kupuju Sin-Txl tak mi to taky naceni v SGD, byt jsem pripojenej z CR.. zmena jazyka tez nepomaha. Zvolit drivejsi datum priletu nez odletu me taky logicky nepusti, bug tam nemaji :D a dokonce ani multicity Kuala Lumpur-Singapore a nasledne Txl-Kuala lumpur nezapocita cenu v akci.. akce je evidentne jen pro SGD. 

0 Citovat

Myslím si, že jsem se s tím taky setkal, ale někde v posledním kroku to nastřelí o nějaké poplatky (což při prodeji v EU nedělají, protože musí hned uvádět konečnou cenu). 

0 Citovat

ha, vykoumal jsem to! reseni je dat multicity a vybrat Sin-KL a pak TXL-SIN !!! proklikam se ke konecne cene a dam vedet, ale potrebuju vedet jedno! Mohu to takto koupit a neproletet prvni segment? pusti me na palubu v TXL jakozto v 2.legu?

0 Citovat

chce to 20sgd na pasazera jako processing fee..pak uz to neni tak vyhodne, ale porad to usetri nejakych 20eur :D 

0 Citovat

člověče, kdyby jsi ten čas který jsi zcela zbytečně věnoval hypotetickému ušetření 2O EUR věnoval nějaké výdělečné činnosti, prospěl by jsi sobě i společnosti více. není mně úplně jasné multicity ze Singapuru do Kuala Lumpuru a pak z Berlína do Singapuru. Nějak mně tam chybí segment SIN-Berlín. Multicity letenku máš asi pod jedním rezervačním kodem, normálně po vynechání některého segmentu všechny ostatní na stejné rezervaci propadají, ale SCOOT je lowcost a může to mít jinak. Pokud něco špatně chápu (což vzhledem k množství piv a času je dost dobře možné) tak jako sorry.

0 Citovat

To mas sice pravdu, ale nemel bych z toho takovou radost :) kazdopadne cas, ktery travim u techto blbosti je muj osobni a urcite bych tento cas nestravil vydelecnou cinnosti, takze zase klid :) Vzdal jsem se tak leda cumeni do bedny nebo chlastani v hospode. Kazdy podle gusta, ze :D


Segment Sin-Txl kupuju zvlast kvuli momentalni akci na lety ze Singpuru. 


A pro info:

ANSWER

If your flights numbers for the first and second leg are different, you may forfeit either one of the legs of your journey.

Should you forfeit the first leg of the flight, you should check in at the second airport at least 120 minutes before flight departure.

Should you forfeit the second leg of the flight, you should inform the check-in counter at your first airport for baggage to be tagged only for the first leg of your journey.

If your flight numbers are the same for the first and second leg of your booking, it is considered as a single point-to-point flight. In this case, you are not able to forfeit any leg of your journey.

0 Citovat

Tu sa pozastavujes nad 20€ ale do borobuduru sa zrejme chystat ist. To len na okraj , ze domaci platia zlomok ceny (nevim ci ne free) ako zahranicny 

0 Citovat

Beru, že to zkoušel, pořád je to ušetřené pětikilo a jsme na cestujlevně. 

Chápu to správně, že teď řešíš levnou letenku zpátky a pak teprve budeš řešit jak se dostaneš tam a jaké přelety budeš mít během dovolené?

Jen aby ses nepřepočítal. Mimo akci může být jednosměrná letenka skoro stejně drahá jako zpáteční. 

Na tvůj předchozí dotaz. Ještě jsem neslyšel o společnosti, která by nerušila letenku, když nenastoupíš první segment. S fakt dobrou výmluvou a velkou historií se dá o lecčems jednat u klasické aerolinky. Ale u Scootu bych tomu dal šanci 0.

0 Citovat

baca12 napsal(a):

Tu sa pozastavujes nad 20€ ale do borobuduru sa zrejme chystat ist. To len na okraj , ze domaci platia zlomok ceny (nevim ci ne free) ako zahranicny 


Jasne, ale s tim nic nejspis neudelam, s timhle to slo nakonec vykoumat. A je to nakonec 1k ve 2 lidech...

0 Citovat

T napsal(a):

Beru, že to zkoušel, pořád je to ušetřené pětikilo a jsme na cestujlevně. 

Chápu to správně, že teď řešíš levnou letenku zpátky a pak teprve budeš řešit jak se dostaneš tam a jaké přelety budeš mít během dovolené?

Jen aby ses nepřepočítal. Mimo akci může být jednosměrná letenka skoro stejně drahá jako zpáteční. 

Na tvůj předchozí dotaz. Ještě jsem neslyšel o společnosti, která by nerušila letenku, když nenastoupíš první segment. S fakt dobrou výmluvou a velkou historií se dá o lecčems jednat u klasické aerolinky. Ale u Scootu bych tomu dal šanci 0.


Ne, resim cestu tam, pac cestu zpatky maj ted v SGD akci a stoji 130euro, takze to je vyreseny. Za cestu do Sin ale chreji 230eur, coz jsem se snazil nejak snizit. Povedlo se to tim, ze das segment Sin-Kuala Lumpu a nasledne koupis Txl-Kuala lumpur. I s prvnim segmentem na letence usetris pres 20eur na osobu. A jak jsem psal vyse, oficialni info ze stranek Scoot viz nize:


Should you forfeit the first leg of the flight, you should check in at the second airport at least 120 minutes before flight departure.


Tam se jasne pise, ze muzes vynechat prvni let. Ale na druhy musis udelat c-in do 120minut pred odletem. Coz nechapu, jelikoz nekde se muze otvirat c-in jen 120min pred odletem (kratsi lety).... ale zrovna z Nemecka to pujde, kdyz budes jako prvni na c-inu 3h pred odletem. Bohuzel, na muj termin uz jsou letenky v akci vyprodane, takze budu musit vzit za 225 eur OW do Kuala lumpur a za 130 OW Singapur-Txl.


0 Citovat

Jak to tak sleduju, jestli budeš takhle spekulovat u každého přeletu, tak aby jsi to do Vánoc vůbec stihnul.

0 Citovat

cali napsal(a):

Jak to tak sleduju, jestli budeš takhle spekulovat u každého přeletu, tak aby jsi to do Vánoc vůbec stihnul.


Nerad kupuju zajice v pytli, nicmene chapu tvoji pointu, ale urcite to pristi tyden koupim :) 


P.S. 


Abys ✓

(správná varianta)

Aby jsi ×

(chybná varianta)

0 Citovat

Tak co chceš, absolvent vesnické jednotřídky, navíc už před nějakou dobou... Ale tu letenku bych asi koupit zvládnul rychleji i za méně peněz;-)

0 Citovat

Ja som prehliadol že riešiš 260€ a nie 130€. Ale predpokladám že na ceste tam bola cena tiež 130€ viz. https://www.fly4free.com/flight-...only-e259/ len si to nevystihol

0