Singapurská letecké společnost Scoot nabízí 33% slevu na letenky do Austrálie. flyscoot.com .

Scoot

Založil ve fóru Letecké společnosti

cali napsal(a):

Tak co chceš, absolvent vesnické jednotřídky, navíc už před nějakou dobou... Ale tu letenku bych asi koupit zvládnul rychleji i za méně peněz;-)


Ja na tohle nelpim, ale v oficialni komunikace by se ti to mohlo hodit :-).


To asi bezesporu, nicmene kdyz mas prehled, tak je to jasny. Ja dnes taky vim kolik je dobra cena za letenky kamkoliv po Evrope, Asie ale zatim sla mimo me.

0 Citovat

guessWho napsal(a):

Ja som prehliadol že riešiš 260€ a nie 130€. Ale predpokladám že na ceste tam bola cena tiež 130€ viz. https://www.fly4free.com/flight-...only-e259/ len si to nevystihol


tak tohle muselo byt hned pryc, letenky sleduju nonstop ted asi tyden uz

0 Citovat

To je dneska zase sranda. To bude tou neděli. Za případné chyby se omlouvám. Ja nevychodil ani tu jednotridku. 

0 Citovat

Ivo napsal(a):


tak tohle muselo byt hned pryc, letenky sleduju nonstop ted asi tyden uz

Možno to ide iba cez OTA. Viz. dnes toto https://www.secretflying.com/pos...roundtrip/ na stránke scootu mi to nenájde za takú nízku cenu


edit: je to tak, to čo som posielal link na fly4free ešte funguje len treba zmeniť dátumy za 260€ spiatočne

0 Citovat

jde to pres valuealliance, coz vypada jako aliance lowcostu kterou zalozil scoot - layout stejny jako scoot - nicmene ma to hacek, neda se platit vouchery. A ja mam hodne voucheru.. :D

0 Citovat

Chapem to dobre? najskor ides kupovat let zo sing (130€) a az nasledne let do azie (250€ abo nieco okolo) resp budes cakat kym cena z eu klesne (s tym, ze let zo sing uz budes mat) ?

0 Citovat

baca12 napsal(a):

Chapem to dobre? najskor ides kupovat let zo sing (130€) a az nasledne let do azie (250€ abo nieco okolo) resp budes cakat kym cena z eu klesne (s tym, ze let zo sing uz budes mat) ?

Myslim Baco, ze nemá smysl se s tím vůbec zabývat. Raději se podel, jak je na Molukach. Kamos mě s tou Sri Lankou vypekl. Trosku se polekal, nebo spis jeho žena, těch par bombicek.  Ja vůl měl raději letet s tebou. I když teda ten sever mě tolik neláká. 

Myslim, ze Ivo bude řešit tak dlouho 20 euro, ze pak za přelety na místě  dá o 50 víc ;-) Letet nizkonakladovkou a ještě řešit úsporu par euro je nad moje chápání. Ale je fakt, ze ja raději sedím v te hospodě u piva :-). 

0 Citovat

Neskor spravim suhrn ale bolo nahovno, nevyslo pocasi :(

0 Citovat

Kdyby to nekoho zajimalo, tak letenky uz mam.. :)


Nekdo psal, ze jde na c-inu trochu usmlouvat mista..nemyslim upgrade ale okynko/ulicka..nemate zkusenosti?

0 Citovat

Ma nekdo zkusenosti s timto? https://a.flexiroamx.com/scoot


vypada to jako hodne zajimay reseni roamingu v zemich, kam lita scoot. navic nabizi 1GB zdarma a jen shipping fee pri nakupu letenky. Dostal jsem uz kod s letenkou na cerpani tohoto benefitu. Mate s tim nekdo zkusenosti?

0 Citovat

Ivo, jsi student techniky nebo již hotový ing. či učitel? všecko moc řešíš. je to zdarma, prostě to vem, the worst case scenario - hodíš to do hajzlu.

0 Citovat

ani jedno :-D zdarma to je, nicmene shipping je za 15usd. Nicmene jsme 2 pax na rezervaku a koupeno 2x OW, tzn. je narok na 4 kusy. Vse nastesti poslou v jednou balicku, tzn. uz jsem to objednal a zaplatil 15usd. Aktivace do 6 mesicu od poslani. Jsem na to zvedavej, zajimavej darek od Scootu.. Udajne ten 1GB lze libovolne prevadet na vyuziti na data na wifi na Scoot letech...

0 Citovat

Ja s tebou ne, Padrino :D 

0 Citovat

Ahojte, pokud byste měl někdo zájem, tak aktuálně prodávám slevový voucher na letenku od Scoot Airlines - 

Výše slevy 377,73€, rezervaci letenky/letenek nutno provést do 4.8.2019.

Jedná se o kompenzaci letecké společnosti za letenky naší dcery, která byla nemocná a nemohla letět s námi.

Cena: dohodou, prodej ideálně Brno a okolí, v případě zájmu napište na jan-rysavy@seznam.cz. Díky Honza.

0 Citovat

Ahoj, nevite jak to je, kdyz Scoot zrusil let a zmenil datum odletu o 2 dny pozdeji? Letenka byla placena Scoot voucherem a Scoot nyni nabizi pouze refundaci na dalsi Scoot voucher. Je narok na financni refund ci nikoliv? Je nejaka legislativa ktera toto definuje? Diky

0 Citovat

myslim ze narok na financny refund nie je. tym cim si platil, dostanes aj naspat. rovnako to ma aj wizzair. ak platis cez wizzair ucet, tak refund je mozny len naspat na wizzair konto

0 Citovat

Ahoj, v unoru mam letet Berlin - Melbourne a zpet pres Scoot, vcera prisel mail, ze byl odlet posunut o 2 dny a prilet o 1 den. Z mailu jsem pochopil, ze to muzu bud tlacitkem odsouhlasit nebo mam narok na bezplatne prebookovani. Prihlasil jsem se teda na Scoot do sekce "Manage", vybral si nahradni lety, ktere mi vyhovuji, psalo to normalne 0 EUR, ale po kliknuti na dalsi krok mi to vzdycky hodi 


"Internal Server Error"
"Sorry, but something went wrong! We’ve been notified about this issue and we’ll take a look at it shortly"


Doufam, ze jsem ten mail pochopil spravne a mam na to prebookovani zdarma narok, akorat bych ho teda opravdu rad uskutecnil. :) Mate s tim nekdo u Scootu zkusenosti? 

0 Citovat

Peter Novak napsal(a):


Vypni si Adblock, tiež som to včera riešil. 



Díky za radu, ale bohužel nepomohlo, pořád stejný error :/ Ani v anonymním okně mi to nejde. Zkusím jim napsat na FB do chatu :)

0 Citovat

Skus zmenit prehliadac

0 Citovat

Jiný prohlížeč nepomohl. Už mi to ale pro změnu neháže error, ale po výběru nových letů mě to hodí zase na začátek a pořád nahoře svítí to červené upozornění, že mám právo na bezplatnou změnu. Asi jim fakt budu muset napsat na nějakou podporu.. :D 

0 Citovat

Nemate niekto odsledovanu "cenovu politiku u scoota"? Potrebujem jednosmernu letenku z Australie. Termin je o cca 6 mesiacov.. Pred asi tyzdnom stala 188 eur no aktualne zdrazela na 288 eur.. Neviem ako je to u nich ci je este moznost ze to klesne nizsie?

0 Citovat

Nahodou neviete niekto nejaky aktualny zlavovy kod?

0 Citovat

Beru😀

0 Citovat

[citace="janicek"]

Nahodou neviete niekto nejaky aktualny zlavovy kod?

Mám narozeninový 15%, ale nevím jestli funguje pro každého, nutno vyzkoušet. Platí do devátého října. 

39927932651100001

0 Citovat

Ty jsou vazany na dany ucet, nelze vyuzit nekym jinym. 

0