Ahoj, plánuju s kamarádem jet na měsíc do Indonésie a chci se zeptat do kdy bych měl čekat na nějaké akce na letenky? Koukal jsem že nejlevnější jsou většinou do Jakarty ale můžeme letět i na Bali. Plánujeme letět někdy kolem 28.6. a vrátit se kolem 28.7. (zkrátka aby nám to vyšlo s vízama). Taky by mě zajímalo jestli si myslíte že se dostaneme s letenkama k hranici €500 nebo to na léto už nebude? Pokud by letenky už zůstali na 700€ tak bysme museli naplánovat něco jiného. Budu rád za každou radu! :)  .

Jakarta/Bali | Červenec 2017

Založil ve fóru Hledám letenku

2 reakce

 Ahoj, plánuju s kamarádem jet na měsíc do Indonésie a chci se zeptat do kdy bych měl čekat na nějaké akce na letenky? Koukal jsem že nejlevnější jsou většinou do Jakarty ale můžeme letět i na Bali. Plánujeme letět někdy kolem 28.6. a vrátit se kolem 28.7. (zkrátka aby nám to vyšlo s vízama). Taky by mě zajímalo jestli si myslíte že se dostaneme s letenkama k hranici €500 nebo to na léto už nebude? Pokud by letenky už zůstali na 700€ tak bysme museli naplánovat něco jiného. Budu rád za každou radu! :) 

0

Z Berlína či Mnichova jsou tvé termíny za 15,5 tis. a vzhledem k prázdninovému pobytu bych na levnější ani nečekal.

0 Citovat

Mockrát díky!

0
2 reakce