Ahoj, WizzAir mi zrušil let a volali mi to a nabídli kompenzaci. Vybral jsem si možnost vrácení peněz. Ale už je to téměř 2 měsíce a stále nic nepřišlo. Chtěl bych je tedy kontaktovat, ale nevím jak. Našel jsem pouze placenou linku. Je nějaká možnost je kontaktovat jiným (neplaceným) způsobem? Oni mi udělali komplikaci se zrušením, pak ještě nevrátili peníze a nechce se mi jim ještě platit za telefon...poradíte někdo v této situaci? Děkuji  .

WizzAir zrušený let

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Je to celkem divné, že si dovolí tolik změn.

Jak to mají potom s dohodnutými sloty na letištích, že je jednoduše pouštějí, nebo 

lety mění na jiné letiště - viz. můj let do Faro změnili na Porto (totožné časy odletu)?

Vždyť musí zajistit letiště, personal, přelety (dispečink) atd.

Umí to někdo vysvětlit?

Vcelku by mne to zajímalo, protože si brát jejich 120% a čekat, že mi to opět změní 

další naplánovanou dovolenou se mi moc nechce.

0 Citovat

Tak celkem mne začínají ti maďarští šmejdi vytáčet.

Dla jsem refund na svůj účet u Wizz, stím, že jsem měl obdržet 120%.

Původně jsem zaplatil za letenky 819,- Pln (polský zlotý).

Na kreditu mi naskočilo pouhých 787,- Pln.

Takže mi nejen nepřipsali 120%, ale ještě mne okradli šmejdi.

Tak to zase bude koncert s jejich podporou.

0 Citovat

Vyřešeno, dnes zaplaceno z ČSOB k pojistce prémiové karty.

0 Citovat

audit: Na tohle se vztahovalo storno pojištění???

0 Citovat

Kompenzácia za meškanie a zrušenie letu - http://tonzes.com/compensaircz.htm Moc užitečná služba. Stačilo poskytnout základní informace o zpožděném letu a bez námahy (pro mě) mi vyzískala kompenzaci.  

0 Citovat

andreko napsal(a):

audit: Na tohle se vztahovalo storno pojištění???


Proplatili mi poplatek za zrušený pobyt u Airbnb -20% spoluúčast.

Za letenky jsem si vybral 120% náhrady v kreditu u Wizzair na svůj účet.

0 Citovat

Ahoj, mám taky dotaz a předem moc děkuji za jakoukoliv odpověď. V lednu jsem kupovala letenky pro dva a priplatila jsem si k tomu od wizzairu pojištění, bohužel jsem udělala zásadní chybu, jelikož jsem nevedela, že u wizzairu je to blbost a platila jsem převodem. Pravdaže rezervaci zrušili z důvodů, že nebyla zaplacena i když mám doklad o zaplacení. Požádala jsem o refundaci a když se v aplikaci podívám, tak mi ukazuje, že nemám žádné probíhající pohledávky. Peníze mi nevrátili a netuším co dělat. 

0 Citovat

Jak vypadá doklad o zaplacení? Mail od wizzu?

0 Citovat

Prosím o radu. Mám zrušený let pro dvě osoby. Mohu jednu osobu refundovat a druhou změnit termín? Nebo je možný pouze stejný úkon pro všechny zúčastněné na rezervaci? Jde případně změnit jedno jméno na rezervaci? Děkuji

0 Citovat

Jednu osobu refundovat a druhou změnit termín můžeš přes ten jejich chat, změnit jméno zadara asi ne.

2 Citovat

Asi tak napsal(a):

Ahoj, mám taky dotaz a předem moc děkuji za jakoukoliv odpověď. V lednu jsem kupovala letenky pro dva a priplatila jsem si k tomu od wizzairu pojištění, bohužel jsem udělala zásadní chybu, jelikož jsem nevedela, že u wizzairu je to blbost a platila jsem převodem. Pravdaže rezervaci zrušili z důvodů, že nebyla zaplacena i když mám doklad o zaplacení. Požádala jsem o refundaci a když se v aplikaci podívám, tak mi ukazuje, že nemám žádné probíhající pohledávky. Peníze mi nevrátili a netuším co dělat. 

Dobrý den, už jste to nějak vyřešila? Mám stejný problém:/

0