Prepačte ak to tu už bolo ale ja som z toho vyhladavania na novom fore stale jelen a ešte sa v tom tak dobre neorientujemChcel by som poradit,ohladne vyhladavania leteniek.Mam denne zhruba 4-5 hodin volnych a velmi ma bavi vyhladavat letenky ( a potom aj kupovat ) a preto by som chcel dostat nejaky tipy ako vlastne funguju najvačši ''lovci leteniek'', ake vyhladavače použivaju a samozrejme aj nejake tipy a triky .Klasicke vyhladavače ako Azair,Momondo.Kayak  poznam.Len ma zaujma jedna vec že ako je možne že oni často najdu take letenky ako ja nie? je potrebne si davat každu jednu destinaciu do vyhladavača a pozerat si terminy? Existuju nejake špecialne alebo lepšie a  komplikovanejšie vyhladavače? Ked mi poradite tak vam sem možno nejake ulovky budem postovat :)  .

Hladanie leteniek ,ako to funguje?

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

1 reakce

Prepačte ak to tu už bolo ale ja som z toho vyhladavania na novom fore stale jelen a ešte sa v tom tak dobre neorientujem

Chcel by som poradit,ohladne vyhladavania leteniek.Mam denne zhruba 4-5 hodin volnych a velmi ma bavi vyhladavat letenky ( a potom aj kupovat ) a preto by som chcel dostat nejaky tipy ako vlastne funguju najvačši ''lovci leteniek'', ake vyhladavače použivaju a samozrejme aj nejake tipy a triky .Klasicke vyhladavače ako Azair,Momondo.Kayak  poznam.Len ma zaujma jedna vec že ako je možne že oni často najdu take letenky ako ja nie? je potrebne si davat každu jednu destinaciu do vyhladavača a pozerat si terminy? Existuju nejake špecialne alebo lepšie a  komplikovanejšie vyhladavače? Ked mi poradite tak vam sem možno nejake ulovky budem postovat :) 
0

Funguje to podobne jako na zoonky kdyz jses donor - jakmile se objevi zajimava nabidka - tak behem nekolika sekund/minut je pryc. Tohle proste clovek nenaklika. Takze obecne za vsim hledej skripty a nasledne notifikace uzivateli. Podobne funuji velke agregatory - rika se tomu web scraping - neni to nic tezkeho.

0
1 reakce