Lufthansa - premium economy

Napsal Tender 2017-04-24T13:09:55+02:00 ve fóru Letecké společnosti
5 odpovědí

 Ahoj,

má smysl si na dálkovém letu připlácet u Lufthansy za premium economy? Je velký rozdíl mezi economy a premium economy? Letěl jste někdo? Lze udělat upgrade i po zaplacení letenky?

Máte někdo rovněž zkušenost s rezervací sedadla u Lufthansy? Jsem ochotná si připlatit za konkr. sedadla, ale na webovkách píší, že si platím jen za to, že budu mít místo např. u okénka, nikoliv to konkrétní, které jsem si vybrala. Zároveň letíme jako rodina - 4 dospělí - jaká je pravděpodobnost, že nás rozdělí a posadí každého jinde?

Premium eco je příjemné, ale asi ne nezbytně nutné za připlácení si. Prostě víc místa (cca 15 cm) na nohy.
Rezervace sedadel téměř není nutná, stačí provést check-in mezi prvními. Zaměstnanci se vždy snaží usazovat pospolu, takže šance být rozházený po letadle je minimální. Stává se to jen těm, kdo přijdou naopak jako poslední k odbavení.

Davide, díky za odpověď :-) U online check-in u si sedla vybírám už rovnou? Letíme takto poprvé a navíc s přestupem (proto tak stupidní dotazy, promiň). Online check-in dělám pro oba lety naráz?

Pokud to tak je i u Lufthansy, tak je možnost si zdarma vybrat sedadla při check-inu, tedy 24 hodin před odletem (prvního letu) a dělá se naráz check-in pro všechny lety :)

Ahoj, v březnu 2020 potřebuji letět do LA. Jelikož v economy je pro mne problém vydržet i  do Antalye, tak bych chtěl koupit letenku v nějaké premium economy. Jaká společnost létající do LA z Evropy má tento produkt nejlepší? Má někdo zkušenost ? Jde mi hlavně o pohodlí. Kdysi jsem letěl s Air Berlin do NYC na jejich XL sedačce a to se mi líbilo. Díky za doporučení. 

 PS: na "byznys" nemám a ideálně bych se chtěl vejít do 30 tisíc za zpáteční letenku

Za 30 tyček s trochou šikovnosti to pořídíš i v C...

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!