Zdravím, zrovna v tento den sem našel skvělou cenu letenek u WizzAir a rozhodl jsem se s kamarády vycestovat, nicméně ještě musíme sehnat ubytko prvně, takže bych potřeboval rezervovat letenky, ale zaplatit je s nějakým časovým intervalem. Jde o to, že cena těch letenek se vskutku mění každý den. Poradí mi někdo, dokdy musím zaplatit letenky (bankovním převodem - 108kč poplatek myslím) od rezervace? Nechci zároveň aby mi propadly s takovou pěknou cenou, proto bych je rád rezervoval, ale nevím, jaká je tam doba. Neví někdo prosím?  .

Rezervace u WizzAir

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Mıchal napsal(a):

Tak u Wizzu by mělo stačit PNR (ale číslo rezervace Wizzu, nikoliv Kiwi) a příjmení. Ne email.

Na prezretie rezervácie áno, ale na zmeny už vyžaduje login.

@Jiri - pár dní by som počkal. Nie si jediný, čo má takýto problém. Vyzerá to je plošný bug.

 

 

0 Citovat

poprosil bych o info… jak je to kdyz mam zruseny let a wizz v obdobi +/- ten mesic co nabizi zdarma zmenu letu nema zadny dalsi let… mohu si to posunout z ledna 22 na cerven 22 nebo me na infolince vyfakujou? vim, ze se to nekde na wizz vlaknu resilo, ale nemuzu to dohledat… diky

0 Citovat

Eda Novak napsal(a):

poprosil bych o info… jak je to kdyz mam zruseny let a wizz v obdobi +/- ten mesic co nabizi zdarma zmenu letu nema zadny dalsi let… mohu si to posunout z ledna 22 na cerven 22 nebo me na infolince vyfakujou? vim, ze se to nekde na wizz vlaknu resilo, ale nemuzu to dohledat… diky

Hod si minci. Me vyfakovali, nekomu to myslim posunuli.

0 Citovat

@Jiří M. - vyčkej, než to rozchodí, také se mi den po změně objevovala stejná hláška, následně to už šlo. Volat můžeš jinak na "českou" infolinku (místní tarif, ovšem v angličtině).

0 Citovat

Mne sa stalo, ze to takto uz ostalo visiet a musel som kazdy jeden let osobitne vybavovat cez formular ... dufam, ze to nebude aj tento pripad, teraz mam takych letov 9 :D

0 Citovat

Ak leti dospela osoba so 4rocnym dietatom, wizz rozsadzuje alebo je lepsie si kupit sedadla pri sebe?

0 Citovat

Automaticky vás posadí spolu.

baca12 napsal(a):

Ak leti dospela osoba so 4rocnym dietatom, wizz rozsadzuje alebo je lepsie si kupit sedadla pri sebe?

0 Citovat

Ahoj, máte zkušenost zkušenost s rušením rezervace u Wizzair? Domluvili jsme se s kamarády odletu, ale já se nakonec výletu nemůžu zúčastnit. 

Jedná se o let Praha - Neapol - Praha. Naúčtují mi poplatek za zrušení za oba směry? Budou moc kamarádi normálně letět? Na stránkách jsem našel, že ostatní rezervace budou neplatné. Díky za radu :) 

0 Citovat

Nechat propadnout a nedělat nic  :) . Kamarádi normálně odletí. 

0 Citovat

Michael. napsal(a):

Nechat propadnout a nedělat nic  :) . Kamarádi normálně odletí. 

Asi jsem to napsal do špatnýho téma, ale letenky už jsou zaplacené, takže mi jde o storno a případně refundaci. 

0 Citovat

Cena byla nejspíš nižší, než by byl poplatek, takže rušit nemá smysl:

  • Poplatek za zrušení rezervace – více než 14 dnů do odletu: ‎1 575 Kč za pasažéra a let
  • Poplatek za rezervaci místa – 14 dnů před odletem a méně: ‎2 180 Kč za pasažéra a let
  • Pokud se zrušení provede více než 14 dní před odletem, pasažér bude mít nárok na refundaci celkové ceny letenky po odečtení poplatku za zrušení rezervace... https://wizzair.com/cs-cz/inform...kompenzace
0 Citovat

Já se zeptám na jinou věc..29.10 mám koupené letenky do Barcelony. Návrat v1.11. Chtěl jsem udělat check-in, ale zatím je možný pouze na zpáteční let. Mám očekávat zrušení nebo přesunutí letu do Barcelony? Letíme z Vídně.

0 Citovat

Libor_S napsal(a):

Cena byla nejspíš nižší, než by byl poplatek, takže rušit nemá smysl:

  • Poplatek za zrušení rezervace – více než 14 dnů do odletu: ‎1 575 Kč za pasažéra a let
  • Poplatek za rezervaci místa – 14 dnů před odletem a méně: ‎2 180 Kč za pasažéra a let
  • Pokud se zrušení provede více než 14 dní před odletem, pasažér bude mít nárok na refundaci celkové ceny letenky po odečtení poplatku za zrušení rezervace... https://wizzair.com/cs-cz/inform...kompenzace

Jasně, a poplatek za zmeškání letu se vztahuje na jinou situaci. Moc díky za vysvětlení ;)

0 Citovat

Ahojte. Nevie niekto ci ked kupim letenku od Wizz cez Pelikana iba s prirucnou batozinou, tak ci ma to potom pusti dokupit napriklad priority priamo cez Wizz? Jasne, viem ze najlepsie, aj najlacnejsie je kupovat priamo, ale iba cez Pelikan si to mozem dat v robote preplatit.

0 Citovat

Když to v práci proplácí, tak proč rovnou nekoupíš priority?

0 Citovat

Nepreplacaju to cele. A pelikan ma extra predrazene doplnkove sluzby.

0 Citovat

Pelikán je obecně o ničem. Přidaná hodnota nulová. Mizerná podpora a vše předražený.

0 Citovat

Jasne. Mne sa ale jedna o blocek ktory vedia v praci akceptovat. Bohuzial faktury od leteckych spolocnosti vseobecne neakceptuju. Iba od predajcov co su v asociacii SACKA. Takze som ochotny to trosku preplatit, ale zase skoro 100% navyse za priority im nedam.

0 Citovat

Vcerajsi let s Wizzom z Viedne do Porta, overbooking o 19 pasazierov. Zjavne si to zle spocitali, ked osekali lety a nadalej predavali veselo letenky. Ak je let vypredany, necakal by som s online checkinom do sameho konca v nadeji, ci chytim premiove sedadlo :)

0 Citovat

Nebylo to opět spíš tím, že místo A321 poslali A320 s méně sedadly?

0 Citovat

Nie, letela 321

0 Citovat

inak wizzair ma odkedy livechat?

 

 


wizz-live.jpg

0 Citovat

Asi od teď to vypadá

 

0 Citovat

Taky jsem si toho všiml minulý týden, když někoho na fb odkazovali na live chat. Tak uvidíme,  jak moc tam s nimi půjde něco vyřešit 😃

0 Citovat

Vcera mi Wizz poslal info o zruseni letu, a prehodil ma na let o 1 den skor. Odvtedy sa neviem vobec dostat do spravy rezervacie. Pise to, ze nastali zmeny, a poslu o nich mail. Ten vcera vecer dorazil, no do rezervacie sa ani cez neho nedostanem.  Ci este pockat, alebo im zavolat? Je to Vianocny Rim, tak ci ma zmysel to popripade aj skusat vymenit napr. za Vianocnu Malagu? Diky

0