Zdravím, zrovna v tento den sem našel skvělou cenu letenek u WizzAir a rozhodl jsem se s kamarády vycestovat, nicméně ještě musíme sehnat ubytko prvně, takže bych potřeboval rezervovat letenky, ale zaplatit je s nějakým časovým intervalem. Jde o to, že cena těch letenek se vskutku mění každý den. Poradí mi někdo, dokdy musím zaplatit letenky (bankovním převodem - 108kč poplatek myslím) od rezervace? Nechci zároveň aby mi propadly s takovou pěknou cenou, proto bych je rád rezervoval, ale nevím, jaká je tam doba. Neví někdo prosím?  .

Rezervace u WizzAir

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

divan napsal(a):

@Dog_1: mají chatbota Amelia https://wizzair.com/en-gb/inform...contact-us. Je třeba napsat hned ze startu, že chceš živého operátora nebo něco v tom smyslu a bot tě přepojí.

Nevim, jaké mate zkušenosti s živým agentem u Wizzu vy, ale já už se třetí den pokouším s nim přes Amelii spojit. Napíše, ze si mě za chvíli převezme a pak nic. Po hodině, dvou, to zabalim. Mate někdo podobnou zkušenost? Díky.

0 Citovat

Mne sa to tiež nikdy nedarilo cez PC. Tak som to skúsil cez mobil (nie appku, ale prehliadač klasicky) a bol som úspešnejší.

0 Citovat

Tak konečně po víc jak dvou letech konečně let, který nezměnily a úspěšně proletěno Barcelona - Krakov. Letadlo téměř plný. A teď už jen udat ten zbytek kreditu 🤔

 

0 Citovat

Dominik Krizanovic napsal(a):

Mne sa to tiež nikdy nedarilo cez PC. Tak som to skúsil cez mobil (nie appku, ale prehliadač klasicky) a bol som úspešnejší.

Tak už se mi to dopoledne přes mobil povedlo, pak odpoledne i přes PC. Ovšem oba agenti mi tvrdili, ze si mužů vybrat pouze z toho, co vidím v rebook-samoobsluze. Tzn. nic, protože mi to nabízí jen ty lety, co z Vídně zrušili…

Podarilo se někomu prebookovat zrusene letenky na něco jiného mimo nabídku? Kdysi stačila shodná cílová země, teď už ani to nechtějí…

0 Citovat

Dominik Krizanovic napsal(a):

Tak pochválim sa ja prvý šťastnou zmenou. VIE-PMI na Veľkú noc spiatočne za 30€ zmenená na VIE-LPA na Veľkú noc. Snáď to nezrušia :-D

Mne VIE-MAH nechcu zmenit na VIE/BUD-TFS, na linke argumentuju, ze je mozna len zmena a alt. letiska, ktore su v podstate tie iste ako ich mam cez web v ponuke, nepomohla ani argumentacia, ze "kamaratovi" to takto bez problemov zmenili...

Mate nejaky tip ako na to inac? 

 

0 Citovat

Zkusil bych přes chat různé agenty.

0 Citovat

@indierock - mne to tiež jeden agent na chate nechcel zmeniť. Skúsil som iného na druhý deň a reálne mi zmenil VIE-PMI na Veľkú noc kúpenú za 30€ na VIE-LPA na Veľkú noc. Evidentne som mal obrovské šťastie na agenta.

0 Citovat

Takze asi na 10. pokus sa to dnes cez chat s agentkou Andreou podarilo hned bez problemov :) a mam teda na Velku noc zmenene VIE-MAH na BUD-TFS.

1 Citovat

Dobrý den. Objevila se někomu po online check-inu na palubních lístcích tato hláška? 

Passengers must appear at the Wizz Air check-in desk for an inspection of their travel documents before proceeding through security to their departure gate

Letíme Vídeň las palmas a cesta tam v pohodě a toto se mi objevilo u zpáteční cesty. U přepážky tedy jenom ukážeme covid pasy a palubní vstupenka se nám zaktivuje?

Děkuji za odpovědi.

0 Citovat

treba ist na checkin a tam vam po kontrole covid veci vydaju papierovu letenku, kedze predpokladam, ze nemate teraz boarding pass s QR kodom, alebo ano?

0 Citovat

Nemám vstupenku s QR, mám tam napsáno: Toto není palubní vstupenka. Do online check-jsem bohužel nezadal údaje o očkování a pustilo mě to dál. Z Vídně ale problém nebyl. Na příště se poučím.

0 Citovat

Václav Dumek napsal(a):

Nemám vstupenku s QR, mám tam napsáno: Toto není palubní vstupenka. Do online check-jsem bohužel nezadal údaje o očkování a pustilo mě to dál. Z Vídně ale problém nebyl. Na příště se poučím.

 

Úplne do pohody, tiež sa mi to nedávno stalo - ide kvázi o osobnú kontrolu "covidka", vydajú palubný listok bez poplatku, akurát paradoxom bolo, že jediné čo chceli bol OP, niečo také ako CovidPass ich nezaujímal 😀

0 Citovat

@Václav Dumek - presne toto isté. Let VIE-LPA dnes v pohode dalo BP, naspäť idem budúci štvrtok LPA-VIE a rovnako len táto hláška. Treba si dať časovú rezervu a ísť k pultu na letisku po letenku.

0 Citovat

Prosím má někdo zkušenost: u wiiz se mne objevila tato hláška, ty blbosti znaky u vět tam opravdu jsou. Koukám na letadlo a místa tam jsou. My si sedadla nekupovali. 

<p>Upozorňujeme, že se změnil typ letadla rezervovaného pro váš let, vaše původní volba sedadla (sedadel) tedy již není k dispozici. Omlouváme se za nepříjemnosti.</p><p>Pro zobrazení <span>změn</span> se přihlaste.</p>

Den před tam byla hláška o tom, at se dostavíme na letiště 3 hodiny predem, aby nám mohli priřadit sedadla, budou li vubec k dispozici

0 Citovat

Ty blbosti znaky jsou html tagy a jsou docela užitečný, ale tady to někdo evidentně zvoral a udělal z nich text. Protože je nějaká chyba na webu, nebral bych nutně to sdělení nějak vážně a počkal na check in. Nebo bych se mrknul v mobilní aplikaci co říká ta.

0 Citovat

[citace="Hekit"]

Ty blbosti znaky jsou html tagy a jsou docela užitečný, ale tady to někdo evidentně zvoral a udělal z nich text. Protože je nějaká chyba na webu, nebral bych nutně to sdělení nějak vážně a počkal na check in. Nebo bych se mrknul v mobilní aplikaci co říká ta.

Děkuju :) on line appka právě mlčí :) jakože tam nic takového není :) Jen mne to vyděsilo, vzhledem k tomu, že letím s dětmi poprvé a z Vídně :) Děkuju za uklidnění.

0 Citovat

Wizz opet optimalizuje letove rady 🤮

0 Citovat

@norbic - napríklad…?

0 Citovat

Me prehodili o den  nebo x hodin LPA-FCO, VIE-LPA, kosmeicky PRG-NAP, FCO-PRG

0 Citovat

Přišla mně emailem informace o změně času letů. Chtěl bych to tedy přehodit na jiný den. Ale nikde nevidím žádnou možnost potvrzení nebo změny. I když se přihlásím do svého účtu, mám tam jen info, že se časy změnily. To je vše a nemám možnost žádné akce. Jsem jen slepý? :(

Předpokládám, když půjdu přes klasickou změnu rezervace, tak mně to zpoplatní. 

 


wizz.jpg

0 Citovat

Musíš pár dní počkat nebo napiš na chat nebo tam zavolej

0 Citovat

No ak sa časy zmenili o pár minút, tak žiadna zmena nie je možná

1 Citovat

Posun je o 1:40 hod. později, to bych považoval za významnější změnu?

0 Citovat

To bych řekl že je spíš nevýznamná změna. Zkus napsat na chat, třeba ti termín dokážou změnit. 

0 Citovat

Chatbot odpoveda na schedule change takto:

"Is your flight rescheduled by more than 5 hours?"

"No"

"Please inform all other passengers in your booking about the flight change. Note that your confirmation code remains the same, but you will need to check in to the new flight and print out the new boarding pass."

"Is your flight rescheduled by more than 5 hours?"

"Yes"

" Double-check new route, date and departure time carefully.

Please log in to your WIZZ account, select the booking and choose one of the options. The selection is available up to 3 hours before the original departure time. Otherwise, 120% of the fare cost will be automatically uploaded to your WIZZ Account. Don't forget to inform all other passengers in your booking."

PS: mna tie vcerajsie zmeny potesili, ale co ma netesi, je ten 10 € poplatok pre madarskeho populistickeho diktatora na odlety z madarskych letisk  ... a hlavne ked mam odtial 11 odletov.

Zatial Wizz nic nepytal, ale na let 1. jula na Tenerife vidim hlasku, ze nie je mozne spravit online check-in ... takze to vidim na prepazku, kde nas pekne krasne skasiruju

 

0