Ahoj, díky akci na Cestujlevně.com, jsme zakoupili letenky z Barcelony do Dominikánské republiky, konkrétně do Punta Cana. Letíme 19.12. z Barcelony a zpět 30.12. opět do Barcelony, kde jsme se rozhodli tak do 3.1. zůstat a ještě se podívat po Barceloně. Kdyby se někdo chtěl přidat a domluvit se v DR na nějaké společně výlety apod. budeme rádi. Zároveň bych se chtěl zeptat a poprosit o nějaké tipy a rady co kde jak a kam v DR atd.. :) jestli celý týden strávit jen v Punta Cana, nebo kam např. vycestovat, co vidět, atd..Taky bych rád, jestli by jste mi někdo neporadil, jestli kupovat letenky do Barcelony již nyní, nebo ještě s nákupem počkat na nějakou akci atd... Bud rád za jakékoliv rady a tipy.Všem moc děkuji za rady :)M. .

Dominikána 20107

Založil ve fóru Cestujeme vzduchem

4 reakce
 Ahoj, díky akci na Cestujlevně.com, jsme zakoupili letenky z Barcelony do Dominikánské republiky, konkrétně do Punta Cana. Letíme 19.12. z Barcelony a zpět 30.12. opět do Barcelony, kde jsme se rozhodli tak do 3.1. zůstat a ještě se podívat po Barceloně. Kdyby se někdo chtěl přidat a domluvit se v DR na nějaké společně výlety apod. budeme rádi. Zároveň bych se chtěl zeptat a poprosit o nějaké tipy a rady co kde jak a kam v DR atd.. :) jestli celý týden strávit jen v Punta Cana, nebo kam např. vycestovat, co vidět, atd..Taky bych rád, jestli by jste mi někdo neporadil, jestli kupovat letenky do Barcelony již nyní, nebo ještě s nákupem počkat na nějakou akci atd... Bud rád za jakékoliv rady a tipy.Všem moc děkuji za rady :)M.
0
V Punta Cane rozhodne nezustavejte.Doporučuji se přesunout např do Bayahibe.Moc pekna plaz,,moznost vyletu na ostrov Saona,zajet se podivat do hlavního města atd.Mistni mhd funguje bez problémů a navic moc nestoji...
0 Citovat

v roku 20107 sa už dufam budeme teleportovat :D
no ale k veci.My ideme tyžden pred vami od 12.12 do 19.12 :) škoda...každopadne čo som čital že na Saonu sa robia vylety aj z punta cany a da sa to kupit priamo na plaži od predajcov. my sme si už zajednali ubytko cez AirBnb v podstate to najlacnejšie čo sa dalo za 180€ na tento tyžden ale potom som pozeral že cez Verne.sk sa daju aj pekne hoteli z all inclusive za 700€ zajednat a myslim že to by nebolo tiež zle za taky peniaz.ale povedali sme si že za tych ušetrenych 400-500€ pojdeme v zime ešte niekam do tepla :) letenky do barcelony pozeram takmer každy den ale ceny su podla mna vysoke a pohybuju sa zatial na 100-120€ a myslim že to pojde dole.je vela možnosti ako sa do barcelony dostat.My to ale spravime tak že pojdeme o 2 dni do barcelony skor a potom ked sa 20.12 vratime o 12:00 tak by som chcel ešte v ten den využit raynair do budapešti o 16:55 alebo 21:05 do katovic.Uvidim ake budu ceny ale radšej by som volil tu budapešt nech sa ešte v ten isty den dostanem domov :)

0 Citovat

Děkuji za odpověď... trochu jsme mysleli na to že bychom se vypravili i dále než jen v Punta Cane.. tak to asi tedy podnikneme a naplánujeme :)...
Četl jsem, že jejich MHD je taková ,,punková,,.. prý nic není přehledné, autobusy si jezdí prý jak chtějí atd... Máš s MHD dobré zkušenosti?.. Děkuju

0 Citovat

hehe... 20107 už tomu teleportu taky věřím :D
taky jsem četl že se přímo z Punta Cany dají podnikat výlety, nicméně asi se mi právě nechce být celou dobu na jednom místě..
My poletíme do Barcelony z Prahy, kam stojí zatím letenka z Prahy +/- 1500 jeden směr (zpáteční kolem 3000)... Vychází nám to pěkně že do Barcelony přiletíme 19. někdy v poledne a večer nám to poletí do DR, takže to nám navazuje hezky a zpět do BCN přiletíme 31.12. v poledne a rozhodli jsme se zůstat tak do 3.1....
Ubytování jsem zatím pozoroval na booking.com.. ale AirBnb taky sleduji..
Děkuji za tip Verne.sk..

0
4 reakce