Před několika měsící začal operovat první ománský lowcost přepravce - SalamAir. Osobně jsem ho minulý týden využil při cestě z Muscatu do Dubaje a byl jsem spokojený. Jednosměrná letenka vyšla na 23,600 OMR (asi 1500 Kč), letadlo bylo nové, čisté a let byl na čas. Kromě Dubaje se dá využít pro levné přelety do Salalah a při cestě do Dubaje je to skvělá alternativa autobusu. .

SalamAir - První ománský lowcost pro cesty mezi Ománem, UAE, Saudskou Arábií a Pákistánem

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

4 reakce

Před několika měsící začal operovat první ománský lowcost přepravce - SalamAir. Osobně jsem ho minulý týden využil při cestě z Muscatu do Dubaje a byl jsem spokojený. Jednosměrná letenka vyšla na 23,600 OMR (asi 1500 Kč), letadlo bylo nové, čisté a let byl na čas. 

Kromě Dubaje se dá využít pro levné přelety do Salalah a při cestě do Dubaje je to skvělá alternativa autobusu.


0

Dobrý tip! Kolikrát jsem si říkal, že by mohlo něco létat z Ománu do Salalahu za příjemný peníz, díky.

0 Citovat

super dikes moc,jezdim do Salalahu autem z Dubaje, tohle jsem potreboval:)

0 Citovat

Dobrý tip, jinak z Emirátu na jih Ománu se taky dá s Rotana jet, já s nimi letěl ( AUH-SLL-AUH), ale to bylo kolem 3 tisíc Kč zpátečka

0 Citovat

Dobry tip, v Omanu jsme byli na prelomu roku a jedna cesta z Dubaje do Muscatu a zpet busem stacila , zvazoval jsem uz tehdy let, ale asi 100 euro na osobu za jeden smer mi za hodinovy let prislo nesmyslne tak jsme absolvovali cestu busem , v Muscatu jsme auto meli ale bydleli na jednom miste , tak jsme delali vylety hvezdicovite cimz treba Salah nebyl realny , dali bychom Oman znovu treba prave do oblasti Salahu , takze zkusim to pak nekdy sledovat

0
4 reakce