Ahoj, měl by někdo tip na levný let z ČR (příp. Vídeň, Drážďany, Bratislava apod.) kamkoli do Maroka? Na 6-10 dní pro 2 lidi, termínově se přizpůsobíme (druhá půlka srpna až říjen). Nemůžeme najít nic pod 6 tisíc, zároveň jsme docela flexibilní co do termínu a počtu dní, tak to chce asi jen lepší skill ve vyhledávání:) Za případné tipy děkuju. .

Maroko srpen až říjen

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

5 reakcí

 Ahoj, měl by někdo tip na levný let z ČR (příp. Vídeň, Drážďany, Bratislava apod.) kamkoli do Maroka? Na 6-10 dní pro 2 lidi, termínově se přizpůsobíme (druhá půlka srpna až říjen). Nemůžeme najít nic pod 6 tisíc, zároveň jsme docela flexibilní co do termínu a počtu dní, tak to chce asi jen lepší skill ve vyhledávání:) Za případné tipy děkuju.

0

Ahoj na AZAIRU mě toho našlo víc než dost. Jen musíš počítač s přestupem. Ale je to v pohodě. Už to máme 3x za sebou

0 Citovat

Od 30/10/2017 zacina RyanAir lietat napriamo z BUD do RAK

0 Citovat

Ahoj, s jednim prestupem se daji z prahy i okolnich letist najit dobre spoje. My letime do Maroka na 11 dni na zacatku cervence. Leitme z prahy s prestupem v londyne do Rabatu, tam zustaneme 2dny, pak se presouvame jizneji, presne do Agadiru, tam mame pres nemeckou cestovku objednany hotel na tyden s polopenzi za 4.500 tis na osobu a posledni dva dny stravime v Marrakesi, odkud pres milano, letime do Ostravy. Letenky vysly na http://3.900 /osoba

0 Citovat

Vida, tak já zkusím ještě znova vyhledávat. Díky všem.

0 Citovat

My se před týdnem vrátily, měly jsme kombinaci letenek Praha -> Stansted -> Fez a zpátky Tangier -> Madrid -> Norimberk dohromady cca 2.700 na osobu

Kombinaci jsem našla nejdřív přes Kiwi, pak AZair a kupovala přímo na Ryanairu

0
5 reakcí