Ahoj, marne hledam, kamkoliv, kde je teplo a levno, klidne  i dalletenky + ubytkoprijde mi, ze uz je na srpen asi pozde co :(  .

koupaci dovolena 7 - 21.8

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

14 reakcí

Ahoj, marne hledam, kamkoliv, kde je teplo a levno, klidne  i dal

letenky + ubytko

prijde mi, ze uz je na srpen asi pozde co :(

 
0

Nějaká bližší specifikace nad nad rámec "teplo a levno" by nebyla? Kam ano, kam ne, kolik je strop na osobu, atd. atp.

1 Citovat

termalne kupalisko Vincov Les pri Sladkovicove
Z Prahy regiojetom do Bratislavy za 10 euro, osobny vlak z Bratislavy do Sladkovicova 2 euro, studenti a dochodci zadarmo.
Ubytovanie na sukromi od 15 euro, nie je potreba viz a pasu, anglictina takisto nie je potrebna, medzinarodny vodicsky netreba
moznost fakultativnych vyletov do Galanty a do Serede
moznost stravovania v supermarkete Tesco

2 Citovat

Jako ta odpověď není špatně, ale pravděpodobně to není to, co si představoval :D

0 Citovat

diky pratele,

ve Sladkovicove, jsem jiz byl 3x hledamneco mene naroceneho a ne tak daleko

jinak specifikace, jedem 2 s detmi, takze stredomori, ze vsech stran, snazil jsem se hledat kombinace letenka a hotel, ale vzdy byla bud draha letenka a nebo hotel

teplo klasika, 25 - 30 more 25

nebranil bych se ani vetsi dalce, cena kolem 15-20 na hlavu letenka ubytko plus alespon polopenze, jsme 4 2 dospelaci 2 deti 5 a 9 let

egypt na konec kvetna jsem bez cestovky dal krasne, a to jeste mam letenky od blbyho travelservice, kdybych tusil, ze existuje air cairo, leteli bychom levneji a jeste v lepsi casy


dekujeme za ruzne namety

0 Citovat

Ahoj, my navštěvujeme velmi pravidelně Primorsko v Bulharsku, ubytování máme již po několikáté zde: http://dum-gosevi.webnode.cz/ nebo je pěkné ubytování skoro na pláži zde: http://jizni-zaliv-apartament-di...ebnode.cz/, ale druhé místo je vhodné pro větší rodinu nebo partu. V Bulharsku je pěkně a cenově je to velice přijatelné. Dost let jsme létali a nyní již 4 roky jezdíme autem a je to také super. Už nyní se těšíme na blížící se dovolenou - konec července.

0 Citovat

autem, me t prijde dost ztrata casu a ty deti v aute, jinak kdo lita levne do bulharska ?

0 Citovat

da sa nakombinvoat z Bratislavy do Sofie a odtial do Varny

0 Citovat

podle mě je nejlepší (a taky nejlevnější) jet do těchto dovolenkových destinací přes cestovku

0 Citovat

to ano, tie chartre su najlacnejsie, takto to je len prekombinovane

0 Citovat

No do Bulharska určitě je lepší jet bez cestovky a autem je cesta zajímavá. Jo s letadlem je rychlá, ale nyní drahá ve srovnání s jinými destinacemi, co naše aerolinie nabízí.

0 Citovat

A proč se omezovat na naše omezené aerolinie? Jak psal Tonic. Bratislava-Sofie-Varna. Přelet mezi Sofií a Varnou byl 2týdny zpět za 3e

0 Citovat

No pro nás cca 300 km , nechat tam někde auto, no žádná volba dobrá. To už nám zbývá nějakých 1350 km do Primorska, ale to záleží, kudy si vybereme cestu. V každém případě už na nás čeká Dom Goševi v Primorsku, kam se již po několikáté těšíme

0 Citovat

Abych byl upřímný, tak s malými dětmi volím charter + cestovku. Nedokážu si to u sebe představit nějakou improvizaci, pokud by něco nevyšlo, např uletěl následný let atd atd. S našimi dětmi by to nebyla dovolená, ale peklo :o) .

0 Citovat

Z CR bude i v tak vytizenem terminu porad asi nejlevnejsi let do Bergama a za nej pak pokracovani do ruznych mist k mori , staci rozkliknout na Ryanairu Fare Finder a vesele kombinovat

0
14 reakcí