koupaci dovolena 7 - 21.8

Založil thcom před 6 měs ve fóru Tipy na levné letenky
15 odpovědí

Ahoj, marne hledam, kamkoliv, kde je teplo a levno, klidne  i dal

letenky + ubytko

prijde mi, ze uz je na srpen asi pozde co :(

Nějaká bližší specifikace nad nad rámec "teplo a levno" by nebyla? Kam ano, kam ne, kolik je strop na osobu, atd. atp.

termalne kupalisko Vincov Les pri Sladkovicove
Z Prahy regiojetom do Bratislavy za 10 euro, osobny vlak z Bratislavy do Sladkovicova 2 euro, studenti a dochodci zadarmo.
Ubytovanie na sukromi od 15 euro, nie je potreba viz a pasu, anglictina takisto nie je potrebna, medzinarodny vodicsky netreba
moznost fakultativnych vyletov do Galanty a do Serede
moznost stravovania v supermarkete Tesco

Jako ta odpověď není špatně, ale pravděpodobně to není to, co si představoval :D

diky pratele,

ve Sladkovicove, jsem jiz byl 3x hledamneco mene naroceneho a ne tak daleko

jinak specifikace, jedem 2 s detmi, takze stredomori, ze vsech stran, snazil jsem se hledat kombinace letenka a hotel, ale vzdy byla bud draha letenka a nebo hotel

teplo klasika, 25 - 30 more 25

nebranil bych se ani vetsi dalce, cena kolem 15-20 na hlavu letenka ubytko plus alespon polopenze, jsme 4 2 dospelaci 2 deti 5 a 9 let

egypt na konec kvetna jsem bez cestovky dal krasne, a to jeste mam letenky od blbyho travelservice, kdybych tusil, ze existuje air cairo, leteli bychom levneji a jeste v lepsi casy

dekujeme za ruzne namety

Ahoj, my navštěvujeme velmi pravidelně Primorsko v Bulharsku, ubytování máme již po několikáté zde: http://dum-gosevi.webnode.cz/ nebo je pěkné ubytování skoro na pláži zde: http://jizni-zaliv-apartament-di...ebnode.cz/, ale druhé místo je vhodné pro větší rodinu nebo partu. V Bulharsku je pěkně a cenově je to velice přijatelné. Dost let jsme létali a nyní již 4 roky jezdíme autem a je to také super. Už nyní se těšíme na blížící se dovolenou - konec července.

autem, me t prijde dost ztrata casu a ty deti v aute, jinak kdo lita levne do bulharska ?

da sa nakombinvoat z Bratislavy do Sofie a odtial do Varny

podle mě je nejlepší (a taky nejlevnější) jet do těchto dovolenkových destinací přes cestovku

to ano, tie chartre su najlacnejsie, takto to je len prekombinovane

No do Bulharska určitě je lepší jet bez cestovky a autem je cesta zajímavá. Jo s letadlem je rychlá, ale nyní drahá ve srovnání s jinými destinacemi, co naše aerolinie nabízí.

A proč se omezovat na naše omezené aerolinie? Jak psal Tonic. Bratislava-Sofie-Varna. Přelet mezi Sofií a Varnou byl 2týdny zpět za 3e

No pro nás cca 300 km , nechat tam někde auto, no žádná volba dobrá. To už nám zbývá nějakých 1350 km do Primorska, ale to záleží, kudy si vybereme cestu. V každém případě už na nás čeká Dom Goševi v Primorsku, kam se již po několikáté těšíme

Abych byl upřímný, tak s malými dětmi volím charter + cestovku. Nedokážu si to u sebe představit nějakou improvizaci, pokud by něco nevyšlo, např uletěl následný let atd atd. S našimi dětmi by to nebyla dovolená, ale peklo :o) .

Z CR bude i v tak vytizenem terminu porad asi nejlevnejsi let do Bergama a za nej pak pokracovani do ruznych mist k mori , staci rozkliknout na Ryanairu Fare Finder a vesele kombinovat

Přihlášení a registrace