Zdravím, potřeboval bych obecnou radu jak se zařídit.  V termínu 3. 7. budu ve Valencii, kde mám studijní povinnosti, které mohou trvat týden ale také se protáhnout až do 15. 7. A já samozřejmě váhám, když neznám přesný datum, kdy ve Valencii skončím na kdy koupit letenky. Kupovat letenky až na termín 15 později se mi nechce, z toho důvodu, že když skončím dřív budu si muset platit zbytečné náklady na místě a kupovat si letenku na 8., 9. se mi taky nechce protože se mohu zdržet... :-/ Proto se ptám, je vůbec reálné koupit letenku z Valencie, kamkoliv do ČR případně blízkých letišť na poslední chvíli za normální cenu? Nebo je lepší koupit letenku prostě až na 16. 7. a smířit se z vyššími náklady (které třeba stejně budou tak jako tak...)? Díky a snad jste můj dotaz pochopili ... :-D .

Valencie - last minute letenka

Založil ve fóru Hledám letenku

2 reakce

Zdravím, potřeboval bych obecnou radu jak se zařídit.  

V termínu 3. 7. budu ve Valencii, kde mám studijní povinnosti, které mohou trvat týden ale také se protáhnout až do 15. 7. A já samozřejmě váhám, když neznám přesný datum, kdy ve Valencii skončím na kdy koupit letenky. Kupovat letenky až na termín 15 později se mi nechce, z toho důvodu, že když skončím dřív budu si muset platit zbytečné náklady na místě a kupovat si letenku na 8., 9. se mi taky nechce protože se mohu zdržet... :-/ 

Proto se ptám, je vůbec reálné koupit letenku z Valencie, kamkoliv do ČR případně blízkých letišť na poslední chvíli za normální cenu? Nebo je lepší koupit letenku prostě až na 16. 7. a smířit se z vyššími náklady (které třeba stejně budou tak jako tak...)? 


Díky a snad jste můj dotaz pochopili ... :-D

0

Obávám se, že letenka ze Španělska v plné sezoně bude stát pěknou palbu. Btw jak letíš? Já nemohla sehnat nic levnýho, jenom Ryanair z Berlína

0 Citovat

Do Valencie to neřeším, tam odlétám z jiného Španělského města za 1 500,- ale zpět do ČR je to horší. Teď se letenky bez přestupu pohybují okolo 2 500 až 4 000,- s touto cenou jsem smířen a akceptuji ji. Jen teda nevím, jestli koupit hned a pak se ve Valencii týden "zbytečně" zdržet nebo počkat a koupit ze dne na den. A doufat, že cena letenky nebude o více jak 2 tisíce dražší než dnes...

0
2 reakce