Chyba ve jméně na letence

Založil baru.cerna před 5 měs ve fóru Letecké společnosti
20 odpovědí

Nemáte někdo zkušenost, jak moc se na letišti řeší, když se v rezervaci letenky zamění jméno a přijmení? Máme letět 4 lidi, ale u 3 z nás jsme bohužel prohodili firstname a surname. Letecká společnost Aeromexico ale nepovoluje (ani za poplatek) žádné změny ve jménech. Tak se chci zeptat, jestli s tím nemá někdo zkušenosti a jestli nemáme kvůli této chybě radši let zrušit... Díky

V 99% případů to nevadí

jedna z najcastejsich chyb :) nic nehrozi

No, tohle jsou letenky z Amstru do Guatemaly s přestupem v Mexiku, a nazpátek. Četla jsem, že to většinou nevadí, ale představa, že nás nějaký ombre s knírkem v Mexiku nebude chtít pustit zpátky, je zkrátka děsivá.... :D

tak uteciete cez hranicu do USA a tam zacnete novy zivot. aky problem.

Zdar, mám ten sámí problěm u 2/4 letenek máme prohozené first a sur. není to problém ?

to iste, nic sa nedeje

Let je tedy NY - LA a zpet , tak doufejme ze nebudem muset začít americký sen :)

Ahoj všem, stalo se mi nyní to samé s Turkish (AYT - PRG) - 2 dospělí jsou správně a u dětí je prohozené Jméno/ Příjmení.

@Baru.cerna, mcnonman - můžete prosím popsat, jak jste pochodili? díky

Opravili to na prepazce pri odevzdani zavazadel, takze akorat zdrzeni fronty. (pred rokem)

@Honzy - díky. Ještě čekám na vyjádření Turkish, dám sem potom zprávu.

to je uplne jedno, asi najcastejsia chyba, to ani neries

Pro všechny, které to zajímá. Prohození nezpůsobilo žádný problém, na checkinu ani nemrkli okem, ani nic nepřepisovali. Vše bez problmémů.

Ahoj, mám podobný problém, letíme s Air Canada a na letence chybí jedno písmenko v příjmení, místo Tomas je na letence Toma . Akceptujou to nebo nás na letišti pošlou domů? Díky za odpověď

by som odporucil v tomto pripade prelepit meno v pase, teda staci to pismeno S.

*irony off - nebude ziadny problem.

Díky

Ja osobně se to snažil poctivě řešit. Prohození nebylo možné, jen vystavení nové letenky - tady oceňuji vstřícnost Turkish, kteří mi nabídli plnou refundaci té staré (non-refundable) a udělání nové rezervace se správnými jmény. Zaltail bych jen service fee (nevím kolik). Nicméně komunikace přes hotline trvala, vypadávala, na písemnou komunikaci odpovídali po 7 dnech, tak jsem to vzdal.

ondrej.kareta napsal(a):

Ja osobně se to snažil poctivě řešit. Prohození nebylo možné, jen vystavení nové letenky - tady oceňuji vstřícnost Turkish, kteří mi nabídli plnou refundaci té staré (non-refundable) a udělání nové rezervace se správnými jmény. Zaltail bych jen service fee (nevím kolik). Nicméně komunikace přes hotline trvala, vypadávala, na písemnou komunikaci odpovídali po 7 dnech, tak jsem to vzdal.

Tak nejak by som sa nečudoval, ak by service fee bol 200 alebo 300 eur :))

Ahojte, bude sím problém u Tap Portugal když v příjmení místo ....uerova mám ....urova , vypadlo mi písmeno e...vůbec jsem si toho nevšimla a to jsem to kontrolovala, bože jsem pako...

Tak isto ako u Iberii, pokuta 300 euro a deportácia.

Prípadne si zmeňte priezvisko.

Alebo teda znovu dookola tie isté otázky... Neboj, nič sa nestane, takéto chyby sú bežné.

Přihlášení a registrace