Aeromexico z Amstru na Kubu

Založil jarda23horak před 5 měs ve fóru Letecké společnosti

Tak to je naprostá katastrofa!!! Škandál!

Tak za pár euro kúpiš z netu aj 10000ku.. problémy prvého sveta :D

Řekni si stevardovi o prodlužovací kabel, nebo si ho vezmi z domova.

Jiri.storek napsal(a):

Děkuju za odpověď padrino11. Moc jsi mě nepotěšil. Power bank samozřejmě mám, ale jen 5000 mAh. Celý den v Amsterdamu a v letadle si ani nepustim žádný svůj film, to jsem v dnešní době dálkových letu opravdu nečekal

Xiaomi 20.000mAh stojí cca 35 eur. Bežný iPhone (nie Plus) má kapacitu baterky okolo 2.000mAh, takže na každé nabitie powerbanky máš 10 nabití telefónu. A váži len 330gramov. Už nikdy nebudeš potrebovať zháňať zástrčku ;)

Jestli nechceš utrácet za powerbanku, tak se dá použít toto:

Mělo by to stačit nejen na mobil, ale i notebook.

https://www.eva.cz/zbozi/22137/e...gIyNPD_BwE

Kdyby náhodou posádka měla nějaké námitky, tak počkej až si půjdou lehnout. Pak je možné to spustit.

Tak tenhle byl famózní padrino :)))))))))

:-D good one

Když už jsme v tomto vlákně, mám ještě dva dotazy :D

Jak je to s odbaveným zavazadlem na trase Amsterdam-Maxico City. Musím si ho v Mexiku vyzvednout a odbavit, nebo letí až na Kubu?

Četl jsem něco o odletové taxe z Kuby, tuším že to bylo $25. Nevíte, zda je toto stále v platnosti? Nikde nemůžu najít bližší info.

Díky moc

Čerstvá zkušenost. Víza lze koupit přímo v tranzitní zóně v Mexiku. Já je kupoval v lounge od Aeromexico. Cena cca 420Kč. V Amsterdamu nikdo nic vidět nechtěl a letenka vytisknuta až do Havany.

Psal jsem tu už dříve. Ještě dobré platit v Mex$, je to nejlevnější. Byl jsi v Salon Premier? Měli černé XX?

Platit se dá přímo kartou a samozřejmě v MXN.

A zrovna tu sedíme, ale co je černé XX netuším. :-D

Tak tohle jedině světlé. Jinak víza jsem bral pro někoho jiného. Chtěli číslo rezervace a stejně jsou nakonec nevyplněné.

To by měl být vždy bianco. Možná to je jen kvůli distribuci jako zúčtovatelný tiskopis, něco v tom smyslu. Má ta lounge smysl se tam zdržovat, nebo raději vypálit do města na čerstvé burritos a enchiladas?

Jelikož je přílet něco po třetí ráno a čekačka pak 6 hodin, tak rozhodně lepší být tady. Doporučuji využít lounge u gate 52. Je tady i uzavřenější čast, kde není taková zima. Sprchy tu jsou také i když se to nikde neuvádí.

To mě nedošlo ten čas, to pak jo. A ta lounge, tam jsi na PP nebo ST status? Jak se jmenuje? Díky:)

Já na status, ale jde i na PP. Je to přímo Aeromexico. Blízko Gate 52 v prvním patře.

Přihlášení a registrace