Nebude problém stihnout přestupy? .

Přestup 45 minut ve Vídni

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

14 reakcí

Nebude problém stihnout přestupy?


usa3.png

0

Vídeň a lety s Austrian bych v pohodě risknul.

0 Citovat

Tuším, že minimum bude 25 minut a i to je v rámci Austrianu v pohodě.

0 Citovat

Super, díky za odpovědi.

0 Citovat

Ohledně rezervace míst se mám obrátit na Jančuru nebo to jde i online?

0 Citovat

Pokud ti to nepůjde online, tak až jedině s check–inem. Placený seating se po vzoru low–costů stává vítaným finančním doplňkem, takže se ten bezplatný pomalu ruší u všech aerolinek.

0 Citovat

Nemám zas takové zkušenosti, tak se ještě zeptám. Jak brzy by jste jeli na letiště? V pokynech píší, že při letech do USA a Kanady být na letišti 3h před odletem, ale vzhledem k tomu, že se jedná o let do Vídně malým letadlem si myslím, že 3h jsou zbytečné. Check-in normálně u přepážky předem není potřeba nic řešit?

0 Citovat

asi tak, 3 hodiny su moc. kludne staci hodinu a pol ked robis aj checkin s bagazou.

0 Citovat

Zkouším ještě rezervace míst, ale nějak se se nedaří:

Do rezervace se dostanu, v záložce Preferred seat je napsáno:

"You can check in online from 47 hours up to 60 minutes before departure for many Austrian Airlines operated flights. Check here, if Web Check-in is possible for your flight."

Když kliknu na Check here a vyplním stejné údaje, přes které jsem se dostal do rezervace, tak to píše:

Error: This flight is not yet open for online check-in. Please try again later or check in at the airport.

(Ref: 71B1A2F635B19D564E1D)

Nemáte s tím někdo zkušenost?

0 Citovat

SDAN: Zeptám se hloupě - opravdu máš méně než 48 hodin do odletu?

0 Citovat

Pokud platí ten itinerář, kterej je na začátku, tak bych řekl, že 47 hodin před odletem bude dneska v 9:15, takže bych to vyzkoušel za čtvrt hoďky.

0 Citovat

Pátek v 8:15, viz screen v prvním příspěvku.

Edit: Původně jsem myslel 48h (respektive to bylo někde jinde na jejich stránkách uvedeno), zkusím tedy za chvíli.

0 Citovat

Potom 47 hodin je středa 9:15, ne?

0 Citovat

Tak v rezervaci přibyl odkaz "check-in now", ale po rozkliknutí se objeví stejná hláška:

"Error: This flight is not yet open for online check-in. Please try again later or check in at the airport.

(Ref: 71B1A2F635B19D564E1D)"

EDIT: Už to jde.

0 Citovat

Tak možná na této lince online check-in není k dispozici. Mám dojem, že když jsme letěli z Vídně do LA, že jsem taky dělal check-in až na letišti. Rozhodně to není důvod k obavám.

0
14 reakcí