ahoj, v case 28.8 - 8.9 planujeme cestovať do Prevezy /Grecko - Lefkada/. Neporadí niekto letenku v dobrej cene do Prevezy?  .

Lacne letenky do Prevezy /Grecko/

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

6 reakcí

ahoj, v case 28.8 - 8.9 planujeme cestovať do Prevezy /Grecko - Lefkada/. Neporadí niekto letenku v dobrej cene do Prevezy?

0

Jestli mas v planu tam i nejak jezdit po okoli (lefkada?) tak zvaz vzit vlastni auto a jet trajektem z benatek do igoumenitsy, naposled co jsem koukal vysla jizdenka pro dva lidi a auto, zpatecni, na 11 tisic. Jeli jsme takhle pred par lety a muzu to jedine doporucit

0 Citovat

dakujem za tip, ale ako som pozeral plavba lodou trva skoro cely den /22hodin./

0 Citovat

Co znamena dobra cena ? Napriklad kdyz posunes odlet o dva dny tak mas s Norimberka za 30 euro Ryanair do Bari a dalsi den za 9 euro Voloteu do Prevezy

Horsi to bude zpet , ale tak na zari se da jeste pockat

0 Citovat

22h to sice trvá, nicméně už "odpočíváš"

dojdeš si v klidu na jídlo do restaurace, do baru, můžeš na disko, na lodi je bazén - ač v našem případě byl napuštěn jen cestou zpět, záchody, sprchy...

0 Citovat

Taky jsem hledal, nejdřív Lefkádu a potom i jiné řecké ostrovy, kde jsem ještě nebyl. Na Lefkádu jsem jako jedinné smysluplné spojení našel buď jak píše mikir z Bari nebo potom s Aegean airlines z Atén. Ti vlastně zajišťují spojení se všemi ostrovy.

Ovšem o výhodné ceně se ani v jednom případě mluvit nedá. Variantou můžou být chartery z Německa/Polska podle toho, kde to máš blíž, ale tady je to zase nejisté, že se něco objeví a pokud ano bývá to zpravidla pár dní před odletem. Pak je zase potřeba narychlo řešit ubytování.

Ať na to koukám zleva nebo zprava, prostě mi letos přijde jednoduší letět do Řecka s cestovkou. Nějaký LM se snídaní na září by se měl dá pořídit kolem 10k a to jsou ceny, na které se nejsem schopen dostat.

0 Citovat

@ toncek

tak nevim , ale mam pocit ze hledas spatne , mozna taky je treba jeste trosku pockat u low costu jsou vseobecne nejlepsi nakupy 3-5 tydnu pred odletem , samozrejme je to trosku u kazde destinace jine , obcas cenu chytnes i 2 tydny pred odletem

Je pravda ze cestovky na LM maji bezne ceny nejen 10 , ale i 7-8 000 Kc , ale na tech 10 se musim dostat sam snad skoro vzdycky , na zacatku cervence nas Korfu + noc v Bergamu ( 6+1 ) vcetne 7 veceri , vcetne vina a desertu ( snidane jsme si delali sami a na plazi kupovali obcestveni ) a auta na cely pobyt , vcetne benzinu vyslo asi na 500 euro na osobu komplet

Takze ciste let a ubytovani musi jit za tech cca 6 - 8000 Kc na osobu najit urcite navic v zari , chystame se v zari jeste jednou a tak jsem se uz na to dival trosku , letenky do ruznych mist jeden smer okolo 50 euro v pohode , no a apartman ci studio pro dve vybiram v rozmezi tech 200-300 euro na tyde a tam je taky bezproblemovy vyber pres booking,com ( za 50 euro na noc je i hotel se snidani pro dva ) i chartery se obevuji v doprodeji za tech 2-3 Kc za zpatecni let takze v cem je problem ?

0
6 reakcí