Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Zkusil nebo někomu vyšlo ráno to CPH-SIN za 635,-?? Jsem byl líný vylézt z postele a už je po:-(

0 Citovat

skusal som asi 5-10minut potom ako sa to objavilo a neuspesne :) ( tak snad nabuduce ) 

0 Citovat

Já jsem  koupil v 9:25 přímo na webu LOT, cena 16,342 Kč. E-ticket přišel okamžitě. 

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

To bylo dost neprozíravé... na airways.cz je příliš částému rušení letů BMI věnované celé vlákno.  

Ano, rušily se večerní a nedělní rotace, ale BM1734 byl zrušen za poslední 3 měsíce jedinkrát. Tomu se říká pech.

0 Citovat

sonic napsal(a):

skusal som asi 5-10minut potom ako sa to objavilo a neuspesne :) ( tak snad nabuduce ) 


Kde se to objevilo? Klidně pm pleaseeeee :P
0 Citovat

třeba toť: https://www.flyertalk.com/forum/...27-rt.html



0 Citovat

Koukam ze Virgin ma na zimu spoustu docela rozumnych letenek z PRG do svych US destinaci - asi nic co bych postnul na FT do premium fares, ale minimalne jsem z toho vykouzlil rozumnou letenku na skoleni PRG-IAD za 39k - vypada to na standardni cenu - napr. Miami 44k a spousta dalsich, na jaro tam potom je i celkem rozumne LAS..


Z PRG pres LHR s BA..
0 Citovat

+ ma jeste hezke ceny BA & IB na PE na zimni rozvrh, nicmene neni to takova pecka jako loni :(

0 Citovat

https://www.secretflying.com/pos...roundtrip/

0 Citovat

E-ticket prišiel cez lastminute.com, za 566,- Eur, uvidíme čo z toho bude. Dík za link, skúšal som to cez skyscanner a tam to už bolo skapaté ;)

0 Citovat

Je to lie flat?

0 Citovat

Vidím tu cenu jen na jednom neznámém prodejci Airfare network. Jinde opravené. Navíc bych potřeboval kratší dobu, vidím jen 11 dnů a déle. :-(

0 Citovat

Tvári sa to, že by to mala byť A350, takže áno.

0 Citovat

Skús tu - https://flights.lastminute.com/, tiež mi to všade inde prišlo ako opravené a tu vpohode prešiel e-ticket. 27.4 - 3.5 termín som kúpil ja.

0 Citovat

A co ten Airfare? Viz thread Proč nechci ušetřit dvě kila ..

0 Citovat

Taky jsem zkusil za 975 GBP pro dva na 16-25.1.2019, delší segment by měl být A350 a MNL-HKG v A330. Sice tomu moc nedávám, ale uvidíme :)

0 Citovat

Na drzo jsem rezervoval úplně stejně jako MoonEclipse. Tak snad to vyjde :-)

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Na drzo jsem rezervoval úplně stejně jako MoonEclipse. Tak snad to vyjde :-)


Ak by sa niekomu podarilo dostať do tej rezervácie, dajte vedieť do PM ;) Zatiaľ mi to na stránke Philippines tvrdohlavo vyhadzuje že booking nemôže byť zobrazený.

0 Citovat

Taky jsem zkusil štěstí přes lastminute.com a zatím mi přišlo jen potvrzení, že je požadavek v procesu pod nějakým ID, ale výslovně upozorňujou, že let není potvrzený. Tak se necháme překvapit  :-)


P.S. na skyscanneru jsou ještě některé termíny za GPB 432,-.
0 Citovat

Hong Kong milujem, mal som to aj naklikane a nakoniec som to nepovrdil...sice neviem racionalne vysvetlit preco, ale vam ostatnym prajem nech si to uzijete :)

0 Citovat

sonic napsal(a):

Hong Kong milujem, mal som to aj naklikane a nakoniec som to nepovrdil...sice neviem racionalne vysvetlit preco, ale vam ostatnym prajem nech si to uzijete :)

Taky mam naklikano na lednovy vikend, ale nejak proste neverim ze to projde..
0 Citovat

kdo se boji, sere do skrine

0 Citovat

Aerolinka ani viewtrip se k mým rezervačním kódům nezná. Uvidíme.

0 Citovat

Zkuste Tripcase, tam mi to rezervaci normálně našlo.

0 Citovat

Takže jak se vyvíjí situace kolem rezervací těch, co zkusili koupit?  :-)

Na lastminute.com mám "booking confirmed", ovšem pouze pod nějakým desetimístným ID 126xxxx330. Nikde nic jiného, web aerolinky nic neví :-D

Update: Jo tak ještě vidím e-ticket, ale ten je mi taky k prdu  :-/

0