Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Mám to všude confirmed - lze zkontrolovat rezervaci na tripcase.com protože to bylo rezervováno v systému Sabre. Na webu aerolinky to dle všeho zobrazí jen rezervace koupené přes web aerolinky....

0 Citovat

Tripcase neznám. Dá se na něm někde zkontrolovat existence rezervace bez registrace? Zatím to po mně chce pořád vyplňovat údaje  :-)

0 Citovat

Tripcase mi ale pouze ukazuje lety, a jeste k tomu tam je dle stareho LR B777-300. Nikde zadny status rezervace.

U me tedy jedina zmena, ze na KK je castka (asi) v blokacich (hellobank neukazuje blokace, ale pouzitelny zustatek se snizil o cenu letenky)

0 Citovat

Já v emailu vidím rezervační kód, hledej pnr.

0 Citovat

Tripcase používám, naimportoval jsem email. Ale posunul mi let o den. A i když jsem doplnil rezervační kód, tak nevidím, jak ověřím stav.

0 Citovat

Btw rozdíl oproti standardní ceně jde na vrub prodejce nebo aerolinky?

0 Citovat

tour operator fare... údajně. Ale prodávají/ly to jen 2 OTA, tedy klidně jejich kiks. Nevím, přeji všem úspěch, ale tady mně nějak blikají světýlka:-)

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Já v emailu vidím rezervační kód, hledej pnr.

PNR ale nikde nefunguje.. Si myslis ze jsem vcerejsi? :D
0 Citovat

Daniel napsal(a):

kdo se boji, sere do skrine


to by som ani netvrdil, skor to u mna vidim na dlhorocne skusenosti s nakupom aj takychto leteniek...a tu mi moj "system" trosku rozblikal cervenu a vykrutil nad tym hubu :) + letiet s filipincami z Londyna ma taktiez extra nelaka 

ale ako sa pisalo, nech vam to ostatnym vyjde

0 Citovat

Musím říct, že s nima létám pravidelně a nikdy jsem problém neměl. Jednou jsem měl downgrade na jednu letenku, protože změnili letadlo den před odletem a dostal jsem voucher na 2 letenky v businessu zdarma takže si nemůžu stěžovat

0 Citovat

sonic napsal(a):

letiet s filipincami z Londyna ma taktiez extra nelaka

Me spis laka ta 350. A 330 co pouzivaji na HKG route taky vypada hezky. Ale kdyz to nevyjde, tak me to moc trapit nebude (pokud ovsem prijdou prachy zpatky, platil jsem pro jistotu MC credit)
0 Citovat

Po asi 16 hodinách mi to konečne pridalo na checkmytrip a všetky segmenty sú confirmed. Ale nie je tam vidieť vôbec nič viac.


A k téme predtým - išlo to kúpiť hlavne u LM group - t.j. skupina kde patrí aj rumbo, bravofly a podobné "kvalitky", vrátane lastminute.com a trip.com. Bol som v tom, že lastminute.com nie je od nich, keď som to dnes zistil tak mi nádeje na úspech celkom klesli :D 

0 Citovat

Poprvé jsem si koupil error, navíc poprvé přes podobnou "kvalitní" společnost. Takže se možná zeptám jako zbytečně vystresovanej tydýt: Když je změna letu, posílají alespoň mail/SMS nebo si to všechno musím hlídat sám?  A další věc - kdybych teď už s rezervací nic nedělal (jako že zatím ani není kde), můžu teoreticky nechat vše osudu a nakráčet na LHR na přepážku jen s pasem? Při koupi jsem zadal pouze jméno a datum narození, jiné údaje (třeba zrovna ten pas) není kam zadat.

0 Citovat

MoonEclipse napsal(a):

Po asi 16 hodinách mi to konečne pridalo na checkmytrip a všetky segmenty sú confirmed. Ale nie je tam vidieť vôbec nič viac.

Po takové době bys už hlavně měl vidět čísla letenek...


muf2muf napsal(a): Takže se možná zeptám jako zbytečně vystresovanej tydýt: Když je změna letu, posílají alespoň mail/SMS nebo si to všechno musím hlídat sám?

Voják se stará, voják má.
0 Citovat

Čísla e-ticketov bolo vidieť hneď po nákupe. Checkmytrip to ale nevidí. 


Ako plánujete riešiť seating? Nechať to na osud alebo to nejak skúsiť cez OTA s rizikom upozornenia na seba? Predpokladám že volať priamo na českú pobočku Philippines je hovadina - či už z toho rizika že sa v tom začnú vŕtať, ale aj s tým, že ma zrejme aj tak odkážu na predajcu. 


Fakt nerozumiem kto si u týchto pofiderných predajcov kúpi bežnú letenku :)) Pri "zľave" z 2500 eur na 500 mi to zmysel dáva, ale ušetriť 10 eur a riešiť takéto veci, to mi hlava neberie.

0 Citovat

Vzhledem k tomu, jak to proběhlo, tak to je určitě chyba OTA, takže aerolinku vyzkoušet cvičně můžeš. Jinak OTA bych rozhodně nekontaktoval a vyčkal minimálně týden s jakoukoliv akcí, spíš déle, jestli to zruší nebo ne.

0 Citovat

Taky to určitě nechám tak měsíc být a když bude vše OK, tak zavolám do UK aerolince na seating. 

0 Citovat

MoonEclipse napsal(a):

Po asi 16 hodinách mi to konečne pridalo na checkmytrip a všetky segmenty sú confirmed. Ale nie je tam vidieť vôbec nič viac.

Checkmytrip je na toto useless. Pouzij Tripcase s PNR a v sekci documents jsou e-tickety.

Tam bys mel videt vse podstatne:

Class Business

Seat Number Check-in Required

Booking Status Ok to fly

Fare Basis Z9ITPRGB

0 Citovat

Tripcase mám, doplnil jsem PNR z emailu, ale Documents je prázdné. V mailu bylo ještě PNR-CRS. Nefunguje ani jedno.

0 Citovat

Je úplně jedno co máte :D Já měl taky etix od AZ a nakonec po týdnu mínus 44 € pro prodejce a já byl bez letenek :D

0 Citovat

Furt lepší šance než ve sportce, ne?

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Je úplně jedno co máte :D Já měl taky etix od AZ a nakonec po týdnu mínus 44 € pro prodejce a já byl bez letenek :D

Ocekavam spis downgrade do Y
0 Citovat

downgrade do Y je v tomto pripade snad ta najhorsia varianta :) ( nechcelo by sa mi s danymi predajcami natahovat ze o Y nemam zaujem a chcem naspat svoje peniaze ) 

0 Citovat

14500 peněz je za Y nesmysl, to se s nima kdyžtak radši budu hádat.

Jinak v on-line náhledu na lastminute.com mám všude Businnes confirmed, tak snad to klapne i bez vřískotu  :-)

Naproti tomu TripCase se zatím jeví úplně k ničemu, protože zatím pořád vidím jen mnou nahrané cesty, ale bez jakékoliv souvislosti se statusem. Pro mě to je jen vyvoněný plánovač, nic víc. Nebo se dívám špatně? :-)

0 Citovat

Nesmysl jsou ty prachy za C, za Y je to normální cena.

Ale každopadně vám všem přeju, ať to vyjde a  každým dnem se ta šance zvyšuje.
0