Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

muf2muf napsal(a):

Naproti tomu TripCase se zatím jeví úplně k ničemu, protože zatím pořád vidím jen mnou nahrané cesty, ale bez jakékoliv souvislosti se statusem. Pro mě to je jen vyvoněný plánovač, nic víc. Nebo se dívám špatně? :-)


Skús to cez web Tripcase, vytvor si nový trip, na pravej strane v detaile tripu máš "Link a booking". Zadaj tam to druhé PNR čo ti prišlo v maili od Lastminute.com (PNR-CRS) a potom to už natiahne správne. V sekcii Documents v hornom menu vidíš aj etickety, invoice a itinerary. Všade je čierne na bielom Business. Jediná vec, ktorú tam naozaj nevidieť je aktuálny status konkrétnych segmentov.

0 Citovat

MoonEclipse: Paráda, tohle už zafungovalo a vše se samo natáhlo, děkuju. Navíc když si v sekci Documents otevřu itinerář, vidím tam i status Confirmed u jednotlivých segmentů, takže za mě spokojenost.  :-)

0 Citovat

muf2muf napsal(a):

MoonEclipse: Paráda, tohle už zafungovalo a vše se samo natáhlo, děkuju. Navíc když si v sekci Documents otevřu itinerář, vidím tam i status Confirmed u jednotlivých segmentů, takže za mě spokojenost.  :-)



mr-wolf.jpg

0 Citovat

V diskusi na SF lidé psali, že volali do aerolinky a vše bylo potvrzeno. Uvidíme. Byl by to výlet snů.

0 Citovat

Tak jasne, ze etickety jsou u aerolinky confirmed. Otazka je, co se stane v momentu, kdy v LM Group dojde na vyuctovani. Nekdo by to totiz musel zadotovat, bud oni nebo aerolinka nebo napul.

Apropos, taky asi bude zalezet kolik se toho prodalo.

0 Citovat

Tak ohledně erroru do HKG s PAL mi dneska přišel email přímo od aerolinky, že mi posunuli let  LHR-MNL na další den, což by mi nevadilo, ale neposunuli už další let MNL-HKG. Takže mám přílet do MNL o den později, než odlet :D 

0 Citovat

Jaký termín byl původní let? :-)

0 Citovat

muf2muf napsal(a):

Jaký termín byl původní let? :-)

17.1. a posunuli to na 18.1.

0 Citovat

Mám 14.1., za filipínské frontě zatím klid.

Docela by mě naštvali, kdyby změnili datumy, předevčírem jsem si nakoupil přípoje na LHR   :-D
0 Citovat

Problém je v tom, že väčšina pondelkových a stredajších rotácií bola na budúci rok zrušená. Ja mám kúpenú sobotu -> piatok a žiadna zmena mi neprišla, čiže u mňa všetko OK.


Každopádne nevidím dôvod aby to na základe toho zrušili, proste vás posunú o deň dopredu alebo budete mať 24 hodín v Manile, čo tiež nemusí byť úplne na zahodenie. Zatiaľ to nikomu nezrušili, čo po 2 týždňoch vyzerá na fajn šancu na preletenie. Osobne budúci týždeň plánujem volať na českú pobočku Philippines a rezervovať seating. S prípojmi a ubytkom počkám určite ešte pár mesiacov.

0 Citovat

Philippine Airlines mají v ČR pobočku ? Všude jsem našel jen číslo na UK call centrum... Já to asi ještě pár týdnů nechám být pro jistotu :)

0 Citovat

Jan Paděra napsal(a):

Philippine Airlines mají v ČR pobočku ? Všude jsem našel jen číslo na UK call centrum... Já to asi ještě pár týdnů nechám být pro jistotu :)


Za normálnych okolností by som to tiež nechal vyhniť, ale na flyertalk už asi 40 ľudí písalo že tam volali a všetko vpohode. Navyše už je v biznise voľných len pár miest o ktoré mám záujem tak to risknem.


Kontakt na česko-slovenskú pobočku: https://www.philippineairlines.c...l/slovakia

0 Citovat

MoonEclipse napsal(a):


Za normálnych okolností by som to tiež nechal vyhniť, ale na flyertalk už asi 40 ľudí písalo že tam volali a všetko vpohode. Navyše už je v biznise voľných len pár miest o ktoré mám záujem tak to risknem.


Kontakt na česko-slovenskú pobočku: https://www.philippineairlines.c...l/slovakia


To vypadá na nějakou agenturu, co pro ně dělá, než přímo oficiální zastoupení. Tak dej pak prosím vědět, jak jsi pochodil.

0 Citovat

MoonEclipse napsal(a):

Za normálnych okolností by som to tiež nechal vyhniť, ale na flyertalk už asi 40 ľudí písalo že tam volali a všetko vpohode. Navyše už je v biznise voľných len pár miest o ktoré mám záujem tak to risknem.

Tomu nerozumím. Když mám letenku na konkrétní let v business, tak se o místo bát nemusím, ne? Maximálně se hraje o to, které místo budu mít. 

0 Citovat

No však píše, že už je tam jen pár míst, o které má zájem, takže hraje o to, které místo bude mít....

0 Citovat

Není jedním z pravidel errorů nikam nevolat náhodou?

0 Citovat

Je, ale vzhledem k tomu, že tam chytráci z FT volali snad ještě ten den, tak je to jedno, navíc po takové době už by opravdu s největší pravděpodobností bylo zrušeno. Je teď už prakticky jistý, že to proletět půjde.

0 Citovat

Ahaa :D na FT jsou jiny frajeri teda :D 

0 Citovat

Mě zrušili Kapské město v C skoro po měsíci.

0 Citovat

eremi napsal(a):

No však píše, že už je tam jen pár míst, o které má zájem, takže hraje o to, které místo bude mít....


Jak se dá zjistit, která místa u letu jsou obsazená? Simulovat nákup nové letenky a vybrat rovnou místo?

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):


Jak se dá zjistit, která místa u letu jsou obsazená? Simulovat nákup nové letenky a vybrat rovnou místo?


Stačí si vyhledat stejnej routing na webu aerolinky a tam jde vidět volný a obsazený místa v kabině.

0 Citovat

Hlavne tým, že zrušili pondelkové a stredajšie lety, tam už množstvo ľudí volalo nie len kvôli seatingu, ale aj rebookingu na iný let, keďže ich aktuálny itinerár sa nedá preletieť. A dokonca už niektorí chytráci skúšali prinútiť Philippines na rebooking do biznisu inej aerolinky v ten istý deň, čo už je fakt riadna prasačina :))


Myslím že tým, že zavolám na českú pobočku s požiadavkou na seating po mesiaci a pol od kúpy už nič viac nemôžem pokaziť.


Každopádne tomu ešte stále na 100% neverím a prelety a ubytko si na môj májový termín budem kupovať až potom, čo to aspoň zo 10 ľudí reálne preletí.

0 Citovat

MoonEclipse napsal(a):

Za normálnych okolností by som to tiež nechal vyhniť, ale na flyertalk už asi 40 ľudí písalo že tam volali a všetko vpohode. Navyše už je v biznise voľných len pár miest o ktoré mám záujem tak to risknem.


Neposlal by jsi odkaz, nemůžu to tam najít...

0 Citovat

Jan Paděra napsal(a): Stačí si vyhledat stejnej routing na webu aerolinky a tam jde vidět volný a obsazený místa v kabině.

"Volná" vs. "obsazená" mista zobrazená při rezervaci na webu mají zhruba nulovou vypovídací hodnotu. To ani omylem neukazuje reálné obsazení letu, je to jen způsob jak tě přinutit si připlatit za konkrétní sedačku.  

Pokud nemáš KVS Tool, který zobrazuje kolik je volných míst v té které knihovací třídě na daném letu, tak se skutečnou obsazenost letu nedozvíš.

0 Citovat

1+

0