Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

doonio napsal(a):

Neposlal by jsi odkaz, nemůžu to tam najít...


https://www.flyertalk.com/forum/...eturn.html

0 Citovat

Třeba se někomu může hodit. 

B789 FRA - MAD


latam.jpg

0 Citovat

Tenhle tarif je pravidelně, dá se zrumbovat na 138,- EUR. Nicméně i jejich Y za půlku je fajn a rozdíl lepší propařit v Madridu:-)

0 Citovat

cali napsal(a):

Tenhle tarif je pravidelně, dá se zrumbovat na 138,- EUR. Nicméně i jejich Y za půlku je fajn a rozdíl lepší propařit v Madridu:-)

To každopádně. Jen magor by platil dvojnásob za tak krátký let.
0 Citovat

niemandos napsal(a):

To každopádně. Jen magor by platil dvojnásob za tak krátký let.

Este ze si me na to upozornil, uz si nikdy business nekoupim :D :D :D

0 Citovat

niemandos napsal(a):

To každopádně. Jen magor by platil dvojnásob za tak krátký let.


Já třeba tenhle let v business mam koupenej na příští čtvrtek a nevim proč bych hned měl být magor. 

0 Citovat


Jen taková blbost... Egyptair  prodává  aktuálně tarify z AMS do BKK a JNB v C za vcelku příznivé ceny, ten BKK třeba v únoru za 911,-EUR. Což není až takový zázrak, ale už při cestě tříčlenné rodiny to znamená získání gold statusu u *A na 2 roky. Resp. bude pak stačit alianční let nebo 2 po Evropě.

Nevýhoda, ty kratší lety jsou podle všeho v 737:-(


0 Citovat

Koupil dnes někdo tu chybku AM? Je pravda, že etix pak přišel v Y?

0 Citovat

Ano. Do zaplacení se to to tvářilo jako C, krom výběru sedadel. Mail a v rezervaci už Y. Uvidíme jak se k tomu postaví. Kdyžtak chargeback.

0 Citovat

Tak ať to vyjde.  Srdce chtělo, rozum říkal ne:-)

0 Citovat

Pro vsechny rentiery (jako jsem ja) a homosexualni prostituty (jako Padrino aka Nadyezda), kteri nevedi co s penezi, jsem obevil novy blog :) www.turningleftforless.com, na ktery nekdo odkazoval na FT.. Jsou tam zajimave optimalizace TP s OW + spousta clanku..

0 Citovat

Díky, snad přijde vhod :) Právě zakoupen základ pro nechtěný mini RTW DEL–KUL–NRT–BOS s MH/JL za 28,5 tis. (440 TP + 15 513 aviosů).

Jinak k TP runu určitě dobrý i DXB–CMB–CGK (560 TP) za 18 tisíc (koupě pouze přes web aerolinky).

0 Citovat

Jo a moc pěkný, na co jsem si už jednou brousil zuby, ale teď to znovu nevyjde FCO–GRU-SCL–IPC a zpět v C za 45 tis. (640 TP, 12 239 avios). Zase jen web aerolinky :) na pár termínů v listopadu a prosinci.

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

Pro vsechny rentiery (jako jsem ja) a homosexualni prostituty (jako Padrino aka Nadyezda), kteri nevedi co s penezi, jsem obevil novy blog :) http://www.turningleftforless.com, na ktery nekdo odkazoval na FT.. Jsou tam zajimave optimalizace TP s OW + spousta clanku..

Som rád, že pribúdajú stránky aj pre nás, čo nevedia čo s peniazmi :) Pridám sem ešte jednu, čo som objavil nedávno:

https://www.premium-flights.com/.../exeurope/

0 Citovat

jj, i já proletářský synek rád položím oko...

0 Citovat

Už zase? Já to proletěl minule z AMS přes ATL a doporucuju za 15tis avios a 1200 Kč prodloužit až na Tahiti...

David Eiselt napsal(a): Jo a moc pěkný, na co jsem si už jednou brousil zuby, ale teď to znovu nevyjde FCO–GRU-SCL–IPC a zpět v C za 45 tis. (640 TP, 12 239 avios). Zase jen web aerolinky :) na pár termínů v listopadu a prosinci.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Díky, snad přijde vhod :) Právě zakoupen základ pro nechtěný mini RTW DEL–KUL–NRT–BOS s MH/JL za 28,5 tis. (440 TP + 15 513 aviosů).

Jinak k TP runu určitě dobrý i DXB–CMB–CGK (560 TP) za 18 tisíc (koupě pouze přes web aerolinky).


Zavidim.. Ja premyslim ze si na refresh OW proletim aspon PE z Prahy do Miami, kdyby se chtel nekdo pridat - asi prodlouzeny vikend, je to za 200 TP (cena pod 20k)..
0 Citovat

kickass1 napsal(a):


Zavidim.. Ja premyslim ze si na refresh OW proletim aspon PE z Prahy do Miami, kdyby se chtel nekdo pridat - asi prodlouzeny vikend, je to za 200 TP (cena pod 20k)..

Zo Švédska mali ešte včera Miami v Biznis za cca 1250e. Keby niekto potreboval 360TP.  Alebo sa dá isto nasmerovať aj za 400TP.
0 Citovat


Auch nicht schlecht... VIE-BOG za 982,- s Luftwaffe A340.  Přesně míle na prodloužení statusu. Láká moc. Ale jen 2 OTA.

edit: Tak chybka OTA a opravená:(


0 Citovat

Ajj, uz jsem taky po tom patral :(

0 Citovat

Luftwaffe business je jeden z nejvetsich shitu out there.. :) Videl jsem to na FT kdyz to vylezlo ale zrovna to me nelakalo ani na mile, ani na drogovou turistiku, ani ten samotnej LH produkt :)

0 Citovat

Možná jsi jen přehnaně zhýčkaný...



111.jpg

0 Citovat

kurna, dnes som mal asi zo stastim cez expediu naklikany trip OSL-SIN-OSL s QR za 1340€ ( DOH-OSL QSuites )...samozrejme som sa v tom musel skusat hrabat ci nenajdem lacnejsi termin az mi aj ten povodny termin zarezalo na 1880€ :/ 

...zeby navrat lepsich cien s QR? Aj ked priznavam ze hrabem sa v tom posledne dve hodiny s roznymi kombinaciami a nic :( 

0 Citovat

http://www.premium-flights.com. Companion fare! First class LH/Swiss z Budapešti do Bangkoku pod 2 litry(v eurech za osobu samozřejmě) je láce. Na inboundu delší layover v Curychu, alespoň bude možnost vyzkoušet super trooper first class lounge +- hotel s výhledem na plochu - viz review od našeho kamaráda Sama Chuie - https://www.youtube.com/watch?v=...bHY.  Pro naše čtenáře v Řecku dtto z Athén, krátké prolety oběma směry.


 TICKETS MUST BE ISSUED ON/AFTER 28SEP 18 AND ON/BEFORE
  07OCT 18.

.

0 Citovat

Kdo bude na Bali, vidím Flex C za 2,238,400 IDR (3 350 Kč) kamkoliv po Malajsii, nejen do KL. Hází to pak slušných 2x40 TP a dá se letět v A330 v throne seat :)

0