Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

cali napsal(a):

To je v pořádku, dle MH je to Business Suite a booking class A, pokud máš let opravdu operovaný EK, měl by to být first class.


Jj. Pak jsem to našel. Mám už i seating na emirates. Tak uvidíme. Kupoval jsem na student agency. Takže pro me úplně ok

0 Citovat

No úplně ok to rozhodně není. Tohle není error Emirates ale MH, tozn. rozdíl mezi skutečnou cenou a tím co lidi za tyhle chybové latenky zaplatili by musely MH uhradit ze svý kapsy. Vzhledem k tomu, jak dlouho byla akce na živu to velmi hrubě odhaduju minimálně na desítky mega (v Kč), spíš stovky.

0 Citovat

 1. Kdo nehraje, nevyhraje...

2. Nedají dnes, dají příště...

0 Citovat

Je to tak cali. :-)

0 Citovat

Breathe napsal(a):

No úplně ok to rozhodně není. Tohle není error Emirates ale MH, tozn. rozdíl mezi skutečnou cenou a tím co lidi za tyhle chybové latenky zaplatili by musely MH uhradit ze svý kapsy. Vzhledem k tomu, jak dlouho byla akce na živu to velmi hrubě odhaduju minimálně na desítky mega (v Kč), spíš stovky.


Ok myšleno ze nekupovano přes pochybne OTA.

0 Citovat

Ja som nadranom kupil cez Orbitz za 960 toto zo Singapuru s tym ze sa to da do 24hod vystornovat ( C Singapore v A350 + F Emirates v A380 )...uvidime co sa bude diat :)


xx1.jpg

0 Citovat

Já jsem koupil na 27/1 DPS-KUL-DXB. Podařilo se mi i vybrat sedadlo. Uvidíme co bude...

0 Citovat

Tady jde o to, jak to MH udýchá, protože ti mají černého Petra. Také mám sazeničku hluboko v záhoně:-)

0 Citovat

MH už měli peška 2x :-(

0 Citovat

este by to chcelo niekedy na jesen/zimu first Etihad kludne niekde zo Skandinavie cez CDG alebo LHR za cca 2,5k ( prinajhorsom aspon tam v F a naspat v C ) a budem na tento rok spokojny :D 

0 Citovat

Trošičku mimo téma, ale okrajově související - zatím jsem vždycky do salonků vstupoval na kartu. Tentokrát poprvé poletím v business, salonek v Londýně, Manile a HK bych měl mít jen "na letenku". Jak to funguje? Na recepci příslušného salonku ukážu boarding pass v C a slečna mě s úsměvem pustí dovnitř?

0 Citovat

V Londýně bez úsměvu... Jak píšeš, případně dostaneš voucher.

0 Citovat

sonic napsal(a):

este by to chcelo niekedy na jesen/zimu first Etihad kludne niekde zo Skandinavie cez CDG alebo LHR za cca 2,5k ( prinajhorsom aspon tam v F a naspat v C ) a budem na tento rok spokojny :D 


No podle dnešního příspěvku na FT by aktuálně měl být OSL->SIN s Etihad v F tam i zpátky (kromě legu OSL - CDG) za $3.1k, ale blíž jsem to nezkoumal. 

0 Citovat

F s EY jsem tu i tuším postoval. Z Prahy šel za nějakých 60 tisííc při cestě ve dvou.

0 Citovat

O tom SIN s Etihad F viem, ale tam som pracovne cca 3-4x do roka takze tam by ma to za danu cenu moc nelakalo...ved aj preto som teraz zobral ten Emirates F lebo mi to sadlo do terminu pracovej cesty.

No David, budem musiet pockat este raz na podobny post, dokonca prave tie letenky by som potom potreboval pre dvoch a idealne do SYD :) ( ak vyjde teraz ten Emirates F, tak po skusenosti s Qatar F tiez do SYD mi bude chybat z trojky z Perzskeho zalivu iba Etihad )

0 Citovat

To MH Fko porad drzi jo ? To fakt koukam..


Jinak ten Etihad z OSL neni zadny terno ale standardni cena ktera naskakuje nekolikrat za rok, nicmene je v tom vetsinou zadrhel v podobe Ckovych legu...


Navic s EY je to jak AZ - je otazka jestli jeste najare vubec jeste zasejou :)

0 Citovat

Tak zrovna AZ si  myslím, že tady bude do skonání světa, tam bych strach fakt neměl :))))

0 Citovat

Mě dneska přisla nabídka od Malaysia na upgrade prvního úseku DPS-KUL do C. Další úsek KUL-DXB ve F pořád drží.

0 Citovat

[citace="Tomáš"]

Mě dneska přisla nabídka od Malaysia na upgrade prvního úseku DPS-KUL do C. Další úsek KUL-DXB ve F pořád drží.

[/citace

Tak to je i tak slušne. Škoda sakulajda, ze jsem to prospal :( 

0 Citovat

mne ziadnu ponuku neposlali, asi ma nemaju singapurci kam z toho C uz presunut :D Btw letenka drzi, ked pozeram seating na dany let, 4 miesta v F su este volne :)

Mimochodom ked sme spominali Skandinaviu, Singapur a podobne, Qatar ma opat zaujimave ceny v C do Azie, napr :

OSL-SIN-ARN od 1370e ( celkom zaujimave su este kombinacie s BKK a HKG )
ARN-SIN-ARN od 1440e
OSL-SIN-OSL od 1490e

Mozno tam este nieco z Azie bude, ale aktualne nemam cas sa v to hrabat



0 Citovat

Z Prahy je CNX za 38 tisíc :) Do BAEC ideální.

0 Citovat

kolik z toho tak padne mil ? Překvapuje mě, proč QR tak tlačí to CNX.

0 Citovat

Asi to CNX nevedia bohvie ako rozlietat :) 

...inak kto chce vyskusat QSuites a nevadi mu presun v ramci Azie do Singapuru, tak na OJ letenke nech zada vzdy spiatocny let do Europy SIN-ARN...SIN-DOH lietaju A350 QSuites a zda sa mi ze uz aj na trase DOH-ARN je QSuites. Ked pozeram kalkulaciu ceny letenky, tak spiatocny let SIN-ARN vacsinou nacenuje v C v prepocte pod 500€ ;)

OSL-CBR a naspat SIN-ARN pozeram 1690€ ( SYD-SIN lieta Jetstar a Scoot za cca 100-120€ ). Alebo potom OSL-CBR-ARN za 2000€ ...mozno sa s tym bude dat nieco robit :) ( teraz sa v tom este vrtam a je tam dost moznosti ako sa dostat do Austalie v biz pod 2k € )

0 Citovat

Posledni dobou to je spousta zajimavejch akci co da nakombinovat, bohuzel jsem minimalne do leta grounded s druhym ditetem, budu si muset ulovit pro radost neco o prazdninach, abych si spravil chut.. :)


Na turn left for less bylo hezky J na westcoast za 1000 liber s OW.. Takova ta klasicka skakacka pres US.. 
0 Citovat

kickass1 napsal(a):

Posledni dobou to je spousta zajimavejch akci co da nakombinovat, bohuzel jsem minimalne do leta grounded s druhym ditetem, budu si muset ulovit pro radost neco o prazdninach, abych si spravil chut.. :)

:) Jak já ti rozumím. Nám se loni v létě narodilo první (proto jsem se tu taky pěkně dlouho neukázal :D ) a letos jdem stavět barák, takže jsem byl naposledy loni v březnu v Barceloně na fotbale a teď jsem koupil business s tou Air Serbií do NY na NHL. Na tři dny v USA a šup zase domů přebalovat a vydělávat na dům. :)

0