Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

@ Proky: Můžu se zeptat, kdy letíš a na jaký zápas půjdeš? Já teď žiju pátečním letem s filipíncema do HKG, ale až se vrátím, taky bych se kouknul po nějakém lupenu na hokej  :-)

0 Citovat

muf2muf napsal(a):

@ Proky: Můžu se zeptat, kdy letíš a na jaký zápas půjdeš? Já teď žiju pátečním letem s filipíncema do HKG, ale až se vrátím, taky bych se kouknul po nějakém lupenu na hokej  :-)

Jasné ;)
Odlet mám v neděli 24.3. ve 20:35 z Prahy přes Bělehrad (nocleh zdarma) do NY.
Let zpátky ve čtvrtek 28.3. v 15:40 z JFK přes Bělehrad (12 hodin na prohlídku Bělehradu) do Prahy.

Chystám se na zápasy:
- Rangers-Pengiuns v pondělí 25.3. v New Yorku (prostě Madison Square Garden + Lundqvist, Crosby, Malkin, Simon, Chytil...)
- Bruins-Rangers ve středu 27.3. v Bostonu (Pasta, Krejčí, Chytil...).

Na úterý jsem měl dvě varianty:
1) zajet do Washingtonu na zápas Capitals-Hurricanes (Kempný, Vrána, Mrázek, Ovečkin...), nebo
2) přejet hned ráno do Bostonu a mít tak dva dny na prohlídku Bostonu (ještě jsem tam nebyl).

Nakonec to vypadá, že vyhraje varianta 3. :) První variantu jsem zavrhl, protože ve Washingtonu už jsem stejně byl a dva hokeje mi budou stačit (i s ohledem na ceny lístků :D ). Druhou jsem považoval za jasnou, ale pak jsem si říkal, že mi středa na prohlídku Bostonu stačí, a tak mě napadlo využít úterý k výletu na Niagary. Letenky nejsou nijak drahé (NY - Buffalo 79 USD a Buffalo - Boston 53 USD). Takže bych ty tři dny naplno využil a viděl další věc, kterou jsem ještě v USA nenavštívil. Ve čtvrtek ráno pak přelet z Bostonu na JFK a odtamtud domů. ;)

0 Citovat

Vyčerpávající, díky  :-)

Cvičmo jsem kouknul na lístky a ačkoliv jsem nečekal žádnou láci, ty ceny mě poněkud zaskočily. Cenový výstřel za USD 100,- kamsi pod střechu za sloup; solidní místa, kde je už něco k vidění, za USD 400,-, to je tedy síla. Vstupenky k mantinelu za 600 nebo 700 snad ani nekomentovat  :-D
0 Citovat

Zlatý ceny na Panthers, vloni cca 11. řada střed za 140$ na StubHub.

0 Citovat

Nuny napsal(a):

Zlatý ceny na Panthers, vloni cca 11. řada střed za 140$ na StubHub.


No jo ale nemůžeš srovnávat Panthers s Rangers,Bostonem nebo Washingtonem :-)
0 Citovat

Tak MH se rozhodly snad pro to nejhorší řešení error fare co jsem viděl. Zrušily mi úsek KUL-DXB ve F a nechali jen DPS-KUL v C. Dozvěděl jsem se to až díky upozornění checkmytrip. MH na call centru tvrdí, že to zrušily EK. U EK tvrdí, že to je chyba MH. Po asi hodinovém hovoru MH přiznali, že to skutečně zrušili oni. Teď reším už jen vrácení peněz....

0 Citovat

Tomáš napsal(a):

Tak MH se rozhodly snad pro to nejhorší řešení error fare co jsem viděl. Zrušily mi úsek KUL-DXB ve F a nechali jen DPS-KUL v C. Dozvěděl jsem se to až díky upozornění checkmytrip. MH na call centru tvrdí, že to zrušily EK. U EK tvrdí, že to je chyba MH. Po asi hodinovém hovoru MH přiznali, že to skutečně zrušili oni. Teď reším už jen vrácení peněz....

A sakra. A co ostatní?
0 Citovat

No tak se také přiznávám... Ani jsem nákup neoznámil doma, aspoň mám klid:-)

0 Citovat

Mam zruseno take. Mel jsem jen KUL-DXB

0 Citovat

Tak to je smůla, ale asi by jsme už chtěli moc po tom silvestrovskem darecku. Zrušení vám urcite nepreju, na druhou stranu jsem rad, ze nemusím busit hlavou do zdi kvůli tomu, ze jsem zrovna tuto akci, kterou bych rad využil, prospal :))

0 Citovat

Ty hade:-)


0 Citovat

cali napsal(a):

Ty hade:-)


:-(((

0 Citovat

No mne to zatial v kombinacii s tymi singaporcami drzi...ale ako tak citam reakcie, zbytocne chvalit den pred vecerou :/

0 Citovat

Ja asi naskocim do ty letni BA akce z DE..


https://www.fly4free.com/flight-...nly-e1047/


To vypada ze by to mohlo vydrzet + mile do BAEC :D


Nechce se nekdo pridat v srpnu ? Nejakej prodlouzenej vikend do nejakyho min turistickyho mesta ? Cesta autem do DE zadara jako bonus ;]
0 Citovat

New Orleans by mě lákal, ale už se mi to nevejde do kalendáře.  :-/

Já spíš doufám, že v pátek zase nějakýho kokota nenapadne lítat dronem kolem Heathrow. Mám proletět ten chybovej business s filipíncema do HKG, co se tu mihnul někdy v srpnu, ale v Anglii zjevně objevili novou formu nenásilnýho terorismu. Tohle už přece neni normální náhoda...  https://www.novinky.cz/zahranicn...-dron.html

0 Citovat

Gatwick im požičia pár so svojich nových "zbraní" :D Situácia ale vtipná samozrejme vôbec nie je :o)

0 Citovat

muf2muf napsal(a):

New Orleans by mě lákal, ale už se mi to nevejde do kalendáře.  :-/

Já spíš doufám, že v pátek zase nějakýho kokota nenapadne lítat dronem kolem Heathrow. Mám proletět ten chybovej business s filipíncema do HKG, co se tu mihnul někdy v srpnu, ale v Anglii zjevně objevili novou formu nenásilnýho terorismu. Tohle už přece neni normální náhoda...  https://www.novinky.cz/zahranicn...-dron.html


Budem potom rád za nejaký mini trip-report ;) Mňa HKG s PAL čaká v máji.

0 Citovat

muf2muf napsal(a):

Cvičmo jsem kouknul na lístky a ačkoliv jsem nečekal žádnou láci, ty ceny mě poněkud zaskočily. Cenový výstřel za USD 100,- kamsi pod střechu za sloup; solidní místa, kde je už něco k vidění, za USD 400,-, to je tedy síla. Vstupenky k mantinelu za 600 nebo 700 snad ani nekomentovat  :-D

jj, jsou to pálky. já si vybral relativně na středu (v Bostonu vlastně trochu víc v útočném pásmu Bostonu), jen trochu výš a mám to za 200 USD vč. fees (zhruba 30 USD) v NY a za 150 vč. fees (zhruba 20 USD) v Bostonu. Výhled pořád super. Ty částky, co píšeš, to bych jim nedal, za to lítám přes půl světa :D

0 Citovat

Nuny napsal(a):

Zlatý ceny na Panthers, vloni cca 11. řada střed za 140$ na StubHub.

Trochu mě mrzí, že jsem nestihl dobu, kdy v Panthers válel Džegr. Lítal jsem všude možně, ale v USA jsem byl vždy v době off season. Tam by to s lístky určitě bylo jednodušší. :) No, aspoň, že jsem ho kdysi dávno viděl v akci na OH v Turíně, to mi musí stačit, když už to v NHL nevyšlo. :)

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

Ja asi naskocim do ty letni BA akce z DE..


https://www.fly4free.com/flight-...nly-e1047/


To vypada ze by to mohlo vydrzet + mile do BAEC :D


Nechce se nekdo pridat v srpnu ? Nejakej prodlouzenej vikend do nejakyho min turistickyho mesta ? Cesta autem do DE zadara jako bonus ;]


Leda bych to pojal jako investici do sve budoucnosti a budouci kariery a dostal od tebe za tech par dni nespocet neocenitelnych rad 😉 

Ale teda nevim, jak bych letenky do Ameriky v business class a v dobe, kdy bych mel byt ve skole, obhajil doma 😃

0 Citovat

Taky mám letenku do HKG v květnu, už i vybraná sedadla, takže už věřím, že tahle akce vyjde. Chci koupit přípoj. Myslíte, že už je letový řád fixní?

0 Citovat

Tak opět first od Cathay, tentokrát z LIS a OPO  do cílů v JV Asii od 1200,- EUR OW... Já si to raději nechám ujít a vy určitě taky:-)

0 Citovat

Aha... ono je to one-way 😃 už jsem tu v hlavě připravoval obhajoby a teď může být dál klid. 

0 Citovat

Tak spatny to nebylo, akorat s tema priskokama te to nakonec vyjde stejne jako companion zpatecka v prvni od LX - a nebudes se muset crcat zpatky z HKG monkey classem.. :)


OW dneska nahrali do systemu hezke C promo tarify na prazdniny - je to klasicke AA / BA / IB - da se od cca 33k East Coast a pod 40k za West Coast.. Koukam zrovna jestli tam je neco rozumneho kde leti 747 s prvni tridou a volnym sedadlem na upgrade do F..
0 Citovat

akosi ma ta F do HKG tentokrat nechala chladnym :)

0