Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Lukáš napsal(a):

měl jsem přes travelgenio a ozvali se a nabídli vrácení nebo refund do 10 prac. dnů

Lukáši můžeš mi prosím poslat emailovou adresu, ze které Ti přišla nabídka Travelgenia na vrácení peněz. Předem díky.

0 Citovat

Diky za tip na Velikonocni ostrovy v C za 43tis. Sice se to muze zdat raketa, ale pokud je standardni cena za IPC kolem 35tis v economy, tak tohle je vice nez super... navic, kdyz clovek vi, ze 1 tydne v pondeli lita 5hodinova linka IPC-PPT, za praseckych 1.600 USD, ale ma z predchozi QR akce 40tis mil u British one world, kde za 25tis mil a 1400 Kc koupim zrovna tuhle letenku, tak za 44tis a drobne udelat jednim vrzem Velikonocni ostrovy a Tahiti, tak tomu rikam kosik tresni na dortu :) diky

0 Citovat

Vrácení řeším přes contactrt@corp.travelgenio.com

Částka za letenky je doma, chybí ale 44 € v podobě poplatku od agentury. Tam se cukají.

0 Citovat

jenick napsal(a):

Diky za tip na Velikonocni ostrovy v C za 43tis. Sice se to muze zdat raketa, ale pokud je standardni cena za IPC kolem 35tis v economy, tak tohle je vice nez super... navic, kdyz clovek vi, ze 1 tydne v pondeli lita 5hodinova linka IPC-PPT, za praseckych 1.200 USD, ale ma z predchozi QR akce 40tis mil u British one world, kde za 25tis mil a 1200 Kc koupim zrovna tuhle letenku, tak za 44tis a drobne udelat jednim vrzem Velikonocni ostrovy a Tahiti, tak tomu rikam kosik tresni na dortu :) diky

Tak tos, Jeníku, vychytal suprově. ;) O té lince IPC-PPT jsem se nedávno dozvěděl, když tady na fóru někdo popisoval svůj RTW trip. Je to lákavé udělat jej právě s tímhle letem. Nicméně, vážně na letenku v hodnotě 1200 USD stačilo 25k aviosů a 1400 Kč? To mi přijde docela málo, ne? Koukám na web BA a 25k aviosů se dá koupit za 477 EUR, tedy něco přes 12k Kč.

0 Citovat

Má pravdu ten hoch, asi nejlepší využití Aviosů co jsem viděl. Díky jenick!


letenky-velikonocni-ostrov-tahiti.png

0 Citovat

Jasne IPC-PPT je super linka a uplne nejlepsi je na ni pouzit aviosy u BA. Tohle vazne pobavilo. Tak si nejprve zkus zjistit dostupnost takove letenky. Zjistis, ze zatimco u LAN dostupnost bude v pohode, BA bude mit pro tebe NULU. A ta nula tam je cely rok. LAN uvolnuje pro BA pouze urcity pocet mist. Takze jedina sance je to pravidelne sledovat a koupit to, jakmile se objevi nova volna mista, coz znamena kupovat fixni letenku na 1 rok dopredu. Good luck. Proboha proc si neco nezjistite, nez to koupite?

0 Citovat

rd75: Proč ten arogantní tón? Já bych to třeba taky nevěděl a pokud je to fakt, tak je ta informace, kterou jsi tady napsal, důležitá a cenná. Díky za ni. Jen se to tedy asi dalo napsat jinak. To, že jsi v některých věcech zkušenější než ostatní, přece neznamená, že je třeba je pořádně setřít.

4 Citovat

Proky: takove informace cenne samozrejme jsou, ale jak pises argonatni ton atd... no predtim bez budu delat z nekoho hlupaka, je vhodne vedet, ze nedelas hlupaka sam ze sebe... jinak informace o nedostupnosti je uplne mylna. pro let IPC-PPT jsem si, nez jsem cokoliv koupil a pak napsal, zjistil zda bonusove letenky jsou, nebot pokud neco lita 1x tydne tak je treba iterinar si dobre naplanovat. mist je dokonce na kazdy let vice jak 5 prstu na ruce, a vybirat muzes z economy i business... a ano, RT stoji 25tis mil a 1.400 Kc. A jeste maly update, na LATAM je ten let mozny koupit za 1600 USD a ne 1200 USD jak jsem psal..

0 Citovat

rd75 dostupnost je více než dobrá! :) stačí jen hledat správné dny letů (pondělí tam, úterý zpět)...

0 Citovat

Za 22–23 tisíc zpáteční letenky z Ženevy do Kuala Lumpur, Jakarty, Manily... (Saudia bez alkoholu a noční stop při cestě zpět bez možnosti hotelu či opuštění letiště)

https://www.cestujlevne.com/lete...el_class=B

0 Citovat

Tedy nic pro nás. Si nedovedu představit tu noc v RUH...

0 Citovat

lounge by to mohol istit nie?

http://liveandletsfly.boardingar...dh-review/

0 Citovat

Dry lounge neni lounge :-)

0 Citovat

Uvažoval jsem nad tím ale nikde jsem se nedopídil zda na trase JED-CGK operují 773 s flat beds.. dle seatguru ano ale na FT několik lidí zmiňovalo že ne..

0 Citovat

Spat na letisti v lounge neni zadna velka vyhra az na vyjimky (treba DXB) - nicmene nevim jestli bych se za tuhle cenu kvuli tehle aerolince trmacel az do Zurychu.. A to ten chlast je to posledni co me trapi :)

0 Citovat

Vláďa napsal(a):

Uvažoval jsem nad tím ale nikde jsem se nedopídil zda na trase JED-CGK operují 773 s flat beds.. dle seatguru ano ale na FT několik lidí zmiňovalo že ne..

Řešením je asi letět JED-KUL 787

0 Citovat

No tak pri celonocnim prestupu by me to urcite trapilo, protoze bych urcite neusnul kdybych neco nevypil.

0 Citovat

@eremi :-)))

Hoši, nebudeme si nic nalhávat, tohle není úplně top deal...

0 Citovat

Na tohle musíš být řádně happy, aby ses tím chtěl detailně zabývat :) Dlouhých 12 hodin v buse za to asi nikomu z nás nestojí, aerolinka s produktem též moc neláká a ty přestupy...

0 Citovat

je to vlastne biznis bez biznis experience :) trepat sa do Svajciarska, dlhe prestupy, nic moc tranzitne letisko

0 Citovat

Je to dráž zato horší cestou. To se rozhodně vyplatí.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Na tohle musíš být řádně happy, aby ses tím chtěl detailně zabývat :) Dlouhých 12 hodin v buse za to asi nikomu z nás nestojí, aerolinka s produktem též moc neláká a ty přestupy...

to víš moc volného času :) jinak dle reviews musím říct že hard i soft product Saudia v 787 vypadá daleko lépe než většina EU nebo US aerolinek. Nebýt toho přestupu tak si to v únoru pro srandu střihnu, samozřejmě s přípojem letecky

0 Citovat

kamaradi, pratele. zvazujete navstevu Ciny? pak nevahejte a lette jako pani na kridlech skytrax nejlepsi aerolinky Qatar airways v byznysu za nadhernych 26000kc. odlet z prahy, jeden rychly prestup v doha, priletite na pudong, odkud maglevem prijedete do centra za 8 minut rychlosti 430km/hod. shanghai neni cina, je to asi tak cinske jako je singapur malajsky. ze shanghaje doporucuji objevovani vychodu ciny rychlovlakem ( hangzhou 1 hodina, peking 5 hodin etc). je to rychlejsi a spolehlivejsi a levnejsi a pohodlnejsi jak letadlo. problemy? z prahy do doha leti jen a320 , narrow body prskolet, ale full flat bed seat to jisti. terminy asi jen do ledna, vetsinou jen max.2 mista na letu v teto cene. https://goo.gl/flights/bSHk

0 Citovat

to je promo :D ... A já bych to i vzal s přeletem do Korei nebo milovaného Japonska. Jen by to byla letos už slušná divočina, tak si něco nechám taky na příští rok.

Nejlepší na tom je jako vždy, 560 TP do BAEC. Přidejte 4 lety s British nebo Iberia a máte na 2 roky Silver status (seating, lounge).

0 Citovat

no qatari si promo zaslouzi. letos jsem cinu absolvoval s hainanem z prahy a segment prg-pek c a330 stal za prd, ty sedacky v byzbysu jsou delany pro Asiaty. jasne, mam 2 metry a 107kg, ale tento problem jsem nemel s qatarem v b777 ani a350. Catering hainanu bezchybny, znalost anglictiny personalu tragicka. segment pek-sha v dreamlineru byl parada. a cena byla myslim 28k a myslel jsem si, ze to hned tak nekdo neprekona. a vida je soudruhy qatarske

0