Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Lufthansa z Prahy ve FIRST do BKK a SIN za 67k, Jižní Amerika 75k, termíny do konce roku. Takhle nízké ceny z Prahy nepamatuju. 

https://www.lufthansa.com/cz/en/...irst-class

0 Citovat

Hosi, problemy s hledanim vlastni existence v dnesnim globalizovanem svete reste v nejakem jinem threadu, tady se resi premiove letenky :D :D :D Ja bych to shrnul lidovou moudrosti - ze kazde zbozi si najde sveho kupce :)))


Na FT je aktualne thread of vyprodeji Luftwaffe z PRG v A a P do Asie, Afriky a Jizni Ameriky - ceny v A zacinaji od 2900e - coz je na Luftwaffe slusna cena, za me porad o 1000e vic nez jsem ochotny za letenku v akci zaplatit..


P ceny jsou 40-50k - zadne velke terno, vzhledem k tomu ze *A ted ma letenky PRG - NYC za 38k v kombinaci LH & AC..
0 Citovat

Breathe napsal(a):

Lufthansa z Prahy ve FIRST do BKK a SIN za 67k, Jižní Amerika 75k, termíny do konce roku. Takhle nízké ceny z Prahy nepamatuju. 

https://www.lufthansa.com/cz/en/...irst-class


Byl si o par minut rychlejsi, ja u toho jeste pisu kontrakt pro klienta v Moskve na druhem monitoru :D :D :D
0 Citovat

Ty ses víc rozepsal. :) I pro mě je to pořád hodně peněz, když si vezmu co si za rozdíl v ceně letenky oproti C můžu dopřát v destinaci - třeba na ubytování.  

0 Citovat

Breathe napsal(a):

Ty ses víc rozepsal. :) I pro mě je to pořád hodně peněz, když si vezmu co si za rozdíl v ceně letenky oproti C můžu dopřát v destinaci - třeba na ubytování.  

A co ještě při představě, co si muzes dopřát při rozdílu ceny oproti “prasecaku”. To není jen špičkový hotel, kde si ten luxus budeš dopravat cely týden, ne jen par hodin ve vzduchu, ale i další veci. No jo no. Vse je otázkou priorit :-) tak je to správně, tak to ma byt.

0 Citovat

niemandos napsal(a):

A co ještě při představě, co si muzes dopřát při rozdílu ceny oproti “prasecaku”. To není jen špičkový hotel, kde si ten luxus budeš dopravat cely týden, ne jen par hodin ve vzduchu, ale i další veci. No jo no. Vse je otázkou priorit :-) tak je to správně, tak to ma byt.


Kdybych mel setrit na ubytovani na ukor toho ze se proletim prvni tridou nebo businessem, tak do toho samozrejme nejdu - napriklad spickove hotely jsou vec za ktere utracim jen minimalne (a to uz sem v nich neco nabydlel) - radsi si pronajmu apartman / dum pres airbnb, protoze to pro me ma vetsi pridanou hodnotu.. Stejne tak me nelakaj zadne epicke vecirky s koksem a sampanskym na south beach - radsi skocim do auta a projdu se v nejakem narodnim parku.. Mam proste budget na cestovani do ktereho davam penize a nekdy tam nejakej desetitisic prebyde, tak se za to proletim businessem - obe auta mam sluzebni, hypoteky splaceny, naklady na zivot minimalni a prijmy slusny - ty penize mi nikde nechybej.. Stejne tak nemam problem letet economy, kdyz je to za dobry prachy.. Kazdej ma nejakej cestovni styl kterej ostatnim nemusi vyhovovat - treba tady v cestopisech je to videt, jak to ma kazdej hozeny jinak.. :)
0 Citovat

@kickass1 

Jasně. Každý to má jinak a každý utrácí za něco jiného. Taky to píšu. Třeba ty máš dost peněz i na ty dobré hotely, i když je nevyhledáváš. Ale je spousta takových, co peníze nemají, ale létají v businessu, aby udrželi status, nebo aby si jen něco dokázali, nebo jen proto, že je v akci a je jim vlastně jedno kam poletí. A ty jsem měl na mysli, když jsem psal ten příspěvek. Stačí číst diskuze tady nebo třeba na konkurenci. Dají peníze za C nebo třeba za F, i když byla  v akci (pořád je to ale podstatně dražší než economy). Mají ale pak problém si  zaplatit hotel při přestupu v řádech desítek euro, když zjistily, že ho zdarma nedostanou a mají dlouhý přestup. Tak jak to tu bylo onehdy. To se vždy musím jenom smát. Ale je to samozřejmě jejich věc. Jen já osobně to nechápu, ale to jim může být jedno :-). Jen jsem reagoval na ten příspěvek Breathe. Já taky mám nějaké peníze, ale drahé hotely nevyhledávám  a za C by mě bylo líto peníze dát. Každý to má nastavené jinak. Nakonec je jedno za co kdo utrácí, hlavně když utrácí, aby mohla ekonomika šlapat :-))

0 Citovat

Já s Vámi souhlasím pánové. Každý ma při cestování jiné preference, já třeba si radši připlatím za pěkné ubytování než za drahou letenku, fancy restaurace nebo za zábavu.  Např. na večer si místo tři holek zaplatím jenom dvě a ušetřené peníze dám za ubytování v lepší lokalitě / vyšším standardu. ;-)

0 Citovat

BTW, kdo je Honzeek-CZ z Flyertalku? Není to někdo z vás hoši?

0 Citovat

Na FT je celkem zajimava akce OW za 33k - Orlando z DE - funguje i z Drazdan.. Odlety Unor / Brezen 2020..

0 Citovat

Otázka na odborníky: Je 590€ za business class one way HEL-LAX v poho?


Finnair, A359

0 Citovat

Marek napsal(a):

Otázka na odborníky: Je 590€ za business class one way HEL-LAX v poho?

Finnair, A359

to je výborná cena, předpokládám nonstop let, levněji určitě nekoupíš

0 Citovat

Marek napsal(a):

Otázka na odborníky: Je 590€ za business class one way HEL-LAX v poho?


Finnair, A359


Nepodelil by si sa kde a nakedy si našiel takúto fajnovú cenu? :) 

0 Citovat

Pokud by to byl tarif OW, mozna by to slo rozsekat pro vicero TP do BAEC :) čekám na bližší info.

Jen jestli to nen upgrade bid

0 Citovat

Celkem dobré ceny má  TAP koncem srpna z OSL do NY a zpět 26 000Kč v C.

0 Citovat

Včera jsem to koupil jako upgrade v Helsinkách při přestupu. Takže ještě je nutné přičíst 6500,- za zpáteční letenku v economy z Vídně. :-)


Já si to myslel, že je to opravdu výrazná sleva a ta cesta za to stála do posledního €. 


Děkuji za potvrzení! 

0 Citovat

Dívám se po tomto - https://www.premium-flights.com/...ima-1620e/ , ta Air Europa mně nic neříká a na termíny které mně pasují, zase nevidím možnost LATAM. Vlastně LATAM jsem nenašel na žádnou kombinaci prázdninových odletů. Někdo nějakou zkušenost s Air Europa produktem??


0 Citovat

Kdysi jsem letel z Madridu A330 a nebylo to nic extra (old school 2ky ala TAP) - nevzpominam si jestli byly lie flat nebo angled flat, ale celkem prumernej az zapomenutelnej zazitek.. Za tolik penez urcite tenhle produkt nestoji..


Ted nakupuji nove Dreamlinery a retroffituji ty A330, takze to samozrejme muze byt uplne jina trida, stejne jako ten zminovany TAP s novymi A350..
0 Citovat

C v 350 u TAPu je porovnatelné s Finnair. Kromě servisu jídla, kdy před tebou odrhnou vrchní folii z paketu a dostaneš to servírovné jako v economy. 

0 Citovat

Iberia, přímé lety MAD-MEX 999,- EUR, termíny včetně Vánoc, přímo na stránkách dopravce. A340...

0 Citovat

děkuji za info, letní rodinná dovolená pořešena, nějaký chcanec či uragán nás nezastaví. Cancun 850 liber osoba, krátký přestup v Mexiku, přískok v economy  Interjetem či jak se to jmenovalo. e-tickety okamžitě v emailu. Na srpen si myslím super cena. Mají divně rozhozená sedadla v C, ale nebuďme hnidopiši. Darovanému koni na zuby nehleď. Díky

0 Citovat

PRG - BKK za 37k s AF/KLM primo na webu dopravce. Zadna hitparada ale z Prahy v tuhle chvili (asi) nejnizsi mozna cena.

0 Citovat

mě se včera tady přes CL podařilo koupit MXP-ZRH-BKK/SIN-ZRH-MXP za 31k/osoba. Tam v C se Swissem a zpět se Singapore :) Za cca 44k/os. šel jeden směr v F  ale radši si to nechám na něco jinýho. 

0 Citovat

Singapore taky v C na zpátečce? Pokud by šel chytnout nějaký delší přestup v F v Curychu tak to lounge podle videa sama chuie vypadá jako super trooper a za ty prachy by i F stálo.


0 Citovat

Daniel napsal(a):

Singapore taky v C na zpátečce? Pokud by šel chytnout nějaký delší přestup v F v Curychu tak to lounge podle videa sama chuie vypadá jako super trooper a za ty prachy by i F stálo.


jj, zpátky je to taky v C. Jako hodně jsem váhal s tou F ale nakonec vyhrál rozum :D 

0