Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

a to moj dedo mal len zigulak :D

0 Citovat

tonic napsal(a):

a to moj dedo mal len zigulak :D

čert pořád sere na větší hromadu...

0 Citovat

tonic napsal(a):

a to moj dedo mal len zigulak :D


Mas k tomu nejakou dokumentaci na CO2/km ? :D :D :D
0 Citovat

tak Lada Niva ma okolo 250 g CO2/km .. inak az teraz som si uvedomil ze kolko CO2 sa vyraba spalovanim... nejak som myslel ze to su udaje na 100km  a nie na kilometer :D 

0 Citovat

To dneska do prace vezmu kombajnem, abych dohnal uhlikovou stopu ;)

0 Citovat

Zdá sa, že vám už z tej uhlíkovej stopy kvapká na karbid :-)

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Tak nakonec pořízeno krásně jako DRS-MUC-DUS a druhý den DUS-LUX-FRA-MAD. Uvidíme uvidíme :))

Tak nakonec jsem taky neodolal a zakoupil  DRS-FRA-DUS a LUX-DUS-FRA-MAD. V okolí Frankfurtu se nachází hodně zajímavých míst pro celodenní stopover, které jsou dobře dostupné z letiště, tak to bude pro mě asi zajímavější alternativa než Mnichov. Nazpátek to vezmu z Madridu asi přes Kodaň, ale kdybyste měli nějaké nápady na stylový návrat, tak sem s tím :) Každopádně díky za tip, snad to klapne...

0 Citovat

Nějaké zajímavé ceny pro letenky do Thajska (BKK, HKT, KBV) na leden-březen ca 2 týdny? 

0 Citovat

https://travel-dealz.eu/destination/bangkok/

0 Citovat

Marek Jelínek napsal(a):

Nějaké zajímavé ceny pro letenky do Thajska (BKK, HKT, KBV) na leden-březen ca 2 týdny? 


Zalezi jak moc upscale chces cestovat - z Vidne se da letet PE okolo +20k - loni to litala ANA a Rakusaci primym letem - skoro bych rekl ze to bude celkove prijemnejsi routing, nez se kodrcat nekam po Evrope a pak jeste letet s prestupem Cko.. 
0 Citovat

kickass1 napsal(a):

Zalezi jak moc upscale chces cestovat - z Vidne se da letet PE okolo +20k - loni to litala ANA a Rakusaci primym letem - skoro bych rekl ze to bude celkove prijemnejsi routing, nez se kodrcat nekam po Evrope a pak jeste letet s prestupem Cko.. 

Ceny jsou nyní jinde, ANA už PE z Vídně nelítá vůbec (od nasazení 787), Austrian momentálně v PE nevidím levněji než za 40 (z Vídně).

0 Citovat

Pokud se bavíte o letu do BKK, pravděpodobně myslíte EVA a ne ANA. EVA už zrušila na tomto letu PE. Z VIE je to přímý let cca 10 hod, C kolem 2.000 eur, economy od cca 15.oookč. EVA Air poskytuje podstatně lepší servis než Austrian a většinou více mil....


0 Citovat

Martin napsal(a):

Pokud se bavíte o letu do BKK, pravděpodobně myslíte EVA a ne ANA. EVA už zrušila na tomto letu PE. Z VIE je to přímý let cca 10 hod, C kolem 2.000 eur, economy od cca 15.oookč. EVA Air poskytuje podstatně lepší servis než Austrian a většinou více mil....



Jasny, myslel sem EVA diky - a je pravda, ze uz vidim na zimni sezonu jenom Ckovy lety..


Kazdopadne Austrian v PE vidim na zimni sezonu od 24k, takze urcite v nejake akci bude zase za tech 20k..
0 Citovat

kickass1 napsal(a):


Jasny, myslel sem EVA diky - a je pravda, ze uz vidim na zimni sezonu jenom Ckovy lety..


Kazdopadne Austrian v PE vidim na zimni sezonu od 24k, takze urcite v nejake akci bude zase za tech 20k..

Taky bych se nebal, urcite se objevi neco kolem te dvacky :-)

0 Citovat

kickass1 napsal(a):


Zalezi jak moc upscale chces cestovat - z Vidne se da letet PE okolo +20k - loni to litala ANA a Rakusaci primym letem - skoro bych rekl ze to bude celkove prijemnejsi routing, nez se kodrcat nekam po Evrope a pak jeste letet s prestupem Cko.. 
100% souhlas, celkový door to door čas je jednou z velmi důležitých veličin v rozhodovacím procesu. Že Eva Air nasazením Dreamlinerů zrušila Premium Economy je velmi smutná zpráva, to byla má volba č.1 na letech do JV Asie. Ještě napřímo lítá Thai, ale jestli mají PE nevím.

0 Citovat

Jasně, EVA. Nechal jsem se zblbnout od kickassáka, ale měli jsme na mysli oba to samý. Koukám na google flights na leden - březen a všude tam vidím cenu 40k za přímý let VIE - BKK s Austrian v PE. Ale hlouběji jsem to nezkoumal. Každopádně bych se klidně vsadil, že za <= 20k CZK na leden, únor nebude. 

Pokud vím, momentálně THAI Premium economy nemá, mají objednaný nový b777, kde PE bude. Jednu dobu do vybraných destinací (CPH a pár dalších) prodávali THAI business sedačky jako PE - tedy jenom sedačka z C, všechno ostatní PE.  
0 Citovat

Já se dívám i na PRG s Aeroflotem, jejich PE patří do top 10 a ceny budou určitě nižší  než nyní má v lednu  LUFTHANSA 26tis Kč.

0 Citovat

Já co jsem se díval, tak PE vychází nejlevněji s Aeroflotem, současně nějakých 22k. Každopádně, raději bych business. Qatar měl teď za 36k zpáteční do BKK, ale rád bych sehnal něco do 30k. Tak snad se objeví nějaká ta akce. 

0 Citovat

Není to C, jenom Premium Economy, ale Kapské Město z Prahy za rovných 17k s Austrian/LH je zajímavá nabídka. 

0 Citovat

Za necelých 50k CZK jsou na letošní srpen k dispozici letenky v Business Class (lie-flat) z Milána na Velikonoční ostrov. Cesta se dá absolvovat jak s pohodlnými zhruba dvouhodinovými přestupy (Madrid a Santiago de Chile), tak i s možností stopoveru v Santiagu cestou tam a/nebo zpět. https://travel-dealz.eu/deal/easter-island/

0 Citovat

Ten Seoul z Budapešti s LOTem za 26k CZK je dobrá cena. Šel bych do toho, ale mám už do konce roku naplánovanou všechnu dovolenou včetně nakoupených letenek, nezbyde mi ani jeden den. 

0 Citovat

Vždyť je to i na příští rok do března. :) 

0 Citovat

Michael napsal(a):

Vždyť je to i na příští rok do března. :) 

Já vim. :) Ale leden - březen je v J. Koreji zima. Ideální by byl duben nebo květen. 

0 Citovat

Letěl někdo ve First s BA? Do New Yorku podle všeho střídají 777, 747 a 787 - která z nich je ta nej?  :-)

https://www.fly4free.com/flight-...only-1426/

0 Citovat

Budapešť – Bangkok s Egyptair za 27 279 Kč. Letí A220 a A330

https://letenky.cestujlevne.com/...2019-11-29



letenky-budbkk-egyptair-business.png

0