Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Vidim zajimave *A (LH/OS) letenky z Prahy na Mauricius (mozna i neco dalsiho, zkusim si s tim pres den pohrat) - napr. v lednu se da letet za 32k kc / os, longhaul operovany OS z VIE..


DISCLAIMER: Pokud Vas to nezajima, protoze jsou to (cestovani businessem) z Vaseho pohledu zbytecne vyhozene penize, tak to sem prosim nepiste, protoze me to taky nezajima - tahle nabidka je urcena zejmena pro rentiery, majitele cinovych dolu a dedice naftovych imperii :D :D :D

mauricius.png

0 Citovat

z AMS do ADD s Kenya airways 10.678,-kč


kenya-airways.jpg

0 Citovat

Michael napsal(a):

z AMS do ADD s Kenya airways 10.678,-kč

Kenya Airways = to neprejde

0 Citovat

janicek napsal(a):

Kenya Airways = to neprejde

Vidim to stejne, posledni (a jestli se nepletu i predposledni) error fare KQ zarizli.

0 Citovat

Cena u některých OTA naskočí již na termíny v září 2019(např. 23.9.-30.9), ale jak píší na FT jen u pochybných OTA.  Akční cena jen na 7+ dní pobyty. Když je akční cena jen na OTA, má to nějakou šanci, že to pustí?

0 Citovat

Ja myslim ze spis ne - nicmene jestli chces letet do ADD, tak si to kup na kreditku a worst case scenario vystornujes platbu u banky..


Mile se nikam nedaj pripsat a jediny co me z Afriky laka jsou Seychelly, takze abych platil 10,5k + priskok za to, ze po navratu budu travit 14 dnu na hajzlu s Kenskou srajdou, to mi neprijde uplne jako value for money (+ riziko storna) :D :D :D
0 Citovat

btw dá se to koupit i zde, ale tentokrát to vynechám :) 


kenya.png

0 Citovat

Colombo z Prahy na podzim s LOTem v C za 35k. 

0 Citovat

co se to děje s cenami F a C z ARN? Nemohla by nějaká Greta zprudit třeba Rakousko?

0 Citovat

Daniel napsal(a):

co se to děje s cenami F a C z ARN? Nemohla by nějaká Greta zprudit třeba Rakousko?

Taky na to koukám, hlavně F se Singapore airlines, Apartment v A380 je luxusní. Ale i ostatní jsou zajimavé. Letenka VIE-ARN cca 3.000kč s Austrian🙂

0 Citovat

Nad letenkama ze Skandinávie kroutím hlavou pořád, nejvyšší kupní síla v celý Evropě a nejnižší ceny.....

0 Citovat

Daniel napsal(a):

co se to děje s cenami F a C z ARN? Nemohla by nějaká Greta zprudit třeba Rakousko?


Creepy Greta tě nechá vyválet v téru a peří (vegan friendly samozřejmě), když přeletíš do Švédska letadlem.

0 Citovat

Breathe napsal(a):

Nad letenkama ze Skandinávie kroutím hlavou pořád, nejvyšší kupní síla v celý Evropě a nejnižší ceny.....

neni z me hlavy, nekde nacteno. A/firmy ve Skandinavii neplati byznysy ani svemu managementu, je to socialne neospraveditelne (existuje takove slovo?) B/ fakt Skandinavci min litaj C/jsou to skrti, stejne jako Holandane.
0 Citovat

Petr76 napsal(a):


Creepy Greta tě nechá vyválet v téru a peří (vegan friendly samozřejmě), když přeletíš do Švédska letadlem.

priletim samozrejme elektroletadlem z kompozitnich materialu

0 Citovat

Daniel napsal(a):

  A/firmy ve Skandinavii neplati byznysy ani svemu managementu, je to socialne neospraveditelne (existuje takove slovo?)

Já jsem kdysi řešil nějakou akci s šéfem Volvo group a ten i dvěma podržtašky přiletěl firemním letadlem, takže to s tou sociální spravedlností možná až tak žhavé nebude ;-)

0 Citovat

Jo takže ve Skandinávii lítají vlastními letadly, proto není šance zaplnit ta normální zákazníky :D Už to zlevňování chápu...

0 Citovat

Daniel napsal(a):

neni z me hlavy, nekde nacteno. A/firmy ve Skandinavii neplati byznysy ani svemu managementu, je to socialne neospraveditelne (existuje takove slovo?) B/ fakt Skandinavci min litaj C/jsou to skrti, stejne jako Holandane.


Asi proto stoji KLM v C v ramci Evropy min. 17k za return way :)

0 Citovat

dedik77 napsal(a):


Asi proto stoji KLM v C v ramci Evropy min. 17k za return way :)

nikoliv, proto je tolik upgrade do C na longhaulech z AMS za 250EUR one way. Cestovat po Evrope v C s vyblokovanou prostredni sedackou za 17k muzou jen opravdovi travelhackeri

0 Citovat

Daniel napsal(a):

Cestovat po Evrope v C s vyblokovanou prostredni sedackou za 17k muzou jen opravdovi travelhackeri

Napadá mě vhodnější termín,ale možná by se tady někdo mohl i urazit.


0 Citovat

Za 17K jsem lítal po Evropě v Economy. Když hledáte letenku na 1-2 pracovní dny maximálně týden dopředu, ceny jdou neskutečně nahoru.

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Za 17K jsem lítal po Evropě v Economy. Když hledáte letenku na 1-2 pracovní dny maximálně týden dopředu, ceny jdou neskutečně nahoru.

zase na takove letence je super to, ze zridka za ni platis z vlastni kapsy

0 Citovat

No, já z ní platil daně (nevýhoda paušálu)

0 Citovat

Martin napsal(a):

Taky na to koukám, hlavně F se Singapore airlines, Apartment v A380 je luxusní. Ale i ostatní jsou zajimavé. Letenka VIE-ARN cca 3.000kč s Austrian🙂

Taketo pripoje s Austrian som si na sever kupil ked som vychytal C akciu s Qatarom OSL-DOH-SYD-DOH-ARN ( + este som si k tomu za nalietane mile upgradol lety DOH-SYD do F a na trase DOH-ARN ma mala na starosti uplne top letuska )...potom ten navrat priskokom ARN-VIE, to bolo ako navrat do stredoveku :D

0 Citovat

Kdyz se zde bavime o upgrade do C, jaka je prosim pravdepodobnost, ze mi na economy letenku s tride S, prijde tato moznost upgrade (zrejme placeny) na let s AA z LHR do DAL? Obecne chci udelat let z Berlina pres Londyn a Dallas  zajimavejsi pro nas dovolenkovy let do Cancunu. Kolik dilci nebo longhaul upgrade lety muzou stat?


Videl jsem dokonce, ze AA nabizi statusovou kartu za 650usd, ale zda toto je ta vstupenka pro upgrade for free to nevim. Jen tak premyslim. Diky za Vase zkusenosti 

0 Citovat

Myslím, že máš trochu naivní představy o vazbě statutu na free upgrade do C, notabene na TATL. Jistota kromě placeného upgrade je asi jen zkusit koupit od nějakého zasloužilého AA Executive Platinum jeho expirující  SWU a doufat, že na ten let bude místo...

0