Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Me ted nabidli upgrade do C na letu PRG-DOH od QR za 11.500,-. Spis me zajima treti segment ICN-DOH, ktery letim za tyden, ale obavam se, ze to muzou mit plne.

0 Citovat

dedik77 napsal(a):

Kdyz se zde bavime o upgrade do C, jaka je prosim pravdepodobnost, ze mi na economy letenku s tride S, prijde tato moznost upgrade (zrejme placeny) na let s AA z LHR do DAL? Obecne chci udelat let z Berlina pres Londyn a Dallas  zajimavejsi pro nas dovolenkovy let do Cancunu. Kolik dilci nebo longhaul upgrade lety muzou stat?


Videl jsem dokonce, ze AA nabizi statusovou kartu za 650usd, ale zda toto je ta vstupenka pro upgrade for free to nevim. Jen tak premyslim. Diky za Vase zkusenosti 


Zalezi kam ocekavas, ze te upgradnou a jestli mas status (a jaky).. V podstate nejlepsi mozny upgrade, ktery muzes dostat z economy je premium economy (business 100% nedostanes) a na tenhle upgrade je sance opravdu miziva - me se to nikdy nestalo (stribrna karta BA) - a to ted mluvim obecne o letech s celou OW alianci pres ocean - pokud budes mit zlatou, mala sance existuje.. Zalezi taky kolik vas leti - cim min lidi na jednom ticketu, tim vetsi pravdepodobnost..


Pokud poletis v premium economy se statusem aspon bronz (AA/BA) tak pravdepodobnost upgradu do businessu mam zatim cca 50% - nicmene samozrejme je to vic otazka nahody, nez nejake strategie..


Myslim, ze sanci na upgrade mas tak 0.01% uprimne.. :)


Jinak co se tyka te diskuse ohledne 17k za C po Evrope - porad do tohohle threadu prispivaji lide, co nemuzou pochopit, proc nekdo vyhodi 17k za C po Evrope - je to tim, ze vetsina lidi to jednak neplati ze sveho a druhak tim casto litaji treba sportovci co cutaji nekde na zapade nebo hrajou hokej v Rusku - lidi co vydelavaj 100m rocne proste neresi, jestli letenka stoji 7k nebo 17k, jako my plebejci.. :) - ja se taky nekoukam, kolik v hospode stoji pivo, protoze si ho dam stejne a jestli to je 25 nebo 45 nehraje u tech 3-4 piv zadny velky rozdil.. :)


Jeste takovy postreh z posledni doby na tohle tema - za posledni cca 3 mesice jsem mel moznost poznat osobne 2 dolarove miliardare a z toho jeden z nich (Svycarska firma s danovou rezidenturou v Lichenstejnsku) ma private jet a lita vsude po Evrope zasadne PJem (+tim jeste obcas jejich firma dopravuje managery) a ten druhy lita pravidelne z Prahy na valnou hromadu do Londyna (krome dalsich cest po celem svete) a nejen ze svoje letadlo nema, ale jeste se smal, kdyz jsem se ho ptal, jestli lita ten Londyn aspon Ckem - rikal ze lita zasadne jenom economy a ze mu business prijde jako zbytecne vyhozene penize, a ze jenom jednou v zivote si zaplatil (asi pred 15 rokama) business do US a od te doby tam lita na pobocku do SF zase economy.. :)
0 Citovat

To mně připomíná jednoho nejmenovaného zakladatele a akcionáře Tipsportu, jehož nejoblíbenějším dopravcem jsou Norwegien... Co taky jiného za ty desítky milionů ročních tantiém😆

0 Citovat

Ja nevím jestli kopačky a hokejky jsou zrovna příklad rozumného nakládání s penězi...

0 Citovat

cali napsal(a):

To mně připomíná jednoho nejmenovaného zakladatele a akcionáře Tipsportu, jehož nejoblíbenějším dopravcem jsou Norwegien... Co taky jiného za ty desítky milionů ročních tantiém😆

Fortuny

0 Citovat

ZRH-FRA-KWI za 8 840 Kč v C (A330) https://letenky.cestujlevne.com/...2020-03-21

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

ZRH-FRA-KWI za 8 840 Kč v C (A330) https://letenky.cestujlevne.com/...2020-03-21

Po hodine je to pryc?!
0 Citovat

Nedivím se :)

0 Citovat

Koukám, že to fachčí pořád

https://www.momondo.cz/flight-se...rt=price_a

0 Citovat

Rozkliknout Ceny, Kiwi.com za 170640 Kč :-D

0 Citovat

Seychely v květnu z Prahy (nebo z Vídně) s BA za rovných 32k CZK. Přískok do londýna je v economy, hlavní let potom s B787 v C. Koupit za tuto cenu lze přímo na BA nebo třeba na Expedii. Cena platí při cestě dvou cestujících. 

0 Citovat

Mas nejaky datumy ? Me to z Prahy nic neukazalo - jen Viden a Nemecko..

0 Citovat

Třeba 13.5. - 24.5. https://www.momondo.de/flight-se...ce_a   Tam i zpátky ideálních 3.5 hodiny na přestup. 

0 Citovat

Trochu si prispeju se svou trochou do mlyna na oblibene tema regionalniho businessu..


Vracel jsem se ted z Madridu (eco) a automatickej kiosek mi nabidl upgrade za 64ecek, coz jsem vzal - dostal jsem na to jednak vstup do lounge, kde jsem si dal snidani (usetrena cena cca 15ecek), poslal sem vetsi cabin lugagge spodem, udelal sem spoustu prace pred boardingem, pouzil priority boarding, cela rada u 1A byla volna, za 3 hodiny jsem si dal teply obed (hovezi steak s omackou & prilohou), unlimited champagne a kavicka s dezertem..


Long story short - bylo to asi o 1000% prijemnejsi nez cesta tam v economy a docela dost z tech 64euro jsem dostal zpatky v tom co jsem projedl / propil - plnou palbu bych za to nikdy nezaplatil, ale za tyhle penize to bylo naprosto perfektni value for money a dal bych to kdykoliv znovu..
0 Citovat

Ještě by možná nebylo od věci napsat s kým, jelikož je to sakra rozdíl i v rámci C po Evropě.

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

Vracel jsem se ted z Madridu (eco) a automatickej kiosek mi nabidl upgrade za 64ecek, coz jsem vzal - dostal jsem na to jednak vstup do lounge, kde jsem si dal snidani (usetrena cena cca 15ecek), poslal sem vetsi cabin lugagge spodem, udelal sem spoustu prace pred boardingem, pouzil priority boarding, cela rada u 1A byla volna, za 3 hodiny jsem si dal teply obed (hovezi steak s omackou & prilohou), unlimited champagne a kavicka s dezertem..


Neletel jsi nahodou do Frankfurtu? :-D
0 Citovat

Ne letel sem s Iberii.. :) Pres FRA obcas litam do MAD taky, ale IB je moje primarni volba..

0 Citovat

Za 35k CZK se momentalne da letet z Prahy do Soulu s Turkish i s Air France/KLM.

0 Citovat

OK, tak som kupil za 2,5k ten F s Etihad do Soulu ( 4x v A380 cez LHR a AUH )...snad do jari neskrachuju :)

0 Citovat

Jaky mas datum? 

0 Citovat

Taky jsem to chtěl koupit, ale nenašel jsem routing přes LHR🙁. Kdyby někdo věděl jak na to budu rád, jsme dva a termín od 20.3. někdy do 20.5.

0 Citovat

Hladal som routing strasne dlho, nakoniec mi ho nasla expedia cca tyzden dozadu. Datum mam 3.3.-8.3. Inak vcera som to pre znameho hladal cca hodinu a nic cez LHR som akosi uz nenasiel :/ ...vacsinu mi to hadzalo cez ATH s A320 v biz co je "nezmysel", ale par datumov naslo aspon cez MUC v F ( sice F v B777 sa neda uplne porovnat s F v A380 ale este stale celkom dobry deal ) 

Btw, pozrel som este rychlo momondo a vyzera ze to este zije cez LHR / sice dlhsi layover cez den v AUH na ceste tam, ale to sa da prezit :) ( vid priloha )


xxxx.jpg

0 Citovat

Diky moc za rychlou odpověď. Bohužel v lednu nemůžu, zkusim něco najít na konec března. Jak píšeš  A380 je něco jiného než 777, ale přes MUC to je také varianta.

0 Citovat

Martin napsal(a):

Diky moc za rychlou odpověď. Bohužel v lednu nemůžu, zkusim něco najít na konec března. Jak píšeš  A380 je něco jiného než 777, ale přes MUC to je také varianta.


ale jenom 380 má hezký pokojíček
0 Citovat

sonic napsal(a):

OK, tak som kupil za 2,5k ten F s Etihad do Soulu ( 4x v A380 cez LHR a AUH )...snad do jari neskrachuju :)

Tak to ještě funguje, koupeno 23.3. - 31.3. 4 lety v A 380. 

0