Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Qatari jsou v business fakt pecka a to co jsi sem hodil je skvělá cena, kdybych měl na to čas, tak o tom uvažuju.

0 Citovat

ja to nehodil, to je jen link z flyertalku. supr je hlavne jen jeden rychly prestup.

0 Citovat

Letět v byznys třídě a být rád za krátký přestup? Tady něco nehraje :D Lítáš byznysem každý víkend?

Co salónek v Dauhá? Na cestě zpět či tam využít stop–overu? Dá se s tím pohrát víc :) Jen Šanghaj není moc lákavá destinace no... nebo spíš není tolik profláknutá, aby hrála s cenou.

0 Citovat

Tak člověk nemusí zůstat v Šanghaji, pokud nechce a ta cena je super s Qatarem kamkoliv :)

Jinak Dave má pravdu Al Mourjan je asi to nej mezi business class loungema vůbec. Jinak stop-over v Doha je fakt jen pro nadšence do měst typu Dubaj.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Letět v byznys třídě a být rád za krátký přestup? Tady něco nehraje :D.

Já myslel, že pointou business třídy je vyšší míra pohodlí (nejen) za letu a k tomu bych řekl že patří i snaha trávit po letištích pokud možno co nejméně času...?

0 Citovat

To jo, pokud jsi spěchající byznysmen pro kterého je čas peníze.

Pokud jsi fanoušek, tak se chceš nechat rozmazlovat co nejdéle, pokud už si připlatíš za byznys třídu.

0 Citovat

cas jsou penize. i v nejlepsim business lounge je to pro me o ztrate casu. jakykoliv prestup na jakemkoliv letisti je pro me minus a zbytecna onanie. stopover v doha me laka asi jako dovolena s fisherem v hurgade. kazdy to ma jinak. let je vzdy presun z bodu A do bodu B. Vyhody byznysu vidim v priority check inu a priority lanes, velka postel a super zradlo. v horsim pripade se do bodu B dostane pres bod C a mozna nekdy D...

0 Citovat

Letim nakonec 6.12 - 14.12, kdyby se chtel nekdo pridat, at napise zpravu ;) Jsou tam jeste dve mista. Cena 26040 koupeno primo pres QR

0 Citovat

Není to úplně mela jako byla Šanghaj, ale Bangkok za 33 tisíc http://www.anrdoezrs.net/links/6...-sale.html

0 Citovat

Daniel napsal(a):

cas jsou penize. i v nejlepsim business lounge je to pro me o ztrate casu. jakykoliv prestup na jakemkoliv letisti je pro me minus a zbytecna onanie. stopover v doha me laka asi jako dovolena s fisherem v hurgade. kazdy to ma jinak. let je vzdy presun z bodu A do bodu B. Vyhody byznysu vidim v priority check inu a priority lanes, velka postel a super zradlo. v horsim pripade se do bodu B dostane pres bod C a mozna nekdy D...

+1 K tomuhle se každý musí propracovat, většinou věkem a zkušenostmi, při prvním longhaul letu v roce 95 do USA jsem se taky těšil a chtěl v letadle strávit co nejdéle, o 27 let, 500 letů a 750 000 mil později už člověk pochopí, že čas jsou peníze...

0 Citovat

Bangkok s qatarem v C za 33 je velmi dobra cena, ale uz mam nakoupeno a poprve poletim naprimo z Vidne s Eva Air, "bohuzel" jen v PE. S qatarama jsem jeste neletel A380, tak bych pasnul po pripoji do BKK na kridlech A380, bytjejich B777 je velmi krasny a pohodlny. Ad litani v byznysu. Poslednich 8 let travim v letadle a na prestupech tak 25-30 hodin mesicne, 12 mesicu roce. Drtiva vetsina Ryanair po Evrope, 3-4 longhauls a year. Mam postavu oduleho basketbalisty, coz je dalsi duvod proc radeji priplatim na longhalech a doletim "skoro odpocaty" a ne rozmrdany jak ciganska hracka. Ma zada mi dekuji jeste nekolik dnu po priletu a spotreba analgetik vyrazne klesla. A fakt radeji chodim na letiste na posledni chvili a usetrim si i navstevu letistniho salonku (pokud na nej mam narok). V letadle par rychlych ginu, spunty, skraboska a dobrou noc. A ano, prosim vzbudte me na zradlo pred pristanim. Zatim mam rekord asi 9 hodinoveho prestupu v doha. Rodinka pospavala v tech family room na sedackach a ja se trapil v restauraci na Heinekenech a Fosterech. totalne zamrdany cas a cloveka jeste tou nudou opousti elan a radost. Holt doha neni pivarum raj. Neprekvapive.

0 Citovat

Daniel napsal(a):

naprimo z Vidne s Eva Air, "bohuzel" jen v PE.

Pokud to není tajemství, kolik tě přišla ta PE s Evou?

0 Citovat

2371 eur za 3 dospele, cili cca 20k. asi by to slo niz, ale byl jsem neflexibilni, bo zena mi dala termin odletu a priletu. odlet patek 16.3. navrat nedele 1.4. Bookoval jsem to puvodne v prasecaku, ale PE sla za priplatek kolem 100eur za segmet per osoba. Tak bylo poresene.

0 Citovat

Já občas létám v byznys třídě na natáčení pokud se produkce rozšoupne. Ale poslední dobou se tam vždy najde někdo kdo to přežene s alkoholem a snaží se mě balit, že mě viděl na netu, že by měl pro mě práci, apod. Někdy je to dost nepříjemné. Ale výhoda je, že přiletím odpočatá a můžu jít rovnou na plac...

0 Citovat

já tolik letů v C zase sebou nemám, takže je to pro mne pořád zážitek. Za mě je ideální mít na přestup tak dvě hodiny, abych pobyl i v salónku tak akorát, ale 4-5 hodin už je samozřejmě nesmysl.

Nejlepší dojem jsem měl zatím z mého prvního letu v byznys třídě CDG-CUN s AF, a pak samozřejmě v A380 s KE (Paříž-Soul), naopak AM v 787 na mě působila o trochu hůře....Každopádně pokud bych měl dát třeba o 15 K za letenku více proti ekonomické třídě, tak to dám raději do hotelu, nebo zážitků na místě...Navíc to je většinou vlastně krát dva, takže 30 tisíc...ta cena /výkon, za dejme tomu 10 hodin letu ve srovnání třeba s tím hotelem (+ 30 tisíc na ubytování), to je podle mě jasná volba......Takže C beru jen pokud je za cenu dražší ekonomické třídy :-). Zatím se mi v business podařila jen Kuba, JV Asie, Mexiko.

0 Citovat

Pokud to neplatí firma, tak pro mě má first/byznys třída minimální význam. Asi to nedokážu plně ocenit. Jediný reálný přínos vidím to ploché lůžko. Ostatní je jen předražený marketing. Priority boarding? - v čem je reálný přínos? Zábavní systém? - raději vlastní notebook, jídlo/pití - ve vybraných restauracích lze sehnat i lepší a za zlomek ceny. Více zavazadel? - krámy netahám, stačí kabelka. Amenty kit krámy? - kosmetiku mám vlastní. A místo salonku mohu při přestupu na letišti zajít do libovolného baru nebo restaurace.

Za příplatek oproti economy si raději koupím pobyt ve Svatém Mořici, nebo Davosu s výbornou kuchyní, wellness a týdenním skipasem. Ale je fakt, že na lyžích a snowboardu se za týden dokážu tak zřídit, že je to jako bych dal v economy cestu kolem světa.

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Pokud to neplatí firma, tak pro mě má first/byznys třída minimální význam. Asi to nedokážu plně ocenit. Jediný reálný přínos vidím to ploché lůžko. Ostatní je jen předražený marketing. Priority boarding? - v čem je reálný přínos? Zábavní systém? - raději vlastní notebook, jídlo/pití - ve vybraných restauracích lze sehnat i lepší a za zlomek ceny. Více zavazadel? - krámy netahám, stačí kabelka. Amenty kit krámy? - kosmetiku mám vlastní. A místo salonku mohu při přestupu na letišti zajít do libovolného baru nebo restaurace.

Za příplatek oproti economy si raději koupím pobyt ve Svatém Mořici, nebo Davosu s výbornou kuchyní, wellness a týdenním skipasem. Ale je fakt, že na lyžích a snowboardu se za týden dokážu tak zřídit, že je to jako bych dal v economy cestu kolem světa.

hele Padrino, celkem se divím, že ti jako metrosexuálovi nevadí se mačkat s rolnictvem vzadu v economy ?

0 Citovat

Já se mačkám rád, ale zase jak ke komu...

0 Citovat

Anglie – Ekvádor v Fku za 24 tis. https://www.cestujlevne.com/lete...el_class=F

edit: už je to pryč

0 Citovat

asi pred mesicem jsem se kamaradovi dival presne na tento let. bylo to za vice nez dvojnasobek a v C. na FT pomerne rusno ohledne teto akce. jeste ze nemam cas a penize, jinak bych dneska dumal co bych v te Kolumbii (sorry Ekvadoru, nakonec jsme se divali po levnejsich letech do Bogity)asi tak mohl videt.

0 Citovat

Víme jak dopadají všechy F errory od BA. Škoda že to nebylo bookovatelný pod AA jako PRG-MEX před dvěma lety, o tohle jsem se ani nepokoušel

0 Citovat

PRG-MEX pod AA tehdá prošlo?

0 Citovat

AA to čátečně honorovali, někdo obdržel cancel, někdo ne. Většina lidí ale nakoupila přes BA nebo OTA takže šťastlivců co to proletěli bylo velmi málo.

0 Citovat

Hmm, kdybys o někom věděl a mohl podat etix s letenkami, dej vědět. Díky.

0 Citovat

Vím pouze z doslechu, tehdy jsem byl dlouhodobě v Austrálii a tyhle dealy pro mě neměly význam. Každopádně od tý doby bych každej F error zkoušel bookovat právě u American, respektive American i British, pokud by to angláni zařízli. Pokud ne, proletěl bych oboje :D

0