Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Já Bogotu.

0 Citovat

Tak týhle jízdy se neúčastním pánové, ale přeji aby vám to vyšlo. 

0 Citovat

Jsem zvědav, zda to vydrží.

0 Citovat

jj, Bogotu. Uvidíme...

0 Citovat

Singapur z Prahy za 14600 s LOT. Březen až červen.

0 Citovat

Caramba, že bych taky koupil byznys do Bogoty? 16.11. je v Cartageně velký festival (Fiesta de la Independencia de Cartagena): 

https://youtu.be/9Tir7KZe2PM

0 Citovat

Je to boží. A já se to bojím koupit...;-)

0 Citovat

Me se nechce do Kolumbie, nicmene do Singace to je zase pro zmenu *A, kterou nesbiram.. :) Neco mi rika, ze v dalsich tydnech ulovim do 1500ecek nejaky Fko, takze jeste chvili pockam :)

0 Citovat

Mandarinka napsal(a):

Je to boží. A já se to bojím koupit...;-)

Důvod obavy? Otázkou je spíše jestli 2 či 3 týdny. Nebo jestli letět z Milána, Boloně nebo Říma?!

0 Citovat

Asi mě ovlivnila dnešní novinka, že musím zrušit Neapol, ač je tam pouhých 17 nakažených. Jako OSVČ po návratu do karantény na dva týdny fakt nemůžu. Můžu doufat, že zákaz nebude trvat věčně, ale jak dlouho, sakra? Věšteckou kouli nemám, a že bude hysterie až tak brutální, to by mě fakt nenapadlo...

0 Citovat

Podzim uz bude safe, mi rika moje vestecka koule :D

0 Citovat

Moje věštecká koule říká, že léto bude OK a od podzimu se to bude jen zhoršovat. Korona je nová chřipka ;)

0 Citovat

Zrovna jsem to chtěl taky koupit a pak jsem si uvědomil, že v tu dobu mám letět na služebku do Keni. No mohl bych se hodit marod :-). Kdo se mě ujme, když to koupím? Nemám s kým letět toho 24.9. - 3- 10.

0 Citovat

Dokázal někdo naklikat Limu?

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Zrovna jsem to chtěl taky koupit a pak jsem si uvědomil, že v tu dobu mám letět na služebku do Keni. No mohl bych se hodit marod :-). Kdo se mě ujme, když to koupím? Nemám s kým letět toho 24.9. - 3- 10.

Tak jsem uvažoval, ale odrazuje mě ta Itálie, je vidět podle odletových letišť, že to není chybka, ale nějaké podivné promo, což má samozřejmě pro i proti. Více se mně líbí ten SIN...

0 Citovat

Jakub napsal(a):

Dokázal někdo naklikat Limu?

ne, viz výše. I třeba na SF je to inzerováno už jen jako Itálie-Bogota. Na FT jsem také nikoho s Limou neviděl.

0 Citovat

Daniel napsal(a):

ne, viz výše. I třeba na SF je to inzerováno už jen jako Itálie-Bogota. Na FT jsem také nikoho s Limou neviděl.

Díky.

0 Citovat

cali napsal(a):

Tak jsem uvažoval, ale odrazuje mě ta Itálie, je vidět podle odletových letišť, že to není chybka, ale nějaké podivné promo, což má samozřejmě pro i proti. Více se mně líbí ten SIN...

Jo vypadá to, že to chyba není. Taky bych spíš ten SIN, ale tam to asi je chyba Tripairu, což dle mého nevěstí nic dobrého. No pokud bys do toho šel, klidně se připojím?


Edit: Tak jestli dobře vidím, tak už to opravili (SIN)

0 Citovat

Itálie není momentálně nic moc, ale do konce září daleko.

A ted jsem si uvědomil, že do té Keni letím až koncem října a ne v září, takže mě to fakt láká. Jen asi manželka nebude nadšená, obzvláště když se vracím 19 září z Korfu :-). Ale jak píšu nemám s kým letět. Ne že by to byl nepřekontelný problém, ale španělsky neumím.


Edit: Baco jsi tu? Nechceš se přidat?Aspon by jsme vyzkoušeli jak nám to spolu jde a natrénovali na ty Moluky :-) 

0 Citovat

V čem je zrovna přelom září a října zajímavý termín? Nějak více se mi zamlouvá ten listopad do hor a koloniálních měst mezi Bogotou a Bucaramangou, pak fest v Cartageně, i San Andres na 3-4 dny možný nakombinovat. 

Pro Moraváky, kdyby nenavazoval let do Milána, Říma, tak to jde i přes noc busem do Benátek (pokud nebudou zavřené hranice). Doufejme, že od léta bude již Itálie uzdravená.

0 Citovat

taky me svrbely prsty, ale resime podzim i s dcerou, takze jsme kolumbii prave zavrhli.

SIN v C letime v kvetnu sami bez ditete. Teda snad. Dnes clovek nevi, co bude zitra...

0 Citovat

Tak ten SIN zamrzí... :) I když LOT alespoň hard produkt nic moc

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Tak ten SIN zamrzí... :) I když LOT alespoň hard produkt nic moc

Máme HKG, to nám musí stačit :D Co BOG, neláká tě? Mě teda jo, ale asi by mě už žena vyhodila z domu :D

0 Citovat

Zdá se mi... že se akorát BOG přecenila na 38 tisíc a vše je pasé

0 Citovat

Ještě, že tak. Já už bych ten barák jinak asi nedostavěl :D

0