Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

My ten SIN v C letime se swiss, uz to mame delsi dobu. Ale prudi me ten ramadan, bohuzel jsme byli vazani na pevny termin v kvetnu a jindy to neslo.

Doufam, ze diky soucasne situaci se jeste na podzimni terminy nejake akce v C objevi;-)

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Zdá se mi... že se akorát BOG přecenila na 38 tisíc a vše je pasé

Kde vidíš 38 tis. Já vidím 68 tis z FCO

0 Citovat

Ja vidim stale mxp bog v c na podzim za 13t primo na webu iberie

0 Citovat

LukasAK napsal(a):

Ja vidim stale mxp bog v c na podzim za 13t primo na webu iberie

Já to tam viděl taky, zkoušel jsi klikat dál? Pak už mi to přeskočilo do vyšších cen.

0 Citovat

Nezkousel, tim, jak jsme to doma zavrhli, tak jsem se tim uz dal neproklikaval

0 Citovat

Ted jsem ten “svuj” termin na webu iberie zkousel znovu zadat a uz to haze ceny za bambilion. Ze by game over?

0 Citovat

LukasAK napsal(a):

Ted jsem ten “svuj” termin na webu iberie zkousel znovu zadat a uz to haze ceny za bambilion. Ze by game over?

Je po všem :-)

0 Citovat

Hyeny hodují:-)

0 Citovat

My koupili Milan Madrid Bogota přelom listopadu prosince 14 dní a potvrdilo se to, tak uvidíme jestli se to nezrusi. 500 eur 

0 Citovat

Jak to vůbec je, můžou to zrušit? 

0 Citovat

Škoda, že mě ten Madrid večer nenapadl. Takhle musím si Říma o den dříve.

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Škoda, že mě ten Madrid večer nenapadl. Takhle musím si Říma o den dříve.

nepanimaju. ja myslim ze z MAD to naprimo neslo. Nebo myslis skipnuti prvniho legu? udajne ita/spa pravo toto umoznuje, ale ja bych nad tim ani neuvazoval.

0 Citovat

Pavel Vinkler napsal(a):

Jak to vůbec je, můžou to zrušit? 

ano, muzou nabidnout downgrade do economy, full refund ci kredit. vloni jsme proleteli s iberii cancun za 600eur, jsem optimistou.

0 Citovat

Daniel napsal(a):

ano, muzou nabidnout downgrade do economy, full refund ci kredit. vloni jsme proleteli s iberii cancun za 600eur, jsem optimistou.

Tak stát se to muže. Ale podle všeho toto bylo promo Iberie, takže pravděpodobnost je trosku jiná , než když je to error. A s tím Madridem jsem to taky nejak nepochopil. Ale  jsem nevyspany po včerejšku :-)

0 Citovat

Jsem slepý, přehlédl jen ten Milán a myslel, že šlo koupit přímo z Madridu

0 Citovat

Do Milana jsou snad nejlevnější lety, takže cajk 🙂

0 Citovat

pokud někdo bookoval včerejší PRG-SIN s LOT, tak můžete přes call centrum zažádat o změnu termínu zdarma 

viz.: https://www.lot.com/cz/en/flexib...ng-options (dá se dát daleko dále než červenec, který byl původně volný) stačí aby bylo volno v F booking class + aby vaše cesta začala alespoň do 24. dubna..

0 Citovat

Michael napsal(a):

Mimochodem error od KQ, který se dal koupit v září, tak šel proletět. Sice KQ poslali email o zrušení, ale ve výsledku pokud si člověk nezažádal o refund sám, tak nic nebylo zrušeno, a tak když přišel na letiště, tak v pohodě odletěl a i se vrátil zpátky. Viz https://www.flyertalk.com/forum/...-j-10.html

Dneska další možnost vyzkoušet, jak jsou na tom KQ s uznáváním EF.  OSL -> ADD.

edit: neni s KQ ale s ET

0 Citovat

Breathe napsal(a):

Dneska další možnost vyzkoušet, jak jsou na tom KQ s uznáváním EF. :-) OSL -> ADD.

Není to teď s ET a ne KQ?

0 Citovat

No je, přehlédl jsem se. :-/ Díky za upozornění.

Na Expedii jde naklikat až k platbě.

0 Citovat

jj, jde to v pohodě koupit. Jen destinace a míle nic moc. Ale myslím přijdou lepší kousky.

0 Citovat

Jo souhlasím, tohle je zajímavé pro někoho kdo se do ADD v těhle termínech chystal, i s přískoky do OSL se dostane na standardní cenu z Prahy v economy. 

0 Citovat

Bogota - co je to za booking class? Na letence jsem našel jen  INNN1O. Zajímají mě míle (kdyby to vyšlo).

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Bogota - co je to za booking class? Na letence jsem našel jen  INNN1O. Zajímají mě míle (kdyby to vyšlo).

No nevim, ale ja tam viděl Business Promotional, a pokud si dobre pamatuju, tak by to mělo hodit většinou 125 % mil.

Edit: Pravda, ze písmenko tam uvedeno nebylo.

0 Citovat

Při zadávání FFP se tam objevila hlášení o 17.182 Avios pro trasu LIN - BOG

0