Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

jj, základ byl brát vše přes SEA. Zase za ty love...

0 Citovat

Akce výborná, letenky do LAX za 20k v košíku, ale nakonec jsem nekoupil, když bude situace OK, tak si je klidně koupím i za 50k, a když ne, tak Delta ani Air France už stejně nebudou existovat, nebo budou jako jiný dopravce pod státní kuratelou s žádnými závazky k předchozím klientům.

0 Citovat

Máš za ušima:-) Bojím se koupit i zrumbovaný Ryan.

0 Citovat

Ještě teď vzpomínám na Swissair, který tu najednou nebyl a místo něho se objevil Swiss, který sice převzal téměř všechna letadla, linky a posádky, ale za původní Swissair neručil:-)

0 Citovat

Za 13k BUD - YVR businessem a YVR - HNL v PE v pohode zmaknu (deti stejne budou spat a je to jak let do Dubaje nebo na Kanary) - uprimne mi bylo jasny, ze narozdil od jinejch tarifu neni ta Hawai uplne kosher, takze jsem si rikal, ze koupim prvni letenku co mi prijde pod ruku - a 2 sem to musel prebookovat, protoze mi to pri platbe napsalo, ze na jednom z letu uz nejsou mista..


Samozrejme sem si vedom rizika - nicmene taky vim, ze kdo zavaha, nikam neleti :).. Krome letenek, ktery nakonec nemuzu proletet (coz se mi stava kazdej rok - ten predlonskej v tom byl dokonce rekordni), se mi este nikdy nestalo, ze bych nekde prisel v naky podobny akci o penize - a dohadovani se s airolinkama mam jako konicek :)))


Povime si v rijnu :)..

0 Citovat

Jenom US aerolinky už teď chtějí 50 miliard dolarů, což jsou skoro celé příjmy našeho státního rozpočtu za rok 2019, tahle jízda bude dlouhá:-)

https://www.cnbc.com/2020/03/16/...iness.html

0 Citovat

Promo cena to nebude určitě a hlavně to HNL. Určitě si tím nevylepšují finanční situaci, protože business class je to, co jim ty lety dělá ziskové.

0 Citovat

Já bych si nebyl tak jistý, každý dolar dobrý. Bez státní pomoci zkrachují všechny velké aerolinky do konce května.

https://centreforaviation.com/an...upt-517512

https://www.thetimes.co.uk/editi...-88d6bnnbj

https://edition.cnn.com/2020/03/...index.html



0 Citovat

Do SEA nelétá AF full-lie seat ne?

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Do SEA nelétá AF full-lie seat ne?

větší  premium economy

0 Citovat

DIDAS napsal(a):

větší  premium economy

sice si lehneš, ale je to jako v ohybu na skluzavce :-)

0 Citovat

DIDAS napsal(a):

sice si lehneš, ale je to jako v ohybu na skluzavce :-)


Po 3 lahvich Moeta usnes i ve stoje :D :D :D


Ja sem docela zvedavej na to KLM, jeste sem s nima C neletel - mel sem prst na spousti na tom Bali z Prahy, ale nez se kamos rozhoupal, tak uz to bylo fuc.. Ale uprimne na Hawai s detma se tesim vic, nez na tejdenni lihovou naloz na Bali.. :)


Zalozim si aspon sbirku tech porcelanovejch domecku :D (jestli teda KLM do ty doby nezkrachuje, jak pise Nuny ;))

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

Zalozim si aspon sbirku tech porcelanovejch domecku :D (jestli teda KLM do ty doby nezkrachuje, jak pise Nuny ;))

Teď to vypadá, že je spíš Frantíci znárodní.-) Ale přeji, aby ta Havaj vyšla, snad se tam všichni ve zdraví potkáme, byl jsem tam v srpnu a lednu a plánoval zase srpen, tak spíš zase až ten leden;-) 

0 Citovat

KLM nezkrachuje... kdo by pak makal na ty francouzské netáhla z AF?

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

KLM nezkrachuje... kdo by pak makal na ty francouzské netáhla z AF?


Petře, Vám přebral nějaký Francouz ženu? Vždycky jsem si myslel, že největším haterem Francie jsem já, do doby než jsem "poznal" vás. :D
0 Citovat

ani mne zadny Francouz zenu neprebral, ale AF a CDG se vyhybam pokud muzu. Uvidime kolik aerolinek nam zustane, budem radi i za zmatecne Frantiky

0 Citovat

Letos bude letní řád hodně osekaný z PRG, na to by se měl každý připravit, že pokud se bude dát vycestovat, tak to bude omezené. Ale dle toho co vidím, tak na západ nepojedeme určitě nějakou dobu nebo se vrátíme, ale na 14 dní domů... 

0 Citovat

Já myslím, že MAXy už nikomu nechybějí

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Já myslím, že MAXy už nikomu nechybějí

Aerolinkám určitě už nějakou dobu, platiti leasingové společnosti i teď fakt nechceš....

0 Citovat

Jak to tak vidim, tak už se loučím i s NY koncem září...

0 Citovat

Jedno male plus infekce a situace kolem má pro Itálii,můžou beztrestně znarodnit Alitalii.

0 Citovat

Převzetí nic moc neřeší. Jinde to využijí k propouštění. Ne, že bych někomu přál dneska ztratit práci. Ale většina aerolinek očistu potřebuje. Jen to měli udělat v době ekonomického růstu. 

0 Citovat

1) Stačilo kdysi pro jednu francouzskou firmu pracovat...

2) ... a častěji než b mi bylo milé přestupovat na CDG

3) Jsem příznivec EU, optimálně té EU před Lisabonem, ale i ta stávající ujde tu ale chce ten jejich napudrovaný kretén zničit a vrátit celou Evropu (ve spolupachatelství s Ruskem a Německem) někam do roku 1815.

4) KLM je mi jako aerolinka sympatická a je opravdu skličující vidět ten diametrální rozdíl firemních kultur a mentalit. AF je jeden velký balvan kolem jejich krku.

4) S jednou moc hezkou Francouzskou jsem si kdysi báječně užil v Indii. S Francouzi je to jako s Rusáky, individuálně moc fajn (dokud nepřijde řeč na politiku a historii), ale kolektivně jsou svým nabubřelým velikášstvím naprosto nesnesitelní.

0 Citovat

Hláška z filmové klasiky. "Markýzova armáda, dá Frantíkům na záda..."

0 Citovat

Mandarinka napsal(a):

Jak to tak vidim, tak už se loučím i s NY koncem září...

Ja som v tejto "akcii" kúpil NY na Black Friday za cca 650,- v biznise. Dúfam, že koniec roku teda už bude v cajku, skôr sa bojím toho aby to Delta/KLM/AF prežili bez krachu. Rád by som využil jednu z posledných možností preletieť sa v B747 a ešte k tomu na hornom poschodí za takúto fajnovú cenu.

0