Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

PRG - MEX jsem mel pres AA.com a muzu vsechny uklidnit, ze ani me ani nikomu jinemu koho znam to AA nehonorovali :)

Tenhle error BA stahli velmi rychle, takze sance ze to proletite je velmi slusna - nicmene ja FT uz nekdo psal, ze na nekterych letech LHR - MIA je 100% plna F kabina - toho bych se bal nejvic..

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Hmm, kdybys o někom věděl a mohl podat etix s letenkami, dej vědět. Díky.

Vím přesně, co máš za lubem:-) Chvíli jsem o tom také přemýšlel, ale myslím přijdou lepší.

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

PRG - MEX jsem mel pres AA.com a muzu vsechny uklidnit, ze ani me ani nikomu jinemu koho znam to AA nehonorovali :)

dobré vědět. poslední zprávy co jsem tehdy zachytil byly, že přes AA je to ok.

0 Citovat

Cali: to ja zase nevim na co narazis ty :D me by se to hodilo jako dukaz.

Kickass1: plno bude hlavne kvuli jejich free upgradu C>F. Uvidime za par dni co s tim vyvedou. Vzhledem k faktu, ze tarif byl z Anglie a ke stahnuti doslo uz kolem 5h mistniho casu a hlavne to bylo jen na US webech, tak to zakoupilo jen par stastlivcu. Sance tedy jsou.

0 Citovat

@David - jsem myslel ten GYE...

0 Citovat

HU PRG-SHA 27.484,- do konce roku

0 Citovat

Na to SHA - CTU uz koukam skoro rok - ted me navic dost lakalo to QR, bylo to temer na BA silver, ktery mi ted downgradoval..

Kdyby tam chtel nekdo vyrazit na par dnu, docela bych si to proletel, akorat se mi nechce letet samotnymu (resp. mam zakaz od manzelky litat mimo EU sam :D)..

0 Citovat

Co si budem povídat, deal jako tuhle od QR to neni, když nepočítám cenu

0 Citovat

QR: CAN za 29k, DPS 34k (při cestě 2 osob, cena za kus)

edit: + SGN, HKG, BKK.. je tam toho relativně dost :)

0 Citovat

Sluší se připomenout že se jedná o companion fares

0 Citovat

Ahoj, nechce se niekdo preletiet v akcii "companion" s Qatarom na predlezeny weekend niekam do asie? (BKK,KUL,HKG...) niekam za rozumnu cenu... mne to vyhovuje v obdobi leden+unor 2018

0 Citovat

miro776 napsal(a):

Ahoj, nechce se niekdo preletiet v akcii "companion" s Qatarom na predlezeny weekend niekam do asie? (BKK,KUL,HKG...) niekam za rozumnu cenu... mne to vyhovuje v obdobi leden+unor 2018

Leden bych klido proletel - KUL se mi moc nechce - dal bych spis HKG nebo BKK..

Kazdopadne QR ma hezke fares i pro single travelery - na brezen napr Chiang Mai za 30.9k nebo DPS za 36k..

0 Citovat

@miro776, proc chce nekdo letet na prodlouzeny vikend do JV Asie? Nehledej v tom ironii, jako fakt hledám rozumnou odpověď. Napadá mě: 1.prostě chci letět byznysem za rozumnou cenu 2.chci udržet svůj status v jejich FFP 3.chci nahonit míle. Dál nevím. Ale jako zabít kvůli tomu 2 dny v letadle, na letištích, positioningem? Není to příliš velká oběť? Na druhou stranu je to dost praštěný nápad, což je třeba pro mě velké plus a výzva. Ale mám bohužel rozplánovanou dovolenou do konce finančního roku, tedy do 31.3.2018. A žena by mě nepustila.., vo tym žádná. Narajzoval jsem se dost.

0 Citovat

duvod: udrzet si Platinum status u QR,pomer cena/vykon je pro mne zajimavy... Litam jednu dalkovku/mesic, a nemuzu bohuzel kazdy mesic mit 2-3tydny volna, max 1tyden volna za mesic.V lednu nebo unoru je u mne mozny max 1tyden volna, protoze potom na 2Q 2018 mam delsi vylet (cca na 2mesice) Od pulky prosince bude litat Qatar 2x denne z Prahy, teda positioning uz neni nutny a za cca 15hod se da doletet do JV asie.

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

Leden bych klido proletel - KUL se mi moc nechce - dal bych spis HKG nebo BKK..

Kazdopadne QR ma hezke fares i pro single travelery - na brezen napr Chiang Mai za 30.9k nebo DPS za 36k..

Ahoj, napisal som Ti spravu , HKG alebo BKK v lednu mi vyhovuje,,,,

0 Citovat

@miro776. jj, to dava smysl. kdyz jsem v cr, tak bydlim v uh.hradisti a celkovou delku tripu pocitam door to door. proto je to cely den za........, protoze i cesta uh-havel je peknej vopruz. skoro nejvetsi na celem tripu. obcas v bkk na pasovce fronta taky dlouha. cekacka v prg na letisti v salonku je taktez ztrata casu, ale pokud jedu z uh do prg, proste minimalne 2h fora si musim dat. etc.

0 Citovat

Daniel napsal(a):

@miro776. jj, to dava smysl. kdyz jsem v cr, tak bydlim v uh.hradisti a celkovou delku tripu pocitam door to door. proto je to cely den za........, protoze i cesta uh-havel je peknej vopruz. skoro nejvetsi na celem tripu. obcas v bkk na pasovce fronta taky dlouha. cekacka v prg na letisti v salonku je taktez ztrata casu, ale pokud jedu z uh do prg, proste minimalne 2h fora si musim dat. etc.

Chapu, z U.Hradiste do PRG je to trochu z ruky, ja to mam z prace (Praha5) na letiste relativne kousek, A taky uz jsem unavemy z poslednich "positioning" naletavani , napr do TXL/CDG/BUD atd..Pristi rok s Qatarem uz jenom z PRG... btw, kdyz letis s Qatarem do BKK v businesu,dostanes v letadle FastTrack karticku na imigracni,aby se clovek nezaseknul ve fronte...

0 Citovat

asi trosku mimo misu, bo Ateny nejsou za rohem, ale Tokio je na ten prodlouzeny vikend jako delane.1300 eur plus priskok......

https://www.flyertalk.com/forum/...2-pax.html

0 Citovat

A já sem si říkal jestli Brisbane ze Stockholmu na 2 dny není už moc, není

0 Citovat

Tak nakonec si zaletim klasicky BKK v A380, druhy weekend v unoru , stvrtek vecer z PRG, v utery vecer z BKK , tj na prodlouzeny weekend (pobyt cca 4.5 dne )

0 Citovat

V A380 je ten business ještě zajímavější. A při tvém štestí a statusu si možná ještě polepšíš o First. I upgrade za míle tam není úplně špatný.

0 Citovat

Má někdo reálnou zkušenost jak vypadá QR letadlo z Prahy ? Tedy jestli má flat beds nebo ne ?

0 Citovat

Vláďa napsal(a):

Má někdo reálnou zkušenost jak vypadá QR letadlo z Prahy ? Tedy jestli má flat beds nebo ne ?

Do 14.12. bude mit urcite flat beds, ale po 14.12. zacinaji litat 2x za den, a podle mne se po tomto terminu muze v PRG objevit nekdy i regionalni verze A320. Od prosince zacinaji litat 2x denne taky z Warsavy,Helsinek, Leningradu atd a protoze ne kazda qatarska A320 je flat beds, tak na tyto nove rotace asi budou nasazeny regionalni verze ze zalivu... (to je jenom muj nazor)

0 Citovat

hmm asi se do odletu z Prahy nepřemluvím, dokud to neupgradnou na nějakou jistotku

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

plno bude hlavne kvuli jejich free upgradu C>F

příští týden letím CAI-HNL a upgrade bohužel neproběhl, dle Inda na druhé straně je to operované letadlem bez first, i když CAI-LHR je nasazená 787-9..

0