Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

JJ, roznášení roušek v této době by bylo určitě užitečný :-), ale není to pár desítek EUR, ale je to už v tisících EUR :-), tak to se už asi vyplatí počkání na lince :-)

0 Citovat

Ono např. americké linky 1-800 bývají zdarma dostupné po Skypu...

0 Citovat

Twe:-) Jsem se málem udusil lívancem.

0 Citovat

filip.kalous napsal(a):

Podařilo se někomu změnit i let na Havaj nebo všichni, kteří něco změnili, měli lety jen do zbytku USA?


Ano, podařilo.

0 Citovat

Předávám slíbené info :-) přímo z callcentra AF - změna termínu lze, ale pouze z doplatkem rozdílu mezi stávající cenou a kupující cenou, alespoň se to týká mé rezervace a mé třídy v business. V podmínkách je psáno bez doplatků změny, ale asi si to vykládají po svém :-( 


podminky.png

0 Citovat

petr4312 napsal(a):

Předávám slíbené info :-) přímo z callcentra AF - změna termínu lze, ale pouze z doplatkem rozdílu mezi stávající cenou a kupující cenou, alespoň se to týká mé rezervace a mé třídy v business. V podmínkách je psáno bez doplatků změny, ale asi si to vykládají po svém :-( 


A na kdy si to mel koupeny ? Ted nekdy ?

0 Citovat

kickass1 napsal(a):


A na kdy si to mel koupeny ? Ted nekdy ?


Srpen, takže času docela ještě dost :-), třeba se ještě umoudří a půjde s tím něco případně dělat 

0 Citovat

petr4312 napsal(a):


Srpen, takže času docela ještě dost :-), třeba se ještě umoudří a půjde s tím něco případně dělat 


JJ tak to bud uplne klidnej.. :)

0 Citovat

kickass1 napsal(a):


JJ tak to bud uplne klidnej.. :)

Jasný, zatím času ještě dost

0 Citovat

Dekuju za info. No ja mam lety az v unoru, tak ksem v poho, jen jsem si myslel ze bych zmenil na open jaw. Ale tak 40k za to nedam 😂.

0 Citovat

tak nedavne fully flexible promo/error od AF BUD-USA. 2 letenky jsem cancelloval online par hodin po rezervaci. Dosud zadny email potvrzujici zruseni. Na MMB stale confirmed, nove se objevila moznost ask for a refund (voucher).  Ne ze bych byl prekvapen, jen prisaham ze je to ma posledni akce s AF. 

0 Citovat

To jsem v soku... ja prave proto lanaril manzelku aby jsme letenky koupili, protoze jsou plne flexibilne. Drzim palce, prosim informuj o progresu.

0 Citovat

Daniel napsal(a):

tak nedavne fully flexible promo/error od AF BUD-USA. 2 letenky jsem cancelloval online par hodin po rezervaci. Dosud zadny email potvrzujici zruseni. Na MMB stale confirmed, nove se objevila moznost ask for a refund (voucher).  Ne ze bych byl prekvapen, jen prisaham ze je to ma posledni akce s AF. 


A na kdy si to mel ? Nemyslim si ze by te chteli pripravit o penize, spis maj plny ruce prace jinde, specielne u refundable letenky u takhle velkyho prepravce bych se nebal, stejne tak je to idealne kandidat na chargeback .. :)

0 Citovat

@Daniel

Co taky čekat od Frantíků-:-)

0 Citovat

odlet 8/7 bud-stopover ny 4 dny-mia-bud 22/7

0 Citovat

Rekl bych ze ted resej urgentnejsi veci (vsude pisou ze primarne odlety do 48hodin), ale o prachy bych se nebal.. Ja mam 23.7. letet z CDG do MSY, tak sem zvedavej - jestli budou otevreny hranice (ja tomu porad verim), tak urcite letim..

0 Citovat

Není tu nějaký geroj, co zkusil ten first s AF do PDX? Jasně, AF a navíc odlet z ALG.... Zase kupovaly se běsnější routingy.

0 Citovat

Myslím, že zrovna toto byl naprostý nesmysl, ať už z pohledu toho routingu (větší kosmos by snad už byl jen odlet někde z Lilongwe) nebo proto, že AF ty chyby snad vždycky zrušila a navíc se na prachy čekalo pěkně dlouho. Navíc na prachy, které se zrovna v tuto chvíli můžou hodit.

0 Citovat

Proto jsem psal o geroji... ;-)

0 Citovat

eremi napsal(a):

Myslím, že zrovna toto byl naprostý nesmysl, ať už z pohledu toho routingu (větší kosmos by snad už byl jen odlet někde z Lilongwe) nebo proto, že AF ty chyby snad vždycky zrušila a navíc se na prachy čekalo pěkně dlouho. Navíc na prachy, které se zrovna v tuto chvíli můžou hodit.


Ja bych tohle nezkousel hlavne z duvodu 0% uspesnosti jakekoliv chyby v AF F v minulosti.. AF dokonce ani do La Premiere nedava upgrady pri overbookingu.. :) A priskok z Alzirska taky neni uplne sexy, kdysi davno jsem koukal na nejakou C letenku ze severni Afriky a priskok z Nemecka v economy byl o parnik drazsi nez samotna cesta v C do US a zpatky :D


Cekani na penize pri te cene je posledni co bych resil, ale celkove se mi to proste moc nelibi :)))

0 Citovat

Teď mě dobře pobavil eDreams. Už měsíc a půl řeším stornované F od Emirates, kvůli chybné ceně. Samozřejmě eDreams si celou dobu dává na čas, že to řeší s Emirates. U Emirates je to dávno vyřešené a prostě letenku 2 dny po rezervaci stornovali, ale peníze si stejně zaúčtovali ještě o dva dny později. Včera přišel email od eDreams, že let byl zrušen z důvodu COVID19 a mám jim dát svolení o přijmutí voucheru. :-D


Reklamaci v bance už mám pár týdnu podanou, ale bude to asi ještě zajímavé. Hlavně mi byla přidělena nějaká dost neochotná paní, která mi rozhodně moc nepomáhá. A to ještě bylo před tou vlnou rušení všeho.

0 Citovat

Blba shoda nahod.. :)


To bylo to Penang - Dubai - Singac ? Ja na tyhle HC routy proste nemam koule - tahnout se economy pres pul planety abych si pak Fkem zaletel pres Dubai do Singace a zase economy zpatky..


Nebo si koupim do Asie Cko a pak zjistim ze me cela ta akce (C+F + hotely) vyjde draz nez si koupit Fko rovnou z Prahy bez erroru.. :)

0 Citovat

Přesně tahle trasa. Jako plán byl to spojit s cestou do Malajsie na cca 14 dní a pokrýt to nějakou bonusovkou.

0 Citovat

Drzim palce, doporucuju bejt co nejagresivnejsi hned od zacatku.. Sice tu situaci OTA nezavidim, zas na druhou stranu se zadna v minulosti nechovala tak, abych mel nejaky duvod jim v tehle situaci nechavat svoje penize a litovat je..


Krome te chybky BUD - HNL v C (ktera porad drzi) mam vsechno nakoupene od BA - tam to zatim vypada docela pozitivne, viz.


British Airways has extended its revolving credit facility

https://www.turningleftforless.c...overnment/

0 Citovat

Přidám zkušenost s únorovou rezervací BUD-SJU. V sobotu jsem si všiml, že byl zrušený let SJU-ATL (žádná notifikace nepřišla), tak jsem obratem kontaktoval Air France přes FB s požadovanými lety (přes AMS s KLM místo přes CDG) a během pár hodin přebookováno bez jakéhokoliv problému. 

0