Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Latam cdg-rio 1100Eur i pres Vanoce - 20-30.12. Vyhody: rychly prestup GRU, A350, v Riu vybrat Dos Santos misto GIG, booknout lze primo pres latam. Nevyhody: koronavir, cdg, krach, nejde rozumne prodlouzit po novem roce, 20%refund. takze nic, jen aby rec nestala.

0 Citovat

Rio de Janeiro, Santos Dumont Airport (SDU)

0 Citovat

Daniel napsal(a):

Latam cdg-rio 1100Eur i pres Vanoce - 20-30.12. Vyhody: rychly prestup GRU, A350, v Riu vybrat Dos Santos misto GIG, booknout lze primo pres latam. Nevyhody: koronavir, cdg, krach, nejde rozumne prodlouzit po novem roce, 20%refund. takze nic, jen aby rec nestala.

Proc je CDG nevyhoda?

0 Citovat

protoze dezorganizovani Francouzi, vetsi sance zasantroceneho kufru, dlouhe transfery mezi terminaly, casta zpozdeni feederu AF. vtipek - auta na F stoji za hovno - Ford, Fiat a Fsecky francouzske

0 Citovat

No a hlavně nikdy nekončící stávky kohokoliv ve Francii.Takze možnost, ze neodletíš, je tak 3-6 x vyšší než jinde. Ja tam transferoval třikrát a dvakrát jsem musel neplánovaně přespat. A není nad to, když zmatený  nabubrely Francouz to 3 hod řeší, pak te veze busem hodinu po letisti do Ibisu, abys po 2 pivkach v baru a hodině spánku musel zase na letiste. CDG je proste pro fajnšmekry. Mimochodem zrovna popijim tu Belmu od Parovaru a jednoznačně nejlepší kousek :-)

0 Citovat

Belma... Teď jsem přijel z Rudné. Ještě 2 týdny karanténa a s panem Rokošem si budu tykat:-))

0 Citovat

cali napsal(a):

Není tu nějaký geroj, co zkusil ten first s AF do PDX? Jasně, AF a navíc odlet z ALG.... Zase kupovaly se běsnější routingy.

Tak výsledkem je downgrade do C. Naštěstí ne osobní zkušenost. 

Dobrý koment z YHBU: "AF lässt sich bei der First nicht die Butter vom Brot nehmen."

0 Citovat

niemandos napsal(a):

No a hlavně nikdy nekončící stávky kohokoliv ve Francii.Takze možnost, ze neodletíš, je tak 3-6 x vyšší než jinde. Ja tam transferoval třikrát a dvakrát jsem musel neplánovaně přespat. A není nad to, když zmatený  nabubrely Francouz to 3 hod řeší, pak te veze busem hodinu po letisti do Ibisu, abys po 2 pivkach v baru a hodině spánku musel zase na letiste. CDG je proste pro fajnšmekry. Mimochodem zrovna popijim tu Belmu od Parovaru a jednoznačně nejlepší kousek :-)


Me zatim jedina se stavkou vypekla Luftwaffe :).. CDG mam docela rad..
0 Citovat

cali napsal(a):

Belma... Teď jsem přijel z Rudné. Ještě 2 týdny karanténa a s panem Rokošem si budu tykat:-))

Ja zasoby obnovil vcera a prave dopil posledni hlt. Zitra musim opet vyrazit. Ta Belma je tak pitelna IPA, ze se s ni da stravit cely vecer.

0 Citovat

Finove zavadi business light tarif jako Emirates - v cene jsou pouze dva prirucaky 8kg :) jsem na tuhle modu business light tarifu zvedavy, jestli to prinese nejake zasadni zlevneni letenek "vleze".. :)


https://www.turningleftforless.c...her-bonus/

0 Citovat

Spíš ne, u Emirates ten jejich light tarif není nějak cenově atraktivní. Koukám, že u Finnairu narozdíl od EK zůstane vstup do salonku. 

0 Citovat

pokud tu je nekdo kdo kupoval s DL ten akcni z BUD, tak jsem ted upravil z BUD LAX na BUD HNL a zpet a DL mi dalo refund 290usd/osoba za zmenu:D musi tam byt nejaka chyba.. ale nestezuji si. (BUD HNL RT v C za 13k)

0 Citovat

fridgy napsal(a):

pokud tu je nekdo kdo kupoval s DL ten akcni z BUD, tak jsem ted upravil z BUD LAX na BUD HNL a zpet a DL mi dalo refund 290usd/osoba za zmenu:D musi tam byt nejaka chyba.. ale nestezuji si. (BUD HNL RT v C za 13k)

Měnil jsi pouze destinaci nebo i termín?

Diky

0 Citovat

fridgy napsal(a):

pokud tu je nekdo kdo kupoval s DL ten akcni z BUD, tak jsem ted upravil z BUD LAX na BUD HNL a zpet a DL mi dalo refund 290usd/osoba za zmenu:D musi tam byt nejaka chyba.. ale nestezuji si. (BUD HNL RT v C za 13k)


Ahoj, provadel jsi zmenu na webu nebo po telefonu?


Diky M.

0 Citovat

fridgy napsal(a):

pokud tu je nekdo kdo kupoval s DL ten akcni z BUD, tak jsem ted upravil z BUD LAX na BUD HNL a zpet a DL mi dalo refund 290usd/osoba za zmenu:D musi tam byt nejaka chyba.. ale nestezuji si. (BUD HNL RT v C za 13k)


13k / os byla cena toho puvodniho HNL tarifu, takze te to precenilo podle tech origo cen (ja sem platil 40k za 2 dospele, jednoho infanta a jedno baby).. :) Jestli tohle pujde proletet tak to bude akce dekady :) Ja to mam s KLM a porad to u nich drzi..


Porad nostalgicky vzpominam na tu legendarni akci (uz nevim, ktery to byl rok - jestli 2015 nebo 2016), jak probehl ten slavy YQ error s BA z PRG - tenkrat bylo PRG - HNL za 11.5k v economy a byl to hit roku.. :) (ja jsem tenkrat koupil OJ PRG-MIA-TXL za 6200kc a moje kamaradka v te zimni sezone letela to PRG-HNL dokonce 3x)


Predpokladam, ze se tady najde jeste dost pametniku, kteri si na tuhle akci vzpomenou.. ;)

0 Citovat

Momentálně je HNL z BUD v C za 1400€ se Star Alliance, ještě před pár měsíci by to byl hit, dneska si toho sotva někdo všimne. Jak je všechno pomíjivé.... 

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

Predpokladam, ze se tady najde jeste dost pametniku, kteri si na tuhle akci vzpomenou.. ;) 

jj, my to tehdy letěli a super zážitky. :) v C to musí být ještě větší paráda. kam jinam v C než takovou dálku. škoda, že mi tohle uniklo. ač se snažím lítat tam, kde jsem ještě nebyl, to bych snad i letěl znova :)

0 Citovat

Marek Jelínek napsal(a):

Ahoj, provadel jsi zmenu na webu nebo po telefonu?

Diky M.

appka DL pres iphone, pres web mi ta prvni zmena jakoby neprosla. 

0 Citovat

fridgy napsal(a):

appka DL pres iphone, pres web mi ta prvni zmena jakoby neprosla. 


Aha ja rezervoval pres AF a tudiz me to do Delty ani nepusti (nemam zadny let DL)

0 Citovat

Na kdy máte to HNL? Mám říjen a přemýšlím nad posunem. U Delty mi to ale nechce najít v únoru žádné lety v Suites.

0 Citovat

tatranka napsal(a):

Na kdy máte to HNL? Mám říjen a přemýšlím nad posunem. U Delty mi to ale nechce najít v únoru žádné lety v Suites.

prvni tydny v lednu.

0 Citovat

Videl jsem PRG - LAX v I s BA na konec rijna za 1.050EUR. Asi neni moc velka sance ze by to slo proletet :/

0 Citovat

Radek napsal(a):

Videl jsem PRG - LAX v I s BA na konec rijna za 1.050EUR. Asi neni moc velka sance ze by to slo proletet :/

Proc by nebyla sance?

0 Citovat

fridgy napsal(a):

prvni tydny v lednu.


Do aply Delty se asi jinak nedostanu ze? Kdyz zadny z letu neni DL?

0 Citovat

Já už jsem pomalu BUD-SJU na červenec odepsal....ale přes Delta appku změněno na únor a ještě mi 3200HUF vrátí :D btw šly i termíny přes Nový rok atd.

0